Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Turu alafoorumiga seotud probleemid ja muudatused (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 62248)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 12.07.12 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Avastasin nüüd õhtul kuulutusi sirvides, et näitab vastuste koha peal varasema nulli asemel "-2". Kas mingi uuendus teoksil või mingi muu teema?

Aegajalt tekitavad teatud tegevused neid "-2" vastuste arve, nüüd aga peaks korras see olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dellu
huviline



Registreerunud 10.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.12 21:49 Tsiteeri


Pole äkki õige teema, aga reeglitega vähe üle ei pinguta?

Sai tehtud teema varuosade alla, auto juppideks.

Nüüd siis selline ilus kiri postkastis:

Tere

Postitus on kustutatud, kuna see ei sisaldanud reeglites nõutavat infot!
Müügi puhul HIND kohustuslik!

Meeskond.

PS: Käesolevale teatele ei ole võimalik vastata

Mille hinna ma sinna pean panema, kõigi miljoni jupi, mis autol küljes?


Soodsad puksiirveod Eesti ja miks mitte ka Euroopa piires.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, VAG immodega seotud probleemide lahendamine, spidode vahetamine ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - tel 55 15 335
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 18.09.12 22:06 Tsiteeri


Mina kustutasin su postituse. Kui reeglites on kirjas, et HIND on kohustuslik, siis nii ka on. Paljud kasutajad suudavad pea terve auto jupid ära hinnata. Tegelikult on nii, et sina tahad varuosi müüa, seega näe vaeva ka natuke.

E: Oleksid sa SELLE lehe korralikult läbi lugenud. Poleks ka siin postitust praegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 19.09.12 06:08 Tsiteeri


Teinekord on lihtsalt nii, et kirjutad pika teksti ära ja midagi jääb ikka kahe silma vahele ning siis tuleb kiri et kustutatud ning tuleb uuesti peale hakata,

Selle kustutamise asemel võiks hoiatuse teha, ning kui seda ei järgita siis toimub kustutamine

Mina isiklikult teen koopia enne igat postitamist, et ei peaks seda vaeva pärast uuesti nägema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.09.12 07:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dr.Rammstein
Teinekord on lihtsalt nii, et kirjutad pika teksti ära ja midagi jääb ikka kahe silma vahele ning siis tuleb kiri et kustutatud ning tuleb uuesti peale hakata,

Selle kustutamise asemel võiks hoiatuse teha, ning kui seda ei järgita siis toimub kustutamine

Mina isiklikult teen koopia enne igat postitamist, et ei peaks seda vaeva pärast uuesti nägema


Kas te tõesti arvate, et neid mittekorrektseid kuulutusi on 3? Neid on päevas 50 ja kui nüüd hakata hoiatusi tegema, siis on see number automaatsel kahe kordne, mida peab jälgima.

Ühesõnaga, foorum ei ole müügi eesmärgil tehtud. Ja kui keegi tahab seda head tasuta hüve kasutada raha teenimise eesmärgil, siis tuleb ka vaeva natuke näha ja samas all servas postita nupu kõrval on võimalus nagu "postituse eelvaade".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
dellu
huviline



Registreerunud 10.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.12 07:10 Tsiteeri


Üheski teises foorumis pole sellist lollust, et juppidena müües peab hinna panema, aga pole probleemi, saab tehtud.


Soodsad puksiirveod Eesti ja miks mitte ka Euroopa piires.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, VAG immodega seotud probleemide lahendamine, spidode vahetamine ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - tel 55 15 335
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 19.09.12 07:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dellu
Üheski teises foorumis pole sellist lollust, et juppidena müües peab hinna panema, aga pole probleemi, saab tehtud.

