Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Politseinik pidas kinni (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 5657)
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 21:45


Mis siin tühja udutada.

LE §70 - Mootorsõidukijuhil ja trammijuhil peavad olema kaasas ning ta peab esitama politseiametniku või muu selleks seadustega volitatud isiku nõudel seadustest tulenevalt:
1) juhtimisõigust tõendava dokumendi;
2) kohustusliku liikluskindlustuse poliisi või tõendi kindlustuslepingu sõlmimisest vabastamise kohta;
3) sõiduki registreerimistunnistuse;
4) muud dokumendid, kui seda nõuavad seadused.

Aastast 2005 see niimoodi olnud ja seni säilinud muutmata kujul. Ega siis seadused ei peagi reaalsele elule järgi jõudma.
Tsitaat:
Algselt postitas: at60
liikluskindlustust paberkandjal kaasas ei pea enam olema.politsei saab selle kehtivust on-lines kontrollida.samas kui sul juhtub mingi plekimõlkimine ja teine osapool ütleb et kindlustus on olemas aga mitte kaasas,kas sa usud teda.nii et soovitav ikkagi kaasas kanda



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 02.02.09 21:56


niipalju kui mina olen aru saanud viimastest kinnipidamistest ei ole vaja enam poliisi,, ühekorra isegi küsisin et kas ei taha ja ei tahetud, aga trahvi sain ikkagi:D õnneks natuke, kuid see jutt et politseinkud saavad preemiaid vastavalt tehtud trahvidele ei pea täpselt paika, nad saavad lausa palka selle järgi, sellest ka see jube peedistamine tulnud viimasel ajal. Pagan, sõitsin m08 aprillist kuni augusti lõpuni 27tuhat km töö autoga läbi mis ilma mingisuguste erikirjade kleepekate ja ausalt öeldas paras ront(94a škoda favorit) ja mind peenti sel aja jooksul vaid mõjuvatel põhjustel kinni, ehk siis kõik puhuvad korras ja tartus ca 01.30 stati juures - seal sai ka nalja kuna suvatsesid täistuled peale tõmmata sabas olles ja siis ei saanud nad aru miks ma oma unise näoga nii kuri nende vastu olin:D dokumente ka kaasa ei olnud kuna korter seal ca 400 m, aga sellest midagi ei tehtud, praegu oleksin kohe saanud selle eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Meevaras
huviline



Registreerunud 18.12.04
Asukoht: Tartu/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Inca 1,4

postitati 02.02.09 22:02


Huvitav...siis ei oska küll muud arvata kui et tal kuupäev märkamata jäi, muidu oleks vast moraali ikka loetud.:)


don`t drive faster than your quardian angel can fly!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4-Turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 22:12


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
niipalju kui mina olen aru saanud viimastest kinnipidamistest ei ole vaja enam poliisi,, ühekorra isegi küsisin et kas ei taha ja ei tahetud, aga trahvi sain ikkagi:D õnneks natuke, kuid see jutt et politseinkud saavad preemiaid vastavalt tehtud trahvidele ei pea täpselt paika, nad saavad lausa palka selle järgi, sellest ka see jube peedistamine tulnud viimasel ajal. Pagan, sõitsin m08 aprillist kuni augusti lõpuni 27tuhat km töö autoga läbi mis ilma mingisuguste erikirjade kleepekate ja ausalt öeldas paras ront(94a škoda favorit) ja mind peenti sel aja jooksul vaid mõjuvatel põhjustel kinni, ehk siis kõik puhuvad korras ja tartus ca 01.30 stati juures - seal sai ka nalja kuna suvatsesid täistuled peale tõmmata sabas olles ja siis ei saanud nad aru miks ma oma unise näoga nii kuri nende vastu olin:D dokumente ka kaasa ei olnud kuna korter seal ca 400 m, aga sellest midagi ei tehtud, praegu oleksin kohe saanud selle eest.



