Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.0 - 1989 - hirmusmees (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 4413)
hirmusmees
huviline



Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Haanja, Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.0 85kw 91a,

postitati 27.10.08 23:43 Tsiteeri
Audi 100 2.0 - 1989 - hirmusmees



Tere
Sai seekord soetatud audi 100 89 aastast 2.0 bensiinimootoriga, Kere on minu arvates kene kuna ainukesed rooste täpid mis leidsin autol on kapoti ääres olevad kivitäkked.Mootoriga on sellised lood et klapiklõbin on päris tugev aga hetkel ajan ma selle vana mootori süüks(kui asi tõsin siis palun ütelge mule seda ja olge head ütelge ka umbkaudne hind). Veermikuga on sellised lood et eelmine omanik ütles et tegi hiljuti esisilla remondi aga kakub nii et vähe pole.Aga ikkagi kõik halb mis on jääb selle varju et minu arvates tõsiselt kena valge ja sile kere on aparaadil.Auto on eestis alates 1999 aastast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 28.10.08 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hirmusmees
Tere
Sai seekord soetatud audi 100 89 aastast 2.0 bensiinimootoriga, Kere on minu arvates kene kuna ainukesed rooste täpid mis leidsin autol on kapoti ääres olevad kivitäkked.Mootoriga on sellised lood et klapiklõbin on päris tugev aga hetkel ajan ma selle vana mootori süüks(kui asi tõsin siis palun ütelge mule seda ja olge head ütelge ka umbkaudne hind). Veermikuga on sellised lood et eelmine omanik ütles et tegi hiljuti esisilla remondi aga kakub nii et vähe pole.Aga ikkagi kõik halb mis on jääb selle varju et minu arvates tõsiselt kena valge ja sile kere on aparaadil.Auto on eestis alates 1999 aastast.


Oletan, et see on sul r5 motoga siis? Lase mõnest kohast hinnapakkumine teha seoses tõukuritega. Enne seda soovitan selle teema läbi käia: link

Edu!


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hirmusmees
huviline



Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Haanja, Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.0 85kw 91a,

postitati 29.10.08 14:41 Tsiteeri


Nüüd siis paar esimest pilti ka.
Auto eestvaates
Auto tagantvaates


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.8% - SQL: 51.2%]