Keegi ei nõuagi kogu auto ulatuses hinnakirja koostamist aga vähemalt 10-20 jupi/detaili hind peaks kuulutuses olema välja toodud. Lollus või mitte aga sellised need reeglid on ja hetkel küll ei näe ma ühtegi põhjust miks neid muutma peaks. Kui inimene tahab siin midagi müüa, siis tuleks selle heaks ennast natukene ka liigutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dellu
huviline



Registreerunud 10.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.12 07:55 Tsiteeri


No reeglites pole küll sõnagi, et vähemalt 20 jupi hind peab välja olema toodud, on ainult rida "hind". Panin rea hind, aga taaskord kustutati kuulutus ära.
Vaatame mis saab kuulutusega, kus ilusti 20 asja hind on välja toodud.
Huvitav on see, et teine aprilli lõpus tehtud kuulutus jäi modedele näppu kohe siis, kui eelmise teema kohta (mis kustutati) küsimuse esitasin. Siis kustutati koheselt ka see. Minul käivad need hinnad küll pigem tuju järgi kui et mingil hetkel kirja saab. Ei tegele ka otseselt varuosade äriga, lihtsalt teatud doonorite teemadel on neid üle jäänud (näiteks mitte küll siin foorumis, aga VW klubis paar passatit, millede mootorid on mu Corrado aiste vahelt läbi käinud).


Soodsad puksiirveod Eesti ja miks mitte ka Euroopa piires.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, VAG immodega seotud probleemide lahendamine, spidode vahetamine ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - tel 55 15 335
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 19.09.12 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dellu
No reeglites pole küll sõnagi, et vähemalt 20 jupi hind peab välja olema toodud, on ainult rida "hind". Panin rea hind, aga taaskord kustutati kuulutus ära.
Vaatame mis saab kuulutusega, kus ilusti 20 asja hind on välja toodud.
Huvitav on see, et teine aprilli lõpus tehtud kuulutus jäi modedele näppu kohe siis, kui eelmise teema kohta (mis kustutati) küsimuse esitasin. Siis kustutati koheselt ka see. Minul käivad need hinnad küll pigem tuju järgi kui et mingil hetkel kirja saab. Ei tegele ka otseselt varuosade äriga, lihtsalt teatud doonorite teemadel on neid üle jäänud (näiteks mitte küll siin foorumis, aga VW klubis paar passatit, millede mootorid on mu Corrado aiste vahelt läbi käinud).

Selliste irooniast pakatavate kuulutustega (nagu see viimane on) kaugele sa küll siin ei jõua. Mõtle kiiremas korras vähemalt 10-le erinevale jupile/detailile hind või edaspidi puudub sul üldse postitamise võimalus. Kui ei suuda müüdavale kaubale hinda määrata, siis järelikult on see tasuta, nii lihtne asi ongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 19.09.12 08:30 Tsiteeri


Kas keegi volitustega isik saab selle teema ära kustutada, et saaksin uue samasuguse teha? Kogemata määrasin müüduks, kuigi tegelikult ei ole, aga tagasi ka muuta ei saa. Ja kustutada ka ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 19.09.12 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
Kas keegi volitustega isik saab selle teema ära kustutada, et saaksin uue samasuguse teha? Kogemata määrasin müüduks, kuigi tegelikult ei ole, aga tagasi ka muuta ei saa. Ja kustutada ka ei saa.

Tõstsin teema arhiivi ära, nüüd saad uue teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 19.09.12 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tõstsin teema arhiivi ära, nüüd saad uue teha.

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 23.03.13 18:11 Tsiteeri


Miks on nüüd nii, et kui pilt lisada, siis viskab kohe pildist ülespoole? Teine asi oleks see, et enda müügi kuulutust võiks ikka saada kustutada mitte ma ei pea ootama kuni keegi mode otsustab selle lõpuks kinni panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 23.03.13 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Miks on nüüd nii, et kui pilt lisada, siis viskab kohe pildist ülespoole? Teine asi oleks see, et enda müügi kuulutust võiks ikka saada kustutada mitte ma ei pea ootama kuni keegi mode otsustab selle lõpuks kinni panna.

Pilti puudutavast küsimusest ei saa hästi aru, seleta paremini? Kui igaüks saab suvalisel ajal oma kuulutust Turu all kustutada, kuidas see 7 päevane uuendamise keeld siis töötaks? Teen täna kuulutuse, homme kustutan ära ja teen uue, ülehomme jälle samamoodi ning kuulutus on koguaeg uus. Lisaks ma ei saa aru miks moderaator peab mingi teema kinni panema kui kuulutuse juures saab valida "Müüdud" staatuse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 01.05.13 17:06 Tsiteeri


Okei üritan nüüd paremini seletada.