See täitsa jobu jutt sul, et politsei saab trahvide järgi palka preemiat
kuna töötab väga häid sõpru politseis ja nad ise ka kuulnud seda,et saame palka trahvide järgi
räägivad oleks see ainult nii siis oleks nad ka miljonärid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 22:13


Mul siis selline lugu:
Töö auto läks servicesse ja anti asendusauto.
Kimasin sellega ringi miski 3-4 päeva, viimasel päeval pidas lasnamäe kanalis miilits kinni (pm terve kanali sõitis sabas), uuris dokke ja värke.
Uurisin, et milles probleem on, siis sain vastuse, et selle autoga on nii mõnedki pahad inimesed sõitnud :S Peale doki-kontrolli anti vidinad tagasi ja sooviti ilusat õhtut.
Rendist uurisin, et mis pahad inimesed teie autodega ringi vuravad, seal väideti mulle, et pole selle masinaga siiamaani probleeme olnud.
Masin oli siis Renault Modus - tõeline naksitrallimobiil :D

Täna kulgesin uhkes üksinduses Tallinn-Maardu vahelisel teelõigul kodu poole miski 82-85 km/h, vaatasin eemalt, et taha oli ilmunud järsku auto ja vilgutab täistuledega...kuna veeresin teises reas, mõtlesin, et võtan siis igaks juhuks esimesse, et lasen mööda.
Reastus ka mu taha ja kulges mõned sekundid. Siis litsus gaasi põhja, sõitis kõrvale ja viibutas näppu :D ...ja kihutas edasi.
Tont seda teab, mis neil mõttes oli...

Igaljuhul, lühikokkuvõte on see, et isiklikult pole selliseid nõmedaid probleeme olnud, alati olen asja eest saanud. Miilitsad on siiamaani viisakalt käitunud.


Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 22:44


no aga kui sõidad alla piirkiiruse, siis selleks ongi ju esimene rada :P kui see on 90 (või suvel rohkem) ala.
tln-maardu tee päris lai ka, pole seal talvel libedaga käinud, aga kujutan ette, et praegugi sõidetavad tingimused...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jokker
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 '96 ABK

postitati 02.02.09 22:54


Tsitaat:
Algselt postitas: at60
no aga mida sina siis loodad.kui tavainimesega ülbad saad lihtsalt lõuga,pollar sulle niisama lõuga anda ei või eks tema otsib muid võimalusi,ja mõnuga.taas pollari käest kuuldud:urgitsesid ühe ülbiku auto kallal senimaani kuni mõõtsid medpakis olevate sidemete pikkuse ära.ja ennnäe medvarustus ei vastand nõuetele.(nõutud oli tollal sideme pikkus 3m,ca20sm jäi puudu)


Seda ma mõtlesingi, et siiamaani ise viisakalt suhelnud nendega ja pole keegi tulnud roosteauke otsima.


joyrider
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 02.02.09 22:56


Ka minul meenus siin lugedes seda teemat kuidas vennaga mööda männikuteed liikusime kodupoole ja siis seal olid mingi pindamis tööd või mis iganes ja oli pandud sinisel taustal märk 60km/h aga ega meie pidurdand ainuke auto ka ja siis kuskilt metsatukast hüppas täidipolitseinik välja ja kukkus seletama, et ületasite kiirust jne jne... siis ürita neile selgeks teha, et seal on soovitatava kiiruse piirang. Mitte kohustuslik.
Ja ega muudmoodi ei saanud selgeks teha, kui leidis autost oma liikluseeskirjade raamatu ja näitas talle märke sealt. Sellega oldi rahul ja sooviti head teed.
Lihtsalt selline huvitav juhtum.
Muidu ise olen saand alati ikka asja eest ja politseinikud on old alati suht mõistlikud. on küll old kordi kui neil paha tuju ja pauguvad, aga mina kui rahulik inimene kuulan ära peaasi, et neil endal hea hakkab:D


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.09 23:27


Tsitaat:
Algselt postitas: shalm
no aga kui sõidad alla piirkiiruse, siis selleks ongi ju esimene rada :P kui see on 90 (või suvel rohkem) ala.
tln-maardu tee päris lai ka, pole seal talvel libedaga käinud, aga kujutan ette, et praegugi sõidetavad tingimused...


