Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2,0 - 1992 - ggsizask (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 2928)
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 27.01.09 20:14 Tsiteeri
Audi 100 2,0 - 1992 - ggsizask



autoks siis audi 100 2,0 74kw, selle suure kere jaoks jääb veits lahjaks, aga noh saab siiski hakkama, hätta ei jää, või siiamaani pole jäänud. lisadest on auto stock, va elektriline katuseluuk.

Auto sain isa käest, kes kinkis selle mulle kui lõpetasin üheksanda klassi. Algselt pidi auto siis kinkima kui ma piimakad kätte saan, aga tegi seda siiski ennem. Load sain siis augusti lõpus, aga auto juuni keskel. Algselt oli siis auto muidugi isa oma ja tema käes see oli kuskil 4 aastat ja nüüd minu käes on olnud see 2,5 aastat.

Auto on ennast väga hästi teeninud, kuigi nüüd hakkab kere vaikselt ära väsima, et kui suvel saab raha, lasen keretööd ära teha. (siiamaani tegemata raha puuduse tõttu, kuid olen siiski nii palju teinud, et roostes kohad oled suutnud ära peita ning paari meetri pealt ei sa midagi aru. Siiski üks detail on auto küljes uus. See on parem esitiib kuna see sõideti mul sisse ja maksti kinni.)

Auto on siis saanud praeguse aja sees mootori kap remondi, uued tagaamordid, uue salongiradika, käsipiduritrossid, puksid, rooliotsad, sarniirid, termostaadi, muidugi ka uued piduriklotsid (see nii ehk naa loogiline:D), ja muud sellised kuluosad ka väljavahetatud.

Ise olen ka koos sõbraga auto kallal vähe nokitsenud, pannes ette jalgade juurde punase valguse, vaiba alune sai vildiga ülekäidud, valged pargid ja numbrituled, siis väikene muusika (denveri makk, algselt oli pioneer, aga remonditöökojas panid pihta ja töökoda ostis selle vastu, sony xplod subakas ja mac audio võim), sai ka uksi reguleeritd, et tuult nii palju sisse ei vuhiseks ja ukse luku tegin korda, see oli aastatega kinni oksüdeerunud, toonklaas sai ka ise pandud ( esimese korra kohta tuli päris hästi välja, õhumulle peaaegu ei jäänud ja need mis on, need väga mikrod), ees ootab veel uste ja pagassi pigimatitamine, sai ka uued liistud pandud nii alla kui üles. Sai autosse see suvi uus sisu ostetud (puitdekooriga ukseplostrid, a6 istmed ja tekstiil istmed). Ise tehtud kroom liistud ka autol. S4 tagatulepaneel on ka.

See olekski siis põhimõtliselt kõik minu autost, eks ole muidugi veel mida rääkida, aga põhiline sai räägitud, kui veel meenub midagi siis kirjutan juurde.
(Ehk õpetab keegi kuidas pilte otse siia üles panna.)

[img]http://www.carrating.org/car.php?17690[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.8% - SQL: 45.2%]