Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: temp. näidik (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1183)
raxi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.08 10:10 Tsiteeri
temp. näidik



Mingi jama on temperatuuri näidikuga.Jahutusvedeliku tase on normis , soojaks läheb ka nagu normaalselt kuid näidik näitab et temp. on madal ca. 50 kraadi. Peaks nagu ikka saavutama 90 kraadi või mis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 20.10.08 10:12 Tsiteeri


1) temp andur jamab 2) termostaat kinni


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raxi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.08 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raxi
Mingi jama on temperatuuri näidikuga.Jahutusvedeliku tase on normis , soojaks läheb ka nagu normaalselt kuid näidik näitab et temp. on madal ca. 50 kraadi. Peaks nagu ikka saavutama 90 kraadi või mis.

Asi korras nüüd. Temp. andur oli vigane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 29.11.08 18:13 Tsiteeri


kle sa vahetasid selle anduri ära mis asub radikas all nurgas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 29.11.08 18:23 Tsiteeri


mul on selline jama, et mitu aastat näitas temp näidik koguaeg 50 kraadi, aga nüüd äkki enam ei näita midagi, sai siis see radikas olev andur ära vahetatud aga ei midagi, kas on veel mingied andureid kuskil, mis võib viga olla, termostaat sai ka 2 aastat tagasi ära vahettaud ni et selle viga ka olla ei saa. mõned räägivad et jooteteed ei anna ühenudst aga ei tahaks eriti uskuda et selle viga on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 29.11.08 18:26 Tsiteeri


No kõik ju oleneb autost, mis mootoriga, mis aasta?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 29.11.08 18:34 Tsiteeri


2,0 74kw 1992


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.11.08 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ggsizask
mul on selline jama, et mitu aastat näitas temp näidik koguaeg 50 kraadi, aga nüüd äkki enam ei näita midagi, sai siis see radikas olev andur ära vahetatud aga ei midagi, kas on veel mingied andureid kuskil

Radika nurgas olev andur peaks ainult ventika jaoks olema. Aju ja kellade andurid on mootori lähedal olevate torude küljes. R4-l vist termostaadikatte küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ggsizask
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.07
Asukoht: käru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 2.0, audi a6 c5 4.2 quattro

postitati 29.11.08 18:46 Tsiteeri


seda ma arvasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 29.11.08 21:03 Tsiteeri


mul oli sama jama et vent ulus aga armatuuris oli seier pea nullis.vahetasin anduri ära mis oli termostaadi korpuse küljes või seal lähedal ja asi timm. forsis maksis 800.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.4% - SQL: 63.6%]