Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Autode pildistajad mustamäel? (Vastuseid: 64 | Vaatamisi: 10877)
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 26.01.09 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Paistab et allkõnelejad elavad tegelikest seadustest väga kaugel kui tahad enda elu lihtsamalt eleda siis ära varast, pätti näpuotsaga puutu sest kui see jobu otsustab avalduse teha siis saad nii ehk naa krimasja kaela. Mul nimelt juhtus aastag kas korda nii nüüd olen kriminaalkorras karistatud kaks korda plus advokaadid kohtukulud trahvid ja muud mugavused üle 60k eeki kokku. Mind isikliku elu segavad need krim karistused küll väga, on palju lihtsaid asju mida ma enam teha ei saa.

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina küll nii ei arva, et "ärgem jumala eest kaabakaid ründame, saavad veel haiget". Inimene võib oma peret ja vara vabalt kaitsta(ka relvaga) ja kui ma peaks öösel enda autost kaabaka avastama, ei kõhkleks ma hetkegi talle tina andmast, paremal juhul kurikaga paar luud. Seega on hea selline süsteem, mis tuppa teada annab, kui midagi toimumas. Edasi mõtleb igaüks ise...
Pildistamise korral pole muidugi rünnak õigustatud.:mad:


Kusjuures sellise käitumise juures leiad sa end kenasti "rootsi kardinate" tagant,sest ületad vääääga räigelt enesekaitsepiire.Jutt siis eelkõige relva kasutamisest.Paar korda "asfaltile kukkumist" ilmselt kuluks talle ära küll ning siis ei tehta sulle endale ka midagi,kui sa just teda vigaseks ei löö:D


Kusjuures elan vägagi tegelike seaduste piires,sest osaliselt on ka mu töö sellega seotud.Võimalik on,et sa oled ise sattunud liigselt hoogu omakohtuga,et sul niimoodi on läinud.Reaalselt aga pääseb vägagi lihtsalt probleemidest,tuleb lihtsalt teada,mida ja kuidas teha...Ahjaaaa,viimane aeg sul siis advokaati vahetada:D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.09 14:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Paistab et allkõnelejad elavad tegelikest seadustest väga kaugel kui tahad enda elu lihtsamalt eleda siis ära varast, pätti näpuotsaga puutu sest kui see jobu otsustab avalduse teha siis saad nii ehk naa krimasja kaela. Mul nimelt juhtus aastag kas korda nii nüüd olen kriminaalkorras karistatud kaks korda plus advokaadid kohtukulud trahvid ja muud mugavused üle 60k eeki kokku. Mind isikliku elu segavad need krim karistused küll väga, on palju lihtsaid asju mida ma enam teha ei saa.


vb oleks tulnud neid niimoodi rünnata nagu näitas mingis krimisaates, et venemaal tegutsenud pätikamp lendas ohvrile kohe jõhkralt latiga pähe või jalaga näkku kuni on suht kindel, et see inimene kas sureb või saab nii raskelt viga/põrutada, et ei suuda tunnistada. iseasi kuda sellest puhtalt välja tulla või hiljem magada suudaksid.
aga eks ta muidugi ebaaus ole, kui varga ära taod ja siis ise end vaeseks maksad ja kriminaalkorras karistatud saad. :o

nii, et exessi käest saab siis head nõu, kui mingi jama vaja ära lahendada... ? :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 26.01.09 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: shalm

Et exessi käest saab siis head nõu, kui mingi jama vaja ära lahendada... ? :P


Oot oot,egas ma nüüd seda nii ka päris välja ei reklaaminud:P


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 26.01.09 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janar
Väga veriseks on kaasklubilised läinud, kas pole ?

Mitte veriseks - isegi Piibel käsib pöörata lööja poole ainult teise põse, aga mitte järgmiseks kolmanda ja neljanda. Kusagil on piir igaühel, mõnel on see kaugemal, teisel lähemal.

Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Paistab et allkõnelejad elavad tegelikest seadustest väga kaugel kui tahad enda elu lihtsamalt eleda siis ära varast, pätti näpuotsaga puutu sest kui see jobu otsustab avalduse teha siis saad nii ehk naa krimasja kaela. Mul nimelt juhtus aastag kas korda nii nüüd olen kriminaalkorras karistatud kaks korda plus advokaadid kohtukulud trahvid ja muud mugavused üle 60k eeki kokku. Mind isikliku elu segavad need krim karistused küll väga, on palju lihtsaid asju mida ma enam teha ei saa.

Äkki viitsid rääkida lähemalt, mille alusel just Sind süüdi tehti - ehk on midagi õppida nendel, kes tulevikus enda paljaksvarastamist käed taskus pealt ei ole nõus vaatama. Ma tooksin vastukaaluks teistsuguse näite sugulase kohta: lasi sissetungija lihtsalt maha, legaalne relv anti peale uurimise lõppu tagasi ja oligi asi lahendatud - kui on mingigi asi, mis viitab, et vastasel võis olla relv kaasas ja plaanis sellega rünnata, siis tegelikult ei pea ootama, et tema esimesena tulistab, isegi kui põues varjatult hoitud asi ei olnud relv. See muidugi pole üleskutse kedagi tapma hakata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 26.01.09 15:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Põder
Kuna ilmselt praeguste aegadega hakkab neid auto vargaid kes soome ehitajaks läksid tagasi tulema ja kuna A4 on umbes samas hinnas kui 80 kui neid varastati tagasi müümiseks siis otsustasin enda autole sellise asja paigaldada Secure 2 way ( külma ilmaga toast käima panemine on ka hea funktsioon) ja tuleb ka kasko. Ei sooviks hommikul tühja parkimiskohta leida sealt kuhu õhtul auto sai pandud.



