Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  32  33  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 171905)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.04.11 19:25 Tsiteeri


Sellega on nii, et kõik kellega ma olen rääkinud, kõik kes on proovinud testida, väidavad, et probleem on minu peas (loe tagumikus) Seega, kui seal isegi on midagi, siis las ta olla või näidaku ennast viisil, kus Eestis asuvad spetsialistid suudaks mõistlikult midagi vastata, mitte huupi detaile vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.04.11 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Sellega on nii, et kõik kellega ma olen rääkinud, kõik kes on proovinud testida, väidavad, et probleem on minu peas (loe tagumikus) Seega, kui seal isegi on midagi, siis las ta olla või näidaku ennast viisil, kus Eestis asuvad spetsialistid suudaks mõistlikult midagi vastata, mitte huupi detaile vahetada.

Naljaga pooleks..., et äkki kiirendamisel lööd parema jala pölvest sedavörd kiirelt ja tugevalt sirgeks, et tool sinu tagumiku all teeb hoopis nöksu, mida ajad k.kasti süüks :P
Oleks lumi ka sedavörd valge, saaksid autoga luurekat teha.
Tore, et masin ennast viisakalt üleval peab ja omanik rahul on!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.04.11 19:36 Tsiteeri


Tegelikult ma natuke edevalt ise arvan, et masin on rohkem nagu elevandiluu :) Viimasena toodud pildil, tõsi küll, rohkem valgena paistab. Suuresti oleneb valgusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 06.04.11 18:39 Tsiteeri


Kuna pidurivoolikute vahetusel selgus, et vanad õhutusventiilid olid väga kinni ja nende lahti keeramise käigus said nad natuke rohkem kannatada, kui asjakohasele detailile sünnis on siis sai hangitud täna sellised detailid:

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/04/niplid.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.04.11 09:00 Tsiteeri


Kuna suvi tulemas, vist, ja rehvivahetus samuti ootamas, siis sai masin uue pidurisüsteemiõhutusniplite ringi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 08.04.11 09:36 Tsiteeri


Kasti kohta: Kas ka naine toda jõnksu ei tundnud? On nagu meelde jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.04.11 09:54 Tsiteeri


Jah eks see jõnks, kui pangestada siis on ikka tunda. Aga ma enam ei pangest. Nagu ma ütlesin, tavasõidul ma seda ei saa ja las siis juba lendab kunagi täiesti laiali, siis on teada ja näha, mis probleemiks. Kuna mitte keegi ei suuda seda parandada - loe parandada, mitte uut kasti panna, siis las olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mommi349
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5 2,4 1998 Müüdud:(Volvo XC90:D 2005

postitati 07.05.11 12:04 Tsiteeri
Jube sarnane või ongi?



http://www.nettiauto.com/audi/a8/3910117


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uk_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 04.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 RS4

postitati 07.05.11 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mommi349
http://www.nettiauto.com/audi/a8/3910117


Sellel pildil lausa EST nr küljes ?
http://image.nettiauto.com/extra/carimg/3910101_3910200/audi-a8-3910117_b_226e76e0987d4d25.jpg


Understeer is when you hit the wall with the front of the car and oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you take the wall with you.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 07.05.11 14:20 Tsiteeri


Ju siis on sama. Margusja on meil nüüd ju BMW omanik viimaste andmete järgi:P


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.05.11 14:31 Tsiteeri


Ilmselt on jah see sama masin. Ma küll ei teadnud, et kohe niimoodi neil seal asjad käivad. Kuna kast hakkas taas kord väsimise märke näitama, tegelikult lausa väsis, siis ma väga vastu ei olnud, kui soome tegelane seda omale tahtis. Ilmselt vahetasid nad kasti uuesti seal ära.

Kokkuvõtteks. Nii mugavat ja hea sõidumugavusega masinat ei ole mul olnud, kui see A8. Samas, kui remondikulud ületavad tunded, mis ma masinaga liigeldes sain, siis on midagi valesti. Samas oli huvitav kogemus ja nüüd ma tean, mis on mugav auto. Eelkirjutajal on õigus, tagasi BMW peal. Loomulikult ei ole sinna istuda sugugi nii mugav, kui siin teemas kajastatud liiklusvahendisse, kuid praktilisem on ta tõesti. Kasutades veel "Seitsmese" sõnu - "Täiesti emotsioonitu auto", lisaks on tal õigus ka. A8 pakus mulle emotsioone küllaga, vahelduseks liigun millegi emotsioonituga mõnda aega. Ma olen kindel, et kui elujärg on seal maal, et korterilaen makstud ja suurem kõht ees, siis ma soetan endale kindlasti järgmise emotsioone pakuva masina :)

Tänan kõike, kes teemal silma peal on hoidnud ja kaasa elanud!!!
Teema võib sulgeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  32  33  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.4% - SQL: 74.6%]