Tallinn-Maardu vahelisel lõigul on 70 km/h, ma kulgesin 82-85 km/h ;)

Mujal arusaadav, kui aeglasemalt liikled, oled esimesel:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 02.02.09 23:41


Tsitaat:
Algselt postitas: at60
no aga mida sina siis loodad.kui tavainimesega ülbad saad lihtsalt lõuga,pollar sulle niisama lõuga anda ei või eks tema otsib muid võimalusi,ja mõnuga.taas pollari käest kuuldud:urgitsesid ühe ülbiku auto kallal senimaani kuni mõõtsid medpakis olevate sidemete pikkuse ära.ja ennnäe medvarustus ei vastand nõuetele.(nõutud oli tollal sideme pikkus 3m,ca20sm jäi puudu)


No sellised kodanikud ongi need,kes lapsepõlves koolis peksa said ning nüüd on otsustanud politseinikeks saada,et kõigile "tagasi teha".Kujutan ette,et kui sellise trahviga minna kohtusse,siis tühistatakse see.Samamoodi võib hakata kirjavahemärke otsima protokollis ning kui kuskil on koma puudu,siis ..... :D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 03.02.09 07:38


minul on ainult 1 otsene kokkupuude politseiga ja selle põhjal võin öelda, et politseinikud on kompleksides vaevlevad m*nnid.

sõitsin haapsalust tallinnasse pühapäev õhtul, terve tee üsna rahulikult kuna sama päev sai hommikul räpinast tallinna kaudu haapsallu sõidetud ja päris korralik väsimus oli peal.

kuni lõpuks tallinnasse tagasi jõudsin, oli pärnu mnt viadukti juures olukord, kus veeresin pikalt foorini, foori taga seisid 4 autot, 2 kummaski reas. siis kui nendeni jõudsin läks fooris juba roheline põlema. võtsin korraks paremale, ühistranspordi ritta ja veeresin edasi kuna ei viitsinud veerand sekundiks seisma jääda sinna. nendest neljast autost oli loomulikult üks roheline passat.

viaduktil oligi kohe tulemeri seljataga, sellele järgnes dialoog. Politsei: kas te teate ka mis just tegite?
Mina: jah, põikasin korraks ühistranspordi reale.
P: load ja auto dokumendid, no mis ma nüüd siis teiga tegema peaks.
M: ei oska öelda
P: no mis ma siis teiega tegema peaks
M: ei oska öelda
P: no mis ma siis teiega tegema peaks
M: no äkki piisab hoiatusest
P: kuradi nahhaal, kihutad siin teistest mööda, mis ma teiega nüüd tegema peaks.
M:no ei oska öelda, ei olnud ju kõige suurem rikkumine
P: ahahh, nii nahhaal, autosse.

Autos kirjutati mulle kiirmenetluse korras 900 kroonine trahv. mina polnud selle summaga nõus ja ei tahtnud kiirmenetlusele alla kirjutada. Lugesin seda rahulikult ja uurisin kus see koht on, kus ma nõustun määratud trahviga.

P: (pastakaga viidates), näe siia siia ja siia kirjuta alla.
M: (lugesin edasi)
P: (kõrgendatud tooniga) kirjuta nüüd siia, siia ja siia alla
M: (lugesin edasi)
P: (päris ülbelt ja kurjalt) SIIA SIIA JA SIIA!
M: (lugedes ei leidnud kohta, millele alla kirjutades nõustuksin trahviga (leidsin koha kus nõustusin rikkumisega)) kirjutasin lõpuks need 3 allkirja sinna ära ja leppisin 900 kroonise trahviga.

see kõik oli mõned nädalad peale aprillirahutusi, peale mida tundsin täiesti politseile kaasa ja väike austus tekkis, kuna nad ikka tublilt tiblasid ohjasid.

aga jah, üks vend suutis oma sita päevaga kohu selle pundi maine parandamatult halvaks keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.09 08:22