Kui lisada pilt, siis ei saa kirjutada pildi lõppu vaid viskab algusesse tagasi. Pmst kui ennem lisasin pildi viskas kohe pildi lõppu, et kui enter-it vajutasin sain ühe rea allapoole, nüüd aga viskab kohe pildi algusesse. Märkisin sulgudesse ära kuidas praegu ja ennem oli. Kui ikka segane, siis paremat seletust ma ei oska enam öelda :)

(nüüd)
[img]http://[/img](ennem)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 01.05.13 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Okei üritan nüüd paremini seletada.

Kui lisada pilt, siis ei saa kirjutada pildi lõppu vaid viskab algusesse tagasi. Pmst kui ennem lisasin pildi viskas kohe pildi lõppu, et kui enter-it vajutasin sain ühe rea allapoole, nüüd aga viskab kohe pildi algusesse. Märkisin sulgudesse ära kuidas praegu ja ennem oli. Kui ikka segane, siis paremat seletust ma ei oska enam öelda :)

(nüüd)
[img]http://[/img](ennem)

Kuna selles osas ei ole foorumi koodi aasta või rohkem muudetud, siis ei oska kahjuks kommenteerida milles asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.05.13 06:46 Tsiteeri


Piltide ja linkide lisamise nuppude taga peituv kood käitub erinevate veebilehitsejatega erinevalt. Ise olen täheldanud, et Internet Explorer töötab korrektselt, aga näiteks google chrome teeb mingeid veidrusi ja ka Opera toimetab kuidagi oma heaksarvamise järgi. Pole sellele ka suuremat tähelepanu pööranud, lihtsalt tähelepanek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 02.05.13 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Piltide ja linkide lisamise nuppude taga peituv kood käitub erinevate veebilehitsejatega erinevalt. Ise olen täheldanud, et Internet Explorer töötab korrektselt, aga näiteks google chrome teeb mingeid veidrusi ja ka Opera toimetab kuidagi oma heaksarvamise järgi. Pole sellele ka suuremat tähelepanu pööranud, lihtsalt tähelepanek.
Ahsoo, vb jah chrome viga, testin õhtul.

EDIT: crome jah viskab algusesse ja mozilla toimib kenasti. :) Tänud igatahes, saab nüüd normaalselt pilte lisada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.18 08:52 Tsiteeri


Palun tagasisidet, miks kustutati mu postitus ostu rubriigist?

Tagasisideks anti, et postitus ei vastanud reeglitele või ei sisaldanud miskit infot. Palun täpsustust mis info puudu oli või mis ei meeldinud?
Ostan Audi - pakuvad huvi kindlad mudelid, mis olid kirja pandud. Siiski ostan - hind oli kirjas 2500€ ja lisaks oli kirjas nii muuseas, et pakun vahetuseks bmw, kui kedagi üldse huvitab! Kas see oli kuidagi vale, et pakkusin ka nii muuseas bmw'd vahetuseks?!?!

Kui nüüd see häiris kedagi, siis palun mulle näidata reeglites koht, kus ma ei või ostu soovi puhul pakkuda teist marki masinat vahetuseks! Lugesin läbi reeglid - mitte sõnagi, lugesin läbi enne postitust kuvatavad reeglid - mitte sõnagi selle kohta! Lisaks teavitus väga halvasti tehtud - midagi ei seletata, miks kustutati. Suvaline genererik tekst sinna visatud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 26.03.18 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Palun tagasisidet, miks kustutati mu postitus ostu rubriigist?


Kui soovid, võin selle kuulutuse teksti privas saata, saad vea ära parandada ja uue kuulutuse teha.

Tsitaat:
Algselt postitas: AK47 kuulutus
Kontakt: PM koos hinna/vahetuse huviga ning piltidega.

Tsitaat:
Algselt postitas: : Loe Enne Uue Teema Postitamist :

Autode müügi-, ostu- või vahetuse kuulutusele esitatavad nõuded.
10. Kontaktandmed (müügi puhul kindlasti telefoninumber, ostu puhul telefoninumber või e-posti aadress.)



Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 26.03.18 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47
Palun tagasisidet, miks kustutati mu postitus ostu rubriigist?

