Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Autogaasiseadmete paigaldus ja autode diagnoostika (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2761)
Gazoline
huviline



Registreerunud 15.04.09
Asukoht: Linnamae tee 37A, Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 16.04.09 10:46 Tsiteeri
Autogaasiseadmete paigaldus ja autode diagnoostika



Firma Gazoline OÜ pakkub:

    Autogaasiseadmete paigaldus, hooldus, remont
    Autode diagnostika
    Kvaliteetne salongipuhastaus


Viimasel ajal tõusevad nafta hinnad enneolematutele kõrgusele, valjudes mõistlikkuse piiridest. Gaasivarustuse paigaldamine on ainukene investeering autosse, mis erinevalt stereosüsteemist ja valuvelgedest on suunatud mitte naudingule, vaid Teie raha saastmisele. Üleminek gaasikutusele annab Teile võimaluse saasta kuni 30% Teie autoga seotud kuludest. 1 liiter gaasi maksab praegu 7.90 ning kütusekuulu kasvab keskmiselt 10% võrreldes bensiiniga.

Meie pakume uusimaid euroopa tasemel gaassusteeme nagu BRC ja AutogasItalia, mis tagavad kvaliteedi ja usalduvaarsust. Gaasiseadmete hind alates 8000eek.


Audikluubi liikmetele pakkume 5% soodustust autogaasisüsteemi paigaldamisele, 10% soodustust gaasivarustuse remondile ja hooldusele ning ülisoodne autodiagnostika hinnaga vaid 200eek.


Linnamae tee 37a, Tallinn, Estonia
WWW: www.gazoline.ee
E-mail: info@gazoline.ee
Telefon: +372 63 63 875
GSM: +372 51 08 966
GSM: +372 55 588 062


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cabanoss
huviline



Registreerunud 01.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 01.05.09 10:40 Tsiteeri


Need tüübid seal on erilised jorsid.


Hakkavad teile seal rääkima igasuguseid muinasjutte, et 10% rohkem hakkab võtma, kulud kahanevad 30%. Jajaaaa.

Mina ka uskusin seda ja valisin nad teise firma pakkumise asemel (hind oli muidu tol ajal suht sama).


Kui lähete nende juurde olge valmis selleks, et vennad on jumala laisad. Palusin endale väiksemat tankimispistikut panna bensukorgi juurde, sain vastuseks „jajaaa, saab külll...“ lõpuks oli stange sees auk, kuna vennad ei viitsinud lihtsalt pagassis polstrit ära võtta ja korralikult teha.


Seadistamine on ikka ’korralik’, mängivad kohapeal gaasipedaaliga ja ongi kõik, sõidujärgset regullimist ei teostata (sai paar päeva tagasi kogu seda jura kontrollitud Magasini tänaval ja tuli välja, et segu oli sama lahja nagu nende poiste mõistus). Kütusekulu on 38% kõrgem kui bensu peal, no kamoon, iga kord vastus ’aa, gaaz zitt, ei ole me viga’, kuskilt ei tule välja ka miks peaks gaasiga probleeme olema. Kolm korda käisin seadistamas, iga kord üks ja sama protseduur ja iga kord nulltulemus :(.


Räägivad siin 30% kokkuhoiust, no jaa muidugi, aga seda nad teile ei ütle, et iga kord pead a’la 1,5-2 kilti bensuga sõitma (lõpuks on gaasi:bensiini suhe on 5L gaasi:1L bensiini), kuna vennad võtavad reduktori soojendust nii nagu jumal juhatab, vaatamata reaalset skeemi (kas sealt ka hakkab sooja tulema või mitte). Samas, ka tarkvara seadistused olid mingi ulmelised.Mulle laulsid nad kokkuhoiust, tegelikult olen poole aastaga juba gaasi sõitmisega kulutanud 550 krooni võrra rohkem, kui oleks puhtalt bensuga sõites kulutanud.


Ning suhtumine: kui nende perset lakkuma ei hakka, suhtutakse suhteliselt külmalt sinusse. Ise pidin nende saamatuse pärast teises kojas gaasipistikut ümber paigaldama, ja kohe ’garantiilõpp ning telefonitoru visati hargile, vägagi meeldiv. Olge ka arvetega tähelepanelikud, vendadele meeldib arveid esitada ja raha nõudma hakata ilma, et töö oleks tehtud. Samas jälgige ka garantii ramatuid, mulle nad keeldusid sisse kirjutama esimest tehnilist ülevaatust ning ka seda, et BRC juhtaju läks tuksi mingi kahe kuuga. Muidu pidi see nende toode super-pupper kindel olema, no ei tea seda värki...


Kui kellegil on pretentsioone nende vastu nagu mul, siis palun mulle sellest teada anda, kuna ise tahan nendega asju klaarida kompetentsete ametiasutuste kaudu, seega liituge ;)


PS. Nagu ma aru sain, on need põhimõtteliselt samad Betooni tänava poisid, kellest saab nii siit foorumist kui ka TQHQ foorumist üht-teist huvitavat lugeda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.4% - SQL: 44.6%]