Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: "pluss käibemaks" sõitmine (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 5096)
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 31.07.08 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tegin katse Tartu trassil. Tartusse sõitsin lubatud kiirusega ja pidin tegema ühe möödasõidu (vana mosse) ja tagasi tulin "pluss käibemaks" ning pidin tegema üle kümne möödasõidu.

Mitu möödasõitu sinust tehti minnes? Need ka ju natuke ohtlikud olukorrad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: insche
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tegin katse Tartu trassil. Tartusse sõitsin lubatud kiirusega ja pidin tegema ühe möödasõidu (vana mosse) ja tagasi tulin "pluss käibemaks" ning pidin tegema üle kümne möödasõidu.

Mitu möödasõitu sinust tehti minnes? Need ka ju natuke ohtlikud olukorrad :)


ja ohtlikud olukorrad ongi nad tänu maksusõpradele, mitte normaalsetele autojuhtidele.
Sõidaks kõik enamvähem sama kiirusega, oleks liiklus oluliselt rahulikum.

me@+- 1 tavaliselt ja väiksemad maanteed, lahe cruisida ja loodust vahtida ja siis teha panuseid kaasreisijatega, et mitmendas kurvis mõni järjekordne madallendur sihi metsa sisse nühib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 19:47 Tsiteeri


Minu meelest üks suuremaid põhjusi selleks kuni +20 sõitmiseks on see, et väga harva juhtub, kui selle eest kinni peetakse ja trahvi tehakse, kui praegune +21 trahvimäär algaks +31 pealt, siis me räägiksime siin praegu kiiruseületamisest +10 kuni +30 km/h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 31.07.08 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Kui kiirteedel 110 asemel 130 pannakse siis mina muutun küll takistavaks teguriks :D .


Selles point ongi, et siis pole enam paljudel soovi kiirust ületada (keelatud vili on ja jääb magusaks), sest 130 oleks täiesti piisav ja suur osa ei sõidaks isegi nii kiiresti. Kui üks sõidab 100-110 ja teine 130 on möödasõit ka kiirem.
Aga see pole enam teema sisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 19:54 Tsiteeri


http://img.villagephotos.com/p/2006-9/1216968/image.jpg

kölab minu arust paremini nii et- ÄRA SÖIDA KIