Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 889
Eesti Audi Klubi foorum - Audi S6/A6 !?
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi S6/A6 !? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1632)
crazycreations
huviline



Registreerunud 04.01.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.09 17:08 Tsiteeri
Audi S6/A6 !?



Tervitus, viimased kolm kuud on juba selline kinnisidee olnud, et tahaks endale Audi A6 või S6 osta.

Ma isegi ei tea mis aastast mis kere on, aga selle uuema kerega mis on ümaram, mitte see vanem ja kandilisem.

Auto peaks olema kindlasti quattro ja automaatkastiga, korralik nahksisu peaks olema ka kindlasti. Muude asjade suhtes mul nagu nõudmisi ei ole. Edasi peaks hästi astuma!

Aga küsimus on nüüd selles, et millist mootorivalikut eelistada või millist osta?

Lugesin siin natuke nende 4.2 V8 kohta, aga küsiks siia juurde veel, et mis te arvate 2.7 biturbost? Diislit ei tahaks!

Ja ma olen siin plaaninud mingi 150 000.- eest osta auto, et kas on reaalne sellerahaeest midagi sellist saada üldse?

(=


design*
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 04.01.09 17:22 Tsiteeri


Kasuta natuke otsingut:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=60398

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=38652


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 04.01.09 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: crazycreations
Tervitus, viimased kolm kuud on juba selline kinnisidee olnud, et tahaks endale Audi A6 või S6 osta.

Ma isegi ei tea mis aastast mis kere on, aga selle uuema kerega mis on ümaram, mitte see vanem ja kandilisem.

Auto peaks olema kindlasti quattro ja automaatkastiga, korralik nahksisu peaks olema ka kindlasti. Muude asjade suhtes mul nagu nõudmisi ei ole. Edasi peaks hästi astuma!

Aga küsimus on nüüd selles, et millist mootorivalikut eelistada või millist osta?

Lugesin siin natuke nende 4.2 V8 kohta, aga küsiks siia juurde veel, et mis te arvate 2.7 biturbost? Diislit ei tahaks!

Ja ma olen siin plaaninud mingi 150 000.- eest osta auto, et kas on reaalne sellerahaeest midagi sellist saada üldse?

(=


siin veitsa huvitavat juttu sulle




juba jõuti ette :D


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 04.01.09 17:45 Tsiteeri


Viimane S6, mille müüsin ära ca 3 kuud tagasi maksis 145 000.-
Mõned pisiasjad tahtsid nokitsemist, lisaks loomulikult rihm jms.

Usun, et eelarvega 165-170k peaksid arvestama.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 0.2% - SQL: 99.8%]