uuri kaskotingimusi igaks juhuks:

võib juhtuda et kaskopakkuja nõuab audi puhul lisaimmot, mis peab toimima sõltumata omaniku tahtest. st sõidad kaskokindlustaja garaa˛i... suretad masina välja, ja käivitad sama võtmega mis süütelukus oli...

ei tea mina et sellisel moel saaks disantkäivitada (selle distantsi juures on kl lisaimmo aga see tuleb koos signaga maha... ja seega kaskotingimusi ei täida)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 26.01.09 15:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Põder
Kuna ilmselt praeguste aegadega hakkab neid auto vargaid kes soome ehitajaks läksid tagasi tulema ja kuna A4 on umbes samas hinnas kui 80 kui neid varastati tagasi müümiseks siis otsustasin enda autole sellise asja paigaldada Secure 2 way ( külma ilmaga toast käima panemine on ka hea funktsioon) ja tuleb ka kasko. Ei sooviks hommikul tühja parkimiskohta leida sealt kuhu õhtul auto sai pandud.



uuri kaskotingimusi igaks juhuks:

võib juhtuda et kaskopakkuja nõuab audi puhul lisaimmot, mis peab toimima sõltumata omaniku tahtest. st sõidad kaskokindlustaja garaa˛i... suretad masina välja, ja käivitad sama võtmega mis süütelukus oli... midagi sisse / välja lülitada ei tohi seejuures!

ei tea mina et sellisel moel saaks disantkäivitada (selle distantsi juures on kl lisaimmo aga see tuleb koos signaga maha... ja seega kaskotingimusi ei täida)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.01.09 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Tsitaat:
Algselt postitas: Põder
Kuna ilmselt praeguste aegadega hakkab neid auto vargaid kes soome ehitajaks läksid tagasi tulema ja kuna A4 on umbes samas hinnas kui 80 kui neid varastati tagasi müümiseks siis otsustasin enda autole sellise asja paigaldada Secure 2 way ( külma ilmaga toast käima panemine on ka hea funktsioon) ja tuleb ka kasko. Ei sooviks hommikul tühja parkimiskohta leida sealt kuhu õhtul auto sai pandud.



uuri kaskotingimusi igaks juhuks:

võib juhtuda et kaskopakkuja nõuab audi puhul lisaimmot, mis peab toimima sõltumata omaniku tahtest. st sõidad kaskokindlustaja garaa˛i... suretad masina välja, ja käivitad sama võtmega mis süütelukus oli... midagi sisse / välja lülitada ei tohi seejuures!

ei tea mina et sellisel moel saaks disantkäivitada (selle distantsi juures on kl lisaimmo aga see tuleb koos signaga maha... ja seega kaskotingimusi ei täida)


Originaalimmo jääb toimima nii nagu ta tehasest on, lihtsalt distantskäivitamisel minnakse sellest "mööda". Lisaimmo puhul pannakse distantkäivitus enne lisaimmot.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 26.01.09 16:20 Tsiteeri


taas on möödunud kasulik päev
:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tafk
huviline



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.09 18:26 Tsiteeri


Tartus Veeriku linnaosas olen langenud mitmeid kordi kojameeste varastamise ohvriks. Peres 100 C4 millelt on 3 kojameest läinud ja VW Touareg, millelt 4 kojameest läinud. Nüüd iga õhtu võtame kojamehed tuppa kaasa. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.09 21:38 Tsiteeri


Tartus ju peeglilõhkujad ka.


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 01.02.09 21:54 Tsiteeri


Proovime ikka teemas püsida;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mac009
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.05
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.09 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
.. või paigalda omale träkker :D

Ja soovitaks kah kasutada paremat toru. Näiteks .577 mõõdus :D

Ma igatahes mõtleksin kiirkorras turvalisuse tõstmise peale..



See 577 oleks sobilik küll.
Sellega kaasneb ainult üks probleem - kui pätist mööda lasta ja ta minema pääseb , siis ma arvan, et kasko autot korda ei tee.
Aga omale tahaks sellist küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 01.02.09 22:51 Tsiteeri


mis selle toru eesmärk on?
aegajalt perseli lennata?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.02.09 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
mis selle toru eesmärk on?
aegajalt perseli lennata?

Elevandipüss on see. Loe Hemingway'd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rait008
huviline



Registreerunud 14.10.04
Asukoht: Tallinn/Keila
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.09 10:38 Tsiteeri


Tegelikult on aga võimalusel ja eeldusel, et öösiti pidevalt ühes kohas oled, oma auto tasulisse valvega parklasse paigutada.
Elades ise lasnamäel ja olles üleelanud erinevatel aegadel kergemaid varakaoutusi, seisab minu auto eranditult parklas.
Hommikul auto juurde minnes võid kindel olla, et muusika on alles, veljed/stanged/peeglid küljes ja 60+kümpine pabulja pole külge ka maha sõitnud:) oma käruga manööverdades.
Jääb ära ka hirm "naasklimeeste eest" ja erinevad tsurkad ei saa oma kibestumist sinu auto peal välja elada.
Näiteks siin eelmise aasta suve lõpus mingid naljamehed torkisid minu tänavas paljudel autodel rehvid läbi ja tagatipuks lõid mõne klaasi sisse ja viskasid töötava tulekustuti autosse.
Kasko võib ju asja kinni plekkida aga eriti rõõmsaks see mind küll ei teeks.
Hetkelist majandusseisu vaadates hakkavad erinevad pisivargused ainult suurenema.

Minu soovitus klubilistele: võimalusel kasko peale, lisaalarm + immo ja auto ööseks parklasse.
Endal selline kombinatsioon kasutusel juba aastat kaks ja uni on öösiti väga magus;).

Tervitades ja turvalisust soovides,
Rait.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.8% - SQL: 60.2%]