Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi S4 Avant 4.2Q 253kw 2003/12 manuaal (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2290)
KaidoS
huviline



Registreerunud 01.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.09 15:19 Tsiteeri
Audi S4 Avant 4.2Q 253kw 2003/12 manuaal



http://www.docs.ee/index.php?mobid=43276540&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=456cb1dcbb6169fbf4b72acb7e2ee19a& pageNumber=1


Plaan osta siis selline isend.Küsiks siis selle kultse küsimuse et mis head ja mis vead.
Kuidas auto meie teedel vastu peab keegi kes omanud või tegeleb varuoasdega võiks välja tuua mõningate detailide hinnad(klotsid,kettad,kõiksugu puksid)
Mis on hoolduste intervall (õlid,rihmad jne)ja mis nende maksumus erinevates kohtades?
Kelle või mis firma juures oleks sellist autot kõige targem hooldada ja remontida.
Üldiselt tundub olevat päris korralik auto ja on kellegil selle docs.ee ga kokku puudet olnud.Auto otse saksa lehelt maksab mingi 50kilo vähem aga põhiline on just korralik isend saada.Ise ei viitsis selle toomisega jamada kuna pärast tood 50kilo odavamalt mingi auto ära aga hiljem remondid jälle 50kilo eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ttoom
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.08
Asukoht: rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 16.07.09 14:45 Tsiteeri


Endal sama isend ainult automaat kastiga. Ütlen ausalt mitte mingeid probleeme pole 2 aasta jooksul olnud, ainult 2 süütepooli olen pidanud ostma. Muidugi mul läbisõit ka veel väike alles 98000. Muidu soovitan soojalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 16.07.09 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KaidoS
http://www.docs.ee/index.php?mobid=43276540&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=456cb1dcbb6169fbf4b72acb7e2ee19a& pageNumber=1


Plaan osta siis selline isend.Küsiks siis selle kultse küsimuse et mis head ja mis vead.
Kuidas auto meie teedel vastu peab keegi kes omanud või tegeleb varuoasdega võiks välja tuua mõningate detailide hinnad(klotsid,kettad,kõiksugu puksid)
Mis on hoolduste intervall (õlid,rihmad jne)ja mis nende maksumus erinevates kohtades?
Kelle või mis firma juures oleks sellist autot kõige targem hooldada ja remontida.
Üldiselt tundub olevat päris korralik auto ja on kellegil selle docs.ee ga kokku puudet olnud.Auto otse saksa lehelt maksab mingi 50kilo vähem aga põhiline on just korralik isend saada.Ise ei viitsis selle toomisega jamada kuna pärast tood 50kilo odavamalt mingi auto ära aga hiljem remondid jälle 50kilo eest.


Tere,

Oman sellist autot hetkel ja olen väga rahul. Aasta olen sõitnud ning konkreetselt katki ei olen midagi läinud. Enne ostu muidugi oli just kogu hooldus ka tehtud. 500 km tagasi vahetasin aku 1500.- kõik piduri klotsid (Fereedo) ära summa oli 1980.- esi/taga kokku, vahetuse teostasin ise (mitte midagi keerulist) kettad oli korras aga uurisin hinda (Brembot 950.-tk ette ja taha Zimmermann 460.-tk
Revalis Esipidurid
Ketas 1875.- tk
Klotsid 2000.- kompl.
Tagapidurid
Ketas 1090.- tk
Klotsid 1148.- kompl.
Revalis siduri koml.
Siduriketas 2253.-
Sidurikorv 2140.-
Laager 525.-
Ise olen vahetanud veel mootoriõli Castrol oil EDGE Sport 0W40 oli vist 300eek/l seda läheb 9liitrit )) filtritest oli kõige kallim 320.- salongi söe filter (Audi org.) teised olid(õli/bensu/õhufiltrid) alla 250.- tk. Vahetatud ka esiklaasi mis oli vist 2800.-koos vahetusega see sama mis A4-l.
Vigadest mis mul oli juhiistme airbagi juhtmestikus midagi oli paigast nihkunud (kas istme all oli lahtiseid asju või oli isteti kudagi liigutatud nii, et ei andnud ühendust) pidi sagedane viga olema, sai Revalis korda tehtud, muidu käis Audihooldus.ee aga seal jagu ei saadud 2x.
Kokkuvõttes olen ise rahul aga jah endal masin müügi kuna oleks vaja suuremat masinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]