Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 1983 aasta. (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1817)
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 23:43 Tsiteeri
Audi 100 1983 aasta.



Tervist! Plaanis vahetada kaherattaline (turuhind ~15 000) Audi 100 vastu. Audi 1,8 LS 230 000km. ja 1983 aasta. Piltidelt korralik ja jutu järgi ka ülikorralik. Olemas kehtiv ÜV (aasta).

Põhimõtteliselt siis esimene auto millega plaan tihedamalt sõitma hakata. Paluks siis kommentaare, et kuidas laguneb, mugavus ja kas keegi oskaks õelda selle Audi keskmist turuhinda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 01.03.09 06:34 Tsiteeri


Miks just 1,8 see nati lahja selle kere jaoks.


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 10:52 Tsiteeri


Nagu ma ennist mainisin, siis mul pole nagu reaalselt raha vaid pakuti mulle täpselt sellist isendit kaherattalise vastu mida hetkel raske müüa niisama, valikuid nagu pole, peale selle, et kas vahetada või mitte. Ootaks veel arvamusi autost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.03.09 11:20 Tsiteeri


Mis takistab vaatama minekut? Nii vanast isendist ja selle "vastupidavusest" rääkida on samuti veidi veider, sest "ülikorralik" ei ütle küll mitte midagi mille järgi otsustada ;). Mina nimetaks seda loteriiks, mille võit on suht ebareaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mis takistab vaatama minekut? Nii vanast isendist ja selle "vastupidavusest" rääkida on samuti veidi veider, sest "ülikorralik" ei ütle küll mitte midagi mille järgi otsustada ;). Mina nimetaks seda loteriiks, mille võit on suht ebareaalne.


Takistab siis see, et too vend elab Saaremaal. Minul kui jalamehel üsna raske sinna minna. Tahakski teada, et kas asja on mõtet edasi kaaluda? Iseenesest kontrollida saan nagunii kuna tema tuleb Tartu ja lasen tuttaval õlinäpul pilgu peale visata.

EDIT: Ka teine pakkumine, et audi 80 quatrro, 1,8 mootor ja aasta õeldi mulle 1986. See meeldib natuke rohkem veo poolest ja tal uuem kere veits.

Viimane hakkas rohkem huvi pakkuma ja tehakse ÜV ka ära enne diili.

Keegi oskab hetkelist turuhinda sellele pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.03.09 12:38 Tsiteeri


Mis maksab saiapäts?:D
Turuhind sihukesel algab metalli hinnast st siis hetkel jälle u 1.-/kg. Ülemist hinnapiiri võib müügikuulutuste järgi enamvähem arvestada, kuid kui juba enamvähem sõitvaid ning 10 aastat nooremaid c4 kerega masinaid pakutakse 10-20k eest siis oleks üle 10 tuhande juba väga hea pakkumine ka juhul kui masin tõesti ideaalses seisukorras on. Sama teema on muidugi mootorrataste hindamisega, nii, et eks ta rohkem sihuke kokkuleppeteema ole.
Arvestades, et praegu tagastatakse massiliselt liisingautosid siis on tekkinud taas arvestatav odavate korralike (eriti diisel)autode turg.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 12:42 Tsiteeri


Ka teine pakkumine, et audi 80 quatrro, 1,8 mootor ja aasta õeldi mulle 1986. See meeldib natuke rohkem veo poolest ja tal uuem kere veits.

Viimane hakkas rohkem huvi pakkuma ja tehakse ÜV ka ära enne diili.

Pakkumine siis sama omaniku poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.09 12:58 Tsiteeri


Millist kaherattalist plaanid välja vahetada? 1.8 mootor suht kerge kerega C3 100 peale lahjaks küll ei jää. 2.2T-ga muidugi ei saa võrrelda. :) Millise kerega see '86a 80 on? B2 (kandiline) või B3 (ümar)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 13:12 Tsiteeri


To 80 ümaram kere. Üldiselt pakkuja ise soovitab seda audi 100 kuna sel teisel nipet - näpet kõpitseda vaja, ise pole autoteadlane ja meeldiks ka ikka sõita rohkem.

Kuna ma eriti nii vanade audide puhul täielik võhik siis tahakski kommentaare auto kohta. Ütleme, et see hetkel korralik aga kuidas selline variant üldse laguneb?

Kaherattaline 50cc mopeed ehk Yamaha Tzr50 2008 aasta. Hinna viib alla see, et värvida vaja ja uut ketti ehknipet - näpet vaja teha. Loogish tahaks rohkem raha ja ise valida endale auto aga pole nagu pakkumisi, hetkel selline on ja tahakski teada, et kas haarata kinni või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 01.03.09 17:02 Tsiteeri


B3 1,8 juba normaalsem aga tee v6i tina 100le 1,8 lahja, 2,2 vabalthingav moto normaalne. :cool:


QUATTRO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sadguy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe, 9-5 T, Octavia

postitati 01.03.09 17:38 Tsiteeri


Minul oli esimene auto 83 aasta c3 1.8 motoga. Muidugi on sel vaid 55 kw, aga samas ei nurisenud. Ei ole jah mingi pyss, samas jalgu ei j22nud. Bensu kulu u. 7/100 km. Ainus miinus oli 4 k2iguline kast. Ja hea odav yleval pidada. Peaasi et kere oleks roosteta. Minu poolt roheline tuli. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauncc
huviline



Registreerunud 28.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 20:38 Tsiteeri


No sel Audi 100 on 5 käiguline ehk vahetatud. Probleeme kuskil nagu polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.09 15:53 Tsiteeri


Sigari tühimass nii kerge, et käib see 1.8 ka sinna. Kuid isiklikult arvan ka, et selle vahetuse mõtekus on nagu on, Sellise sigari leiab 5000kr eest, pigem ikka tsikkel eraldi müüa ja siis mingine b3 sebida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.1% - SQL: 61.9%]