Tagasisideks anti, et postitus ei vastanud reeglitele või ei sisaldanud miskit infot. Palun täpsustust mis info puudu oli või mis ei meeldinud?
Ostan Audi - pakuvad huvi kindlad mudelid, mis olid kirja pandud. Siiski ostan - hind oli kirjas 2500€ ja lisaks oli kirjas nii muuseas, et pakun vahetuseks bmw, kui kedagi üldse huvitab! Kas see oli kuidagi vale, et pakkusin ka nii muuseas bmw'd vahetuseks?!?!

Kui nüüd see häiris kedagi, siis palun mulle näidata reeglites koht, kus ma ei või ostu soovi puhul pakkuda teist marki masinat vahetuseks! Lugesin läbi reeglid - mitte sõnagi, lugesin läbi enne postitust kuvatavad reeglid - mitte sõnagi selle kohta! Lisaks teavitus väga halvasti tehtud - midagi ei seletata, miks kustutati. Suvaline genererik tekst sinna visatud...


1. Auto mark (siin müüme/ostame ja vahetame ainult AUDISID!
Selline rida on täitsa olemas.
Ja kontaktandmed olid ka teie kuulutusest puudu!


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.18 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priit
1. Auto mark (siin müüme/ostame ja vahetame ainult AUDISID!
Selline rida on täitsa olemas.
Ja kontaktandmed olid ka teie kuulutusest puudu!


Aga ma ju tahangi Audit osta... teise võimalusena pakun lihtsalt bmw'd vahetuseks. Ega ma siia bmw'd müüma ei tulnud.
Väga veider on keelata pakkuda vahetuskaubaks teist marki masinat, kui inimene siiski foorumile vastavat autot osta soovib. Saan aru, kui ma tuimalt oleks enda bmw müügi kuulutuse ülesse visanud.

Kontaktid - okey, mõistan ja saan aru. Teinekord lisan tel nr ka.

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Kui soovid, võin selle kuulutuse teksti privas saata, saad vea ära parandada ja uue kuulutuse teha.


See oleks tore.


Kuidas siis jääb - kas teist marki masinat võib pakkuda vahetuseks või ei? Siiski huvi on osta Audi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 26.03.18 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47

Kuidas siis jääb - kas teist marki masinat võib pakkuda vahetuseks või ei?


Ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AK47
huviline



Registreerunud 22.03.15
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.18 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: AK47

Kuidas siis jääb - kas teist marki masinat võib pakkuda vahetuseks või ei?


Ei.


Veits imelik ei ole või? Kui on võimalus vahetada 1:1'le siis milleks seda keelata?
Sel juhul teen ettepaneku, et müügi osa all oleks ka eraldi alateema võõrastele masinatele, mida siis Audide vastu vahetada. Siis teen 2 kuulutust - 1 et ostan, teine et ostan ja vahetan :D Seni maani kui aga sellist teemat ei ole, leian et on veits kohatu keelata pakkuda muuhulgas ka vahetust.

Pealegi otsustage ära kuidas jääb... Hetkel saan aru, et Zoig'il ei ole probleemi mu kuulutusega, kui kontakt nr kirja panen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 26.03.18 10:44 Tsiteeri


Algselt postitas: priit

Tsitaat:
1. Auto mark (siin müüme/ostame ja vahetame ainult AUDISID! Selline rida on täitsa olemas


Tsitaat:
Algselt postitas: AK47

Veits imelik ei ole või? Kui on võimalus vahetada 1:1'le siis milleks seda keelata?
Sel juhul teen ettepaneku, et müügi osa all oleks ka eraldi alateema võõrastele masinatele, mida siis Audide vastu vahetada. Siis teen 2 kuulutust - 1 et ostan, teine et ostan ja vahetan :D Seni maani kui aga sellist teemat ei ole, leian et on veits kohatu keelata pakkuda muuhulgas ka vahetust.

Pealegi otsustage ära kuidas jääb... Hetkel saan aru, et Zoig'il ei ole probleemi mu kuulutusega, kui kontakt nr kirja panen.


Ei ole imelik. See on AUDI foorum. Reeglid on lihtsalt sellised. Lepi sellega või müü/vaheta mujal. Otsustada pole midagi, kõik on ammu paigas. Vaata ülevalt poolt, tegin punaseks ka.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 81.6% - SQL: 18.4%]