Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: AUDI A8-le kust leiab nikeldatud peeglid. (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1519)
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 30.03.09 19:39 Tsiteeri
AUDI A8-le kust leiab nikeldatud peeglid.



Tere. Äkki keegi oskab juhendada või anda informatsiooni Audi A8 nikeldatud peeglite kohta. Kust võin selliseid asju leida ja mis võivad hinnad olla? Igasuguse Info eest tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 30.03.09 19:45 Tsiteeri


Mis aasta A8?
Ebays on kroomkattega plastikkorpused u. 100 euri.
Peale liimitavaid katteid saab ilmselt ka lähivabariigist soomest u. 60 euri eest.
Alumiiniumist korpused maksavad kõva raha, ning neid ei leia ka just kergelt. Ning alumiiniumkorpusi leiab ilmselt vaid facelift mudelile (paremalpool ka pikk peegel).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 30.03.09 19:57 Tsiteeri


Auto aastaks 1995. Ega ei tahagi mingeid kalleid, lihtsalt midagi mis ilusamaks teeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 30.03.09 19:59 Tsiteeri


No valik on eelnevas postituses. Samas on su autovärv hõbedane, seega ei ole neid kroompeegleid sul seal väga teisiti näha kui lihtsalt hõbedast värvi peegleid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.03.09 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Mis aasta A8?
Ebays on kroomkattega plastikkorpused u. 100 euri.
Peale liimitavaid katteid saab ilmselt ka lähivabariigist soomest u. 60 euri eest.
Alumiiniumist korpused maksavad kõva raha, ning neid ei leia ka just kergelt. Ning alumiiniumkorpusi leiab ilmselt vaid facelift mudelile (paremalpool ka pikk peegel).


Alumiiniumist peeglid on ka prefaceliftile täitsa olemas. Parem on väike. Viimati nägin soomlaste foorumis 500 euri eest. Otsida tuleks siis ikkagi S-i peegleid.
Ka auto24-s on vahelduva eduga mõned ikka pakkuda olnud.
Aga näib, et minev kaup. Ja rüüstamine on ka viimasel ajal suht igapäevane asi, murtakse küljest.

Edit
Otsisin huvipärast üles enda kuulutuse siitsamast, tegin selle 23.05.06, siiani on küll 0 pakkumist. Sisu siis seesama - S-i peeglite ostmine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 31.03.09 05:42 Tsiteeri


Aga kui ise proovida kroomvärviga värvida ja hiljem üle lakkida? Ei tea mis tulemus tuleb? Kas A8 pakutakse ka mingeid vihasemaid iluvõresid või ainult ikka originaalid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 31.03.09 05:51 Tsiteeri


Värvimine on minu meelest parim alternatiiv S-i originaalidele. Mingid Hiina läikivad plastikkoored mulle igatahes ei sobiks. Lase spetsialistil värvida ja lakkida ning tulemus jääb OK. Aga nagu Madu ütles, hallil autol pole erilist mõtet pingutada.
Olen näinud värvitud peegleid, millel on hästi kerge kollane varjund. Väga ilusad olid.
S-i originaalid pole ka ju peegelpinnaga vaid siiski suht matt alumiinium.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 31.03.09 06:07 Tsiteeri


Siis pole muud kui proovida ise värvida ja arvan ka, et pole väga hullu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 31.03.09 07:06 Tsiteeri


Tsitaat:


Alumiiniumist peeglid on ka prefaceliftile täitsa olemas. Parem on väike. Viimati nägin soomlaste foorumis 500 euri eest. Otsida tuleks siis ikkagi S-i peegleid.


