Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Käetugi (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3757)
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

cool.gif postitati 27.01.03 14:55 Tsiteeri
Käetugi



Kas 97.a. A6, sedaan ja vana kere, saab paigaldada käetuge? Et kui leiab usagilt romulast või kuskilt ja vahetab ära kässari ümbruse koos käetoega? On kellelgi kogemust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 27.01.03 16:55 Tsiteeri


Siia lisandub, veel yks soovia, tahaks ka käetuge samale autole niisiis, rahvas palun aidake!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
UFO
huviline



Registreerunud 07.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 03.02.03 15:24 Tsiteeri


C4 kerel on käetugi ju juhiistme küljes. Nii, et tuleks vahetada terve iste. Samas on autopoodides müügil universaalsed käetoed mille saab päris hõlpsasti paigaldada, kui Audil kipuvad need käsipiduri kangile ette jääma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 03.02.03 15:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja UFO
C4 kerel on käetugi ju juhiistme küljes. Nii, et tuleks vahetada terve iste. Samas on autopoodides müügil universaalsed käetoed mille saab päris hõlpsasti paigaldada, kui Audil kipuvad need käsipiduri kangile ette jääma.

Mul üks selline musta värvi Audile mõeldud universaal vedeleb garaazis. Kuigi ei kujuta ette, et 97. a A6 sellega hea välja näeks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


biggrin.gif postitati 03.02.03 16:12 Tsiteeri
eee



aga et nagu kah huvi käetoe vasta...
(mugavus pikkadel sõitudel, iga ndlvahetus tallinast põlva ja tagasi)
aga autox on 88 aasta b3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 03.02.03 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mms
Tsitaat:
Esialgne postitaja UFO
C4 kerel on käetugi ju juhiistme küljes. Nii, et tuleks vahetada terve iste. Samas on autopoodides müügil universaalsed käetoed mille saab päris hõlpsasti paigaldada, kui Audil kipuvad need käsipiduri kangile ette jääma.

Mul üks selline musta värvi Audile mõeldud universaal vedeleb garaazis. Kuigi ei kujuta ette, et 97. a A6 sellega hea välja näeks...


kas sigarile sobib? ja kas see on kah see mis istme kylge käib või on põrandal? huvi oleks 90.a sigarile käetuge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 04.02.03 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev

kas sigarile sobib? ja kas see on kah see mis istme kylge käib või on põrandal? huvi oleks 90.a sigarile käetuge.


Ma arvan küll, et sobib. Kruttisin selle oma 200-lt küljest ära. Käib põhim selle konsooli külge, mis kässari kangi ümbritseb, kaks latti ja poltidega kinni. Musta värvi (nahk?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 04.02.03 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mms
Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev

kas sigarile sobib? ja kas see on kah see mis istme kylge käib või on põrandal? huvi oleks 90.a sigarile käetuge.


Ma arvan küll, et sobib. Kruttisin selle oma 200-lt küljest ära. Käib põhim selle konsooli külge, mis kässari kangi ümbritseb, kaks latti ja poltidega kinni. Musta värvi (nahk?)


on ta sul siis mingi selline nagu prismas myyakse või audile ekstra mõeldud? mitu raha hinnaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 05.02.03 08:00 Tsiteeri


Mina ei tea, mida prismas müüakse. Teen asjast paar klõpsu ja saadan kuhu vaja. Hinnast ei tea midagi, aga kuna asi vedeleb siis ehk saan ka kuidagi hinna välja mõeldud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 05.02.03 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mms
Mina ei tea, mida prismas müüakse. Teen asjast paar klõpsu ja saadan kuhu vaja. Hinnast ei tea midagi, aga kuna asi vedeleb siis ehk saan ka kuidagi hinna välja mõeldud.


kle ole hää, saada mulle jah paar pilti asjast mailile.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 30.04.03 10:25 Tsiteeri


No vana teema taas aktuaalne:D
Olemas originaal käetugi, millel otsas nupp, et saaks käetuge vajadusel üles tõsta. Kinnitub juhiistme seljatoe külge, materjaliks tumedam riie. Katkine, ega kulunud pole. Kes soovib pakkugu hind:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Peeter20
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3 x mitte Audi

postitati 30.04.03 14:58 Tsiteeri


To Kybb:

Sa ka ikka naljavend :D. Teeks mingit velje vahetuse diili maybe?!:P

Sry OT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 30.04.03 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Peeter20
To Kybb:

Sa ka ikka naljavend :D. Teeks mingit velje vahetuse diili maybe?!:P

Sry OT
Velgi ei anna ää, aga sa käetuge ei soovi?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 30.04.03 22:44 Tsiteeri


kui ta istmekylge käib siis kas tavalise istme kylge on teda võimalik pookida? või annad koos istmega ära? mul on huvi kyll muidu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 30.04.03 23:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev
kui ta istmekylge käib siis kas tavalise istme kylge on teda võimalik pookida? või annad koos istmega ära? mul on huvi kyll muidu
Tavalise külge saab kindlasti pookida ja on ainult käetugi ilma istmeta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 05.05.03 15:40 Tsiteeri


Enam pole:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 05.05.03 16:38 Tsiteeri


njah, asi juba kylge kruvitud ja töötab täies vaimus. nyyd võib juba inimesemoodi automaatkasti nautida:) kahju aint et värv vähe teine on, aga sellele mõtlesin kah juba lahenduse välja-vahetan peatoed kah pruunide vastu, siis oleks nagu yhes komplektis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 06.05.03 10:39 Tsiteeri


Appi, tahan ka käetuge:cool:
Äkki kellelgi veel vedeleb?
Olen ellanud siia ja sinna romulatesse, ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.05.03 10:52 Tsiteeri


audi 80 b3-ele ka käetuge kesekele palun 1tk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.05.03 13:21 Tsiteeri


Minu autol on see käetugi ja manuaalkastiga linnas sõites on ta mul alati üles keeratud sest segab käiguvahetust. Maanteel on küll mugav aga neil, kel on manuaalkast ja sõidavad põhiliselt linnas ei ole seda mõtet küll oma autole toppida.

Aga see on lihtsalt minu arvamus... :cool:


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 06.05.03 13:51 Tsiteeri


Oman AT kastiga isendit :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 06.05.03 19:56 Tsiteeri


manuaalil võib ta kyll linnas segama hakata. ja et käsipidurit tõmmata, tuleb ta kah yles tõsta. aga AT-l nagunii kässarit ei kasuta niiet see absoluutselt ei sega. ylimõnus on seal otsas lösutada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.03 08:00 Tsiteeri


OT kl aga mina ntx kasutasin küll vahel kässarit AT-ga... eriti kui parkisin kuskile riskantsesse kohta, et äravedajatel nii lihtne plex:P ja vahel ka külge võtmiseks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 07.05.03 09:35 Tsiteeri


Kipun ka kässarit kasutama, aga ainult talvel ja nii oma lõbuks. Muidu olen kässarit kasutanud ainult mingil järsul kaldel parkimiseks (nt. Tartus Kesk tänav)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 07.05.03 13:11 Tsiteeri


Samad sõnad mul A6-l kinnitatud käetugi istme külge aga olen ka näinud kui on kinnitatud keskmise konsooli külge. VÄGA MUGAV ASI! (mind käigu vahetamisel küll ei sega) :)


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.2% - SQL: 27.8%]