Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mootor tudiseb ja auto koos sellega (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2206)
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 24.03.04 19:25 Tsiteeri
Mootor tudiseb ja auto koos sellega



Tühikäigul mootor väriseb koledalt ja tervest autost käib vibra läbi.Pöörded eritit ei kõigu(kui siis + - 100 piires).Mootoripadjad väideti olevat ok.Ehkki ise arvan,et jama mootoripatjades.Aga noh,lampi ei taha ka juppe vahetada.Kas kellegil on sama jama olnud,ja mis aitas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 24.03.04 21:04 Tsiteeri


diisli puhul pakuksin et äkki viga pihustites et mootor äkki ei käi hästi aga antud olukorras olen sõnatu:(

võimalik äkki et mootor ei käi hästi et äkki segu või miski vale:( ei oska öelda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 24.03.04 21:07 Tsiteeri


Ma ise kah sõnatu.Kõike on pakutud.Isegi,et mõni klapp on läbi ja mootori töö ebaühtlane.Aga ei midagi kindlat.Kui pöörded ajada kõrgemaks(1200 ja rohkem),rahuneb maha ja töötab ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.04 21:14 Tsiteeri


Kirjutad et kõike on pakutud.Aga kas on ka midagi kontrollitud või vähemalt püütud selgusele jõuda kustpoolt peaks probleemile lähenema?
Ntx mõõdetud silindrisurveid,küünlajuhtmete takistusi,kontrollitud jagajakaane ja rootori seisukorda,co sisaldust mõõdetud jne?
Ega need mootorid jutust ja arvamistest käima ei hakka,ise kogetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 24.03.04 21:17 Tsiteeri


Kaan,rootor ,juhtmed uued,karbuss kontrollitud ja puhastatud.Surved --pole hullu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.04 21:20 Tsiteeri


Samas motopatjade kontroll sinu autol peaks olema üks lihtsamaid asju.Kuigi isegi kui need padjad on päris puruks ja mootor korralikult käib,isegi siis ei tohiks erilist vibratsiooni olla.Kui siis ainult meeletu kolksumine kohaltvõttes ja pidurdades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 24.03.04 21:27 Tsiteeri


Kolksu nagu pole.Ma olen ennem ka lõhkise motopadjaga sõitnud ja tean mis ta teeb.Kisub vist kurvastuseks sinna kanti,et mootor äkki hakkab õhtale saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 24.03.04 21:31 Tsiteeri


Mul ka autol tühikäigul väike vibra sees. Mitte küll midagi tugevat, aga ikka tunda on, et natuke kõigutab nagu. Samas mootor töötab ühtlaselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 25.03.04 08:29 Tsiteeri


Mul selline küsimus - 1,9TDI käimakast liigub all päris tugevalt. S.t. käimakangi peos hoides tunned, kuidas liigub. Samas pole enne Audit omanud ja ka teiste omadega sõitnud - võibolla on normaalne. Eelmistel autodel sellist asja pole olnud, aga neil kõigil ka mootor risti peal. Kas asi peabki nii olema, või on mootori ehk käimakasti puksid otsas ja kuidas neid kontrollitakse? Tänud ette neile kes viitsivad vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.03.04 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A 80
Tühikäigul mootor väriseb koledalt ja tervest autost käib vibra läbi.Pöörded eritit ei kõigu(kui siis + - 100 piires).Mootoripadjad väideti olevat ok.Ehkki ise arvan,et jama mootoripatjades.Aga noh,lampi ei taha ka juppe vahetada.Kas kellegil on sama jama olnud,ja mis aitas?


Lisaõhku ei võta kuskilt, süütenurk kontrollitud, äkki liiga varane?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 25.03.04 08:54 Tsiteeri


Tuleks kontr karburaator, , kas kõik vaakumklapid - torud ok. Viga võib olla ka rikkas segus, tühikäigul ei saa piisavalt õhku (õhuklapp liiga kinni)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 25.03.04 09:01 Tsiteeri


ma ei tea kas Su autol õhulugeja on. Mul diisel ja mul värises ikak niimoodi et võta neiu sülle ja muud pole vajagi. See noh naljaga öeldud aga sisiki, ikka julmalt viskas. Käisin ka mööda igast tarkasid kuni lõpuks diagnoositi et õhulugeja saadab valesid signaale ja ajab pada ning pärast viimase vahetust nurrub mootor kenasti ja värin kadunud...


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 25.03.04 16:09 Tsiteeri


A80, welcome to the club, mul sama asi juba algusest saadik. Algul viitsisin sebida selle probleemiga ning korduvate boschi diagnostikas käikude tulemusena sai selgeks, et pihustid vaja vahetada, töötavad ebaühtlaselt. No midagi sellist, et üks pritsib ühte moodi ja teine teistmoodi, täpselt ei mäletagi, toimus paar aastat tagasi. Sellega on muidugi raske leppida, et mootor tiba tudiseb aga lahendus on minumeelest küll jube kallis ehk siis 1 pihusti ca 800-900 eeki oli. Üksikult ka vahetada ei tasu. Ise sellist raha välja ei käi. Iseenesest midagi hullu sellest ei tohiks olla kui sõidadki sellise mootoriga, endal lihtsalt võib väga pinda käia.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.04 16:16 Tsiteeri


oli kah sama jama...
aga mul lahendus lihtne oli: eelmine omanik oli lihtsalt karbussil õhukruvi kinni keeranud(ehk siis peale kütte suurt miskit nagu mootorisse ei jõudnud)
kruvid paika ja mure oli murtud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 25.03.04 18:58 Tsiteeri
Ja nii see on



Jaa tundub et ei lõpe kunagi! Minu autol Ei ole see viga plokikaanest ega ka plokist, ei ole viga ka ajus, minuautol monopritse süsteemis, ei lamdas ega kuskil. Olen kõiki kontrollinud ja vahetanud! Värinast lahti ei saanud. Nüüd on veel see äsi, et küünlad on tahmased( külma mootoriga, 10 km sõitu mnt siis on nii enam vähem ja tagant ajab musta tossu -tänasest. Kütesesegu on vist liiga rikas aga keerata ei saa seda kuskilt. Ise mõtlen, et võib-olla on mõni juhe kuskilt katki- näiteks temp andur või midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.8% - SQL: 36.2%]