Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ostuabi: 65000.- eest audi?! (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 4844)
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 10.06.09 16:12 Tsiteeri


Pereautolt oodatakse ka turvalisust.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kupš
huviline



Registreerunud 27.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 16:19 Tsiteeri


No aga see eeldab siiski nats vana aastaarvu, mis ei läheks väga. Olen rohkem seda masti inimene kes autosid vahetaks. Kui ühest siiber siis müüks maha. Seega võib sellest kiirelt kopp ette saada ja siis ei oleks tehing kuidagi tõhus minu jaoks, vaevalt et väga usutakse selle korrasolekus ja seda hiljem hea hinnaga ostetakse. A no see selleks.

2.4 v6 on halb valik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Olly1988
huviline



Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 16:23 Tsiteeri


Minuarust on ta vähemalt V6:D ja noh suur öko pill pole ka, ent võtab vähem kui 2,8 ja 2,6.
2,6 veel vähem kilovatikesi ka. Pole kuulnud ka et seal mingeid haigusi oleks, või keegi seda oluliselt remontinud oleks. V6 nagu V6 ikka.
A noh see miuarvamus:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kupš
huviline



Registreerunud 27.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 16:31 Tsiteeri


Eriti arvad nii kui ise samal ajal sama mootorig masinat müüd:D ma arvaks ka sinu asemel nii:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Olly1988
huviline



Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 16:36 Tsiteeri


Ei no seda ka:D
Aga tegelt mitte.
Ma müün samal ajal veel mitut teise mootoriga sõidukit ka jne... arvamus pole sellest, kui ökot vaja siis vali 1,6 või 1,8:D aga need alati nii plangud, et võib tekkida olukord, kus ei saa arugi et audiga sõidad. Ja diislitest ma väga lugu ei pea, kõige parem öko mootor mis natuke end liigutab ka on 1,8 Turbo, ja siis peab mauaal olema. 2,6 ka eriti lugu ei pea. 2,8 meeldib. Siis nagu ei jäägi ju eriti mootoreid üle. Ehk siis 1,8t, 2,4 või 2,8.
Aga see minu arvamus jällegi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 10.06.09 16:51 Tsiteeri


Ise soovitan ka 2.8 mootorit, see ju ka linnas 9-12 liitrit. See ju täiesti tavaline kütusekulu. Kui õkat tahad siis Ford Fiesta 1.1.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Olly1988
huviline



Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 16:54 Tsiteeri


Tegelt õige jutt... kui raskema jalaga oled võtab väike mootor suht samma auku kütet.
Ja eks kõik tuleb oma käel jalal ära proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 10.06.09 16:58 Tsiteeri


Tehti ju mingi uuring ajakirjas, kus võrreldi Citroeni ja mingi BMW kütustekulusid, ühel mootor 1.3 teisel 2.5 ja lõppude lõpuks võttis sidrun ikka sama palju kui bemm. Mingi sõidumõnu peab ka ikka olema kui tallad nati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Olly1988
huviline



Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 17:05 Tsiteeri


Väike mootor = palju kära ei millegist:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kupš
huviline



Registreerunud 27.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 17:19 Tsiteeri


no päris nii labase ökonoomsuse peale annab ka tulla kui 1.1. rääkisime siiski pereautost siin.

Näiteks 1.9tdi - üks normaalsema minekuga ökonoomseid mootoreid, seda aga olen tundnud volkari puhul, sellise mootoriga audis aga pole istunud.

Ei ma ei mõtlegi mingit ford ka'd ja samas ma ei mõtle ka 4.2l.

Väga lihtne aru saada ju, ärgem laskugem äärmustesse.

2.4l kohta ma ei ütle midagi, aga pole väga kursis V6 remondikuludega, 200 000 pealt neil suurem hooldus tulemas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.09 19:07 Tsiteeri


Audihooldus.ee'l oleks pakkuda üks odavate ülalpidamiskuludega auto.

Autot nääd klikates siia

Kui saime auto enda kätte siis oleme vahetanud mitmed õõtsad, esiklaasi jne jne. Täpse tööde nimekirja saan meilile saata.

Kui huvi siis kontakteeru!

Raul
53476100


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]