Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kõksud ja kindlustushüvitis? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2305)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.02.03 09:20 Tsiteeri
Kõksud ja kindlustushüvitis?



Hanc'i mitsuga läks siis küll hästi. (millest kõik algas) Olen just vastupidistest juhtumitest kuulnud, kus ei taheta kahju hüvitada. Tegelt mul juhtus u.94.ndal samamoodi igivana toyotaga. Ostsin just masina vist 4000'ga. Mingi fiat sõitis ühe esinurga nats katki. tuli puru ja natuke mõlkis. Kindlustus vaatas asja üle ja hakkas asja üle aru pidama. (üsna pikk protsess) Mina vedasin laternaposti ja pukseerimisköie abil esinurga enamvähem sirgeks ja panin miski mosse esitule reflektori. Ning müüsin masina 7000'de eest maha. Ning kindlustus arvestas kahjusummaks sutsu üle viie tonni, mis nad mulle sularahas välja maksid. See oli veel Eesti Kindlustus. Tänapäeval enam nii juhtuda ei saa?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 06.02.03 09:45 Tsiteeri


Mulle sõideti 70ga seisvale autole tagant selga. Kindlustus andis 2 varjanti: 1. Auto mulle ja 9 kilo või 2. auto neile ja 14 kilo.

Kusjuures auto ostsin 17 kiloga ja tõestasin kindlustuses tšekkidega ära, et olen autosse veel 7 kilo matnud.
Neid ei huvitanud!:mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 06.02.03 10:18 Tsiteeri


Millise kindlustusega oli tegemist?

Olen kuulnud, et Salva kindlustus pidurdab natuke kindlustuse maksmise koha pealt.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.02.03 10:43 Tsiteeri


Ühel tuttaval oli ka hiljuti igavene jama ja palju jooksmist mingisuguse '84 mazda tule pärast. Ei mäleta , äkki oligi salva? Kahjukäsitlus asus igaljuhul Klementi hoones Akadeemia teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 06.02.03 11:16 Tsiteeri


SAMPO oli!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 06.02.03 11:20 Tsiteeri


Minul paar juhtumit Sampoga. Üldiselt on kõik sujuvalt laabunud.
Nüüd viimane juhtum oli stereosüsteemi vargus - siis jeelutati (veel siiani) küll parajalt.
Samas on mulle selgeks saanud, et väga palju sõltub ka kahjueksperdist.
Igatahes kehtib kindlustusega alati 1 rusikareegel - mida rohkem seljas istud, seda rohkem on sul võimalusi midagi saada.
Närvikulu vältimine on välistatud.

Samas tundub mulle, et tegemist on natuke väärastunud organisatsioonidega.
Tundub, et müügiosakond ja kahjukäsitlus töötavad täiesti eraldi. Samas ju tegemist ühtse instantsiga.

Mul on suurepärane kindlustuse agent.
Samas valmistab mulle(ja ka agendile) tõsist tuska, kui kahjukäsitlus mingi nonsensiga venitab.
On ju õnnetusjuhtum asjalik käsitlemine 1 oluline detail firma näos.
Kui mul kõik asjad laabuvad algusest lõpuni, on ju loogiline, et vajadusel kindlustan kõik oma maised varad just selles kindlustusseltsis.
See on üks tõsine arengufaktor, mida kindlustusfirmad peaksid arendama.
Kasu ei annaks ennast kaua oodata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 06.02.03 11:23 Tsiteeri


Sampoga on mul olnud head suhted, võib öelda väga head.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.02.03 11:27 Tsiteeri


Sampuga minul suhteid pole, aga kuna ta on ju välja kasvanud niiöelda eesti kindlustusest siis ma igaksjuhuks pahasti ei ütle. Kuna mul kunagi eesti kindlustusega ilusti laabus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]