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
No sellised kodanikud ongi need,kes lapsepõlves koolis peksa said ning nüüd on otsustanud politseinikeks saada,et kõigile "tagasi teha".Kujutan ette,et kui sellise trahviga minna kohtusse,siis tühistatakse see.Samamoodi võib hakata kirjavahemärke otsima protokollis ning kui kuskil on koma puudu,siis ..... :D


Kohus tühistab, kui menetluses on tehtud Oluline rikkumine menetleja poolt. Oluline rikkumine tähendab sellist menetlusnormi rikkumist, mis toob kaasa ebaõige lahendi asjas. Kui see viga on hiljem kõrvaldatav või pole oluline (st ei mõjutaks oluliselt asjade käiku), jääb kõik jõusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 03.02.09 08:42


Liiklusseadus
§ 17. Mootorsõidukijuhilt nõutavad dokumendid

(1) Juhil peavad mootorsõiduki juhtimisel olema kaasas juhiluba või muu juhtimisõigust tõendav dokument, mootorsõiduki registreerimistunnistus ja selle haagise registreerimistunnistus või haagise registreerimistunnistuse koopia, mille on tõendanud selle väljastanud asutus ja muud dokumendid, kui seda nõuab seadus.

Liikluseeskiri
§70. Mootorsõidukijuhil ja trammijuhil peavad olema kaasas ning ta peab esitama politseiametniku või muu selleks seadustega volitatud isiku nõudel seadustest tulenevalt:
1) juhtimisõigust tõendava dokumendi;
2) kohustusliku liikluskindlustuse poliisi või tõendi kindlustuslepingu sõlmimisest vabastamise kohta;
3) sõiduki registreerimistunnistuse;
4) muud dokumendid, kui seda nõuavad seadused.

Liikluskindlustuse seadusest ei leidnud punkti, mis käseks poliisi kaasas kanda.

Varasemas liiklusseaduses oli kindlustuspoliisi kaasas kandmise kohustus sees, praeguses redaktsioonis see puudub.


Kui ei ole midagi asjalikku õelda, siis ole palun vait!!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
illuminaat
huviline



Registreerunud 20.07.08
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 03.02.09 08:55


Eesti politsei teenib eelkõige Eesti rahvast. Kahjuks on politseis nagu igal ametikohal inimesi, kes ei suuda enam teatud põhjustel lähtuda nendest põhimõtetest,mida nad teenima peaks.Eks igal inimesel ole aeg-ajalt halb päev, aga kahjuks on nii et tihti elavad politseinikud oma halba tuju kodanike peale välja, keda nad teenindama ja kaitsma peavad, aga eks politseinikud ole ka inimesed. Ei tasu hakata kõiki politseiametnike kohe sõimama igasuguste ebatsensuursete sõnadega, sest see et osad negatiivselt silma paistavad,ei tähenda et kõik politseiametnikud sellised on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wrexham
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.09 08:56


no mind isiklikult on kinni peetud umbes 20 korda vähemalt... küll siis tehniliselt kahtlase auto pärast (Golf II GTI 16v torukolle müra suur :D ), kiiruse ületamise, kindlustuse- ja ülevaatuse puudumise, udutulede põlemise ja võibolla veel millegi eest. Iga kord olen saanud miinimum trahvid tänu sellele, et ei ole kunagi vaielnud, kõigega nõus olnud ja noh mis siin ikka vaielda kui tead isegi, et tegid valesti? Ühesõnaga ei ole olnud juhust kui politsei ilma põhjuseta kinni peab või noh põhjuse leiab alati. Muidugi kõige suurem vedamine oli kui tulime kolmekesi kell 6 hommikul töölt. Tegemist oli mercedes tüüpi kaubikuga, kus ees oli kaks istet. Keskmine istus tööriista kasti peal :P . Peeti kinni kontrolliti dokumente ja nägemist... viuh! vedas võib öelda, eks hommikul nemadki veits uimased.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.02.09 08:58


Läbu. Lukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.4% - SQL: 68.6%]