Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: S4 automaatkasti tööpõhimõte? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2139)
JansaS4
huviline



Registreerunud 14.07.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5TDI Avant

postitati 22.03.04 21:43 Tsiteeri
S4 automaatkasti tööpõhimõte?



Äkki oskab keegi rääkida S4 automaadi isemõtlevast kastist. Asi selles, et kui kõrvalteelt maanteele kiirendada korra või kus iganes ja siis rahulikus tempos edasi sõita hakkab kast loopima käiku kolmandalt neljandale ja neljandalt kolmandale. Kas see on normaalne??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 22.03.04 22:08 Tsiteeri


See kast minu kogemusel ei kohalda ennast ainuüksi ühe tugeva kiirenduse pärast agressiivsele rezhiimile. Selleks peab ikka veits pikemalt piitsa andma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.03.04 17:15 Tsiteeri


Sel juhul lihtsam ise kolmas sisse tõmmata ja asi mutt. Mul sama asi peal. Ükskord ehmatasin päris ära kui mul neljas ei tahtnud peale piitsa andmist enam sisse minna. Vennike hoidis mingi minut aega kolmandat sees kartuses, et kohe annan talle jälle pähe, siis ei pea ju vahetama hakkama :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 23.03.04 19:40 Tsiteeri


Kas tavalisel 94 aasta 100 on ka sama kast. Oskab ta õppida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.03.04 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja pkuldsaar
Kas tavalisel 94 aasta 100 on ka sama kast. Oskab ta õppida?


Pole kuulnud, ei kommenteeri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sten123
huviline



Registreerunud 26.02.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 23.03.04 21:41 Tsiteeri


kui autopiloot peal on, siis võibolla otsad valesti ühendatud ja see viskab küll sama moodi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JansaS4
huviline



Registreerunud 14.07.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5TDI Avant

postitati 23.03.04 23:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kps
Sel juhul lihtsam ise kolmas sisse tõmmata ja asi mutt. Mul sama asi peal. Ükskord ehmatasin päris ära kui mul neljas ei tahtnud peale piitsa andmist enam sisse minna. Vennike hoidis mingi minut aega kolmandat sees kartuses, et kohe annan talle jälle pähe, siis ei pea ju vahetama hakkama :D


Mul hoiab ligi 15 km kolmandat sees ja siis hakkab loopima komanda ja neljanda käiguvahel. Bensu kulu on ka üpris suur nimodi sõites. :( Aga lasen kastiõli ära kontrollida ja kui asi selles, et õli vähe siis tuleb õli juurde valada. Ja kui see ka ei aita siis ma ei tea.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 24.03.04 06:17 Tsiteeri


uuri seda ka millal viimati filtrit vahetati kastis ja õli .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.7% - SQL: 55.3%]