Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Salongi suunduv vaakum. (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1741)
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 24.03.04 20:58 Tsiteeri
Salongi suunduv vaakum.



Täna sai siis autoga tegeletud ja tekkis huvi ühe salongi suunduva vaakum toru vastu(valge plastik ja peenike). Asi siis saab alguse sisselaske kolektoris ja siseneb pidurdivõimendi juurest salongi, edasi suundub pedaalide alt läbi, salongipoolt vaadatuna siis paremale ja kaob põhja mati ja tunneli vahele. Edasi nagu ei suutnud kindlaks teha kuhu asi suundub, taha nagu autot päris laiali ka lõhkuda. Millega tegu?? Aju ja komuntaator asuvad autol pardatsoki ja ukseposti vahel, sinna ta igatahes ei jõua. Osadel joonistel olen tähele pannud, et asjal peaks nagu 2 aju olema? Teist pole mina igatahes üless leidnud. Ega pole põhjalikult muidugi lammutanud ka. Pritse siis ke-jetronik mootor 1,8l 82 kw tähis peaks PV olema. Miks ma seda üldse taga ajan?? Sellepärast, et kunagi keegi armatuuri lammutanud ja nüüd seal pooled asjad valesti koos, täna sai osa korda tehtud ja kuna asi veel osaliselt laiali siis vaataks juba kõik üle. Üks link siis ka http://www.hot.ee/madjs2/vaakum.gif siin siis asi joonistatud püstisesse asendisse ja mulje jääb nagu suunduks ajusse, aga sinna ta ei lähe. UUH pikk ja segane jutt tuli sorry:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.04 21:02 Tsiteeri


Tegemist võib olla nii seieriga kui ka selle kollase kolmnurgaga ökonomaiseri vaakumiga.Peaks siis jõudma kellade taha välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 24.03.04 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Tegemist võib olla nii seieriga kui ka selle kollase kolmnurgaga ökonomaiseri vaakumiga.Peaks siis jõudma kellade taha välja.

No kellade taha ta küll minna ei taha, läheks sinna siis ma ise ka teda ökonomaiseri omaks peaks, aga suundub alla paremale, lahti ka ei ole polstrite vahel kinni igatahes, liiga pikk oleks ka kui kelladeni ainult peaks ulatuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 25.03.04 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja madjs
Sellepärast, et kunagi keegi armatuuri lammutanud ja nüüd seal pooled asjad valesti koos, täna sai osa korda tehtud ja kuna asi veel osaliselt laiali siis vaataks juba kõik üle.


end soovitus oleks asi lõpule viia ->s.t võta korralikult lahti ja pane korralikult kokku.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.03.04 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja T.P.
Tsitaat:
Esialgne postitaja madjs
Sellepärast, et kunagi keegi armatuuri lammutanud ja nüüd seal pooled asjad valesti koos, täna sai osa korda tehtud ja kuna asi veel osaliselt laiali siis vaataks juba kõik üle.


end soovitus oleks asi lõpule viia ->s.t võta korralikult lahti ja pane korralikult kokku.

No mis ma tast siis muidu lammutan;) Küll ma täna õhtaks selle vaakumi asja ka selgeks saan. Sportlik huvi aina kasvab;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 25.03.04 09:35 Tsiteeri


See voolik jookseb pagaasnikusse, seal asub vaakum aku. Selline roheline ümmargune potsik, vask poolses nurgas istme selja toe juures polstri all. Nii et uuri sealt, kas jääb midagi silma.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.03.04 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja villu157
See voolik jookseb pagaasnikusse, seal asub vaakum aku. Selline roheline ümmargune potsik, vask poolses nurgas istme selja toe juures polstri all. Nii et uuri sealt, kas jääb midagi silma.;)

Ei ole mul seal sellist asja, vähemalt mina ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.03.04 10:36 Tsiteeri


Asi siis lõpuks selge, keskonsoolis kolme väikse kella all teine aju ja sinna se vaakumtoru lõpuks jõuabki. Vahepeal pakuti mulle, et üks aju abs või miski sellise jaoks. Ei ole paraku, mõlemad mootori juhtimiseks, abs`i mu autol polegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 25.03.04 11:39 Tsiteeri


No selge siis, panin ise segast. Ei vaadanud algul mis autoga tegu on. Nii et sorry:(:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]