Oled sa päris kindel prefacelifti peeglite suhtes? Need soome foorumis olnud peeglid olid pakkumisel juba oktoobrikuust. Kui sa neid silmas pead, siis ei ole need prefaceliftile. Need on hetkel minu auto küljes ja kindlasti on mõlemad suured peeglid:)
Ma loodan, et ma eksin, kuid ma kunagi ise etkast proovisin uurida, kas leian oma autole alupeeglid - parempoolse väiksemõõdulise. Ei leidnud (võibolla ise olen rumal). Seejärel ostsin facelift A8 parempoolse peegli ja kombineerisin kahest ühe sobiva. Ja sinna peale rändasid siis alumiinumkoored.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.03.09 07:23 Tsiteeri


Mis selles halba on, kui vana ninaga variandile 2 korralikku mõõtu peeglit panna? Ma isegi mõtlesin oma A8 omamise ajal paremale UK peegli muretseda. Sümmeetrilisem, suurema pinnaga.

Hõbedasele kerele kroom või alupeeglikorpus midagi olulist tõesti ei lisa. Musta värvi korral jääb kontrast hoopis teine. Hõbedasele kerele lisab palju rohkem terviklikkust hoopis stangealuste ja lävekarpide kere värvi värvimine.

Avataripildil paistavad peeglid hoopis lausa mustad olevat? Halvasti näha muidugi. Kui tõesti nii plank on, siis lase need lihtsalt ilusti kere värvi värvida. Koos alumise "seelikuga".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 31.03.09 07:41 Tsiteeri


Eks ta vist õige ole jah. Kroom ei anna tõesti kontrasti juurde vaid jah must hoopis. Aga kas 1995 aasta A8 peaks olema peeglisoojendused, või oleneb see varustusest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.03.09 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Eks ta vist õige ole jah. Kroom ei anna tõesti kontrasti juurde vaid jah must hoopis.

Ma pidasin silmas, et kroom annab mustale juurde. Mustad detailid suurele hõbedasele pinnale erilist silmailu ei lisa.

Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Aga kas 1995 aasta A8 peaks olema peeglisoojendused, või oleneb see varustusest?

Minu omal olid olemas. Toimisid koos tagaklaasisoojendusega. Kui peegliklaasi eemaldad või ühte serva lased, nii et piiluma pääseb, peaks tagant näha olema. Tagaklaasisoojendus oli ilma konkreetsete soojendustriipudeta ja minu kogemuse järgi väga nadi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 31.03.09 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Tsitaat:


Alumiiniumist peeglid on ka prefaceliftile täitsa olemas. Parem on väike. Viimati nägin soomlaste foorumis 500 euri eest. Otsida tuleks siis ikkagi S-i peegleid.


Oled sa päris kindel prefacelifti peeglite suhtes? Need soome foorumis olnud peeglid olid pakkumisel juba oktoobrikuust. Kui sa neid silmas pead, siis ei ole need prefaceliftile. Need on hetkel minu auto küljes ja kindlasti on mõlemad suured peeglid:)
Ma loodan, et ma eksin, kuid ma kunagi ise etkast proovisin uurida, kas leian oma autole alupeeglid - parempoolse väiksemõõdulise. Ei leidnud (võibolla ise olen rumal). Seejärel ostsin facelift A8 parempoolse peegli ja kombineerisin kahest ühe sobiva. Ja sinna peale rändasid siis alumiinumkoored.


Jah, täiesti kindel - mu enda auto küljes vaatamiseks täiesti olemas.
Edit. Minu "doonor" oli mälu järgi 97 aasta S8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 31.03.09 08:48 Tsiteeri


OK:) Nagu ma mainisin, siis võin ma eksida:) Etkast ei suutnud ma sellisi leida, aga see ilmselt on mu oma rumalus.

EDIT: Ma uurisin muidugi neid peegleid 1999.a. A6-le.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 31.03.09 12:15 Tsiteeri


Nii, värvimine käsil just. Loodame, et tuleb midagi head. Annan siis tulemusest teada ja panen mõne pildi ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 31.03.09 15:22 Tsiteeri


Said siis värvitud ja külge pandud, tulemus on 3-. Kas Tartu kandis kuskil on võimalik neid lasta kroomida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.1% - SQL: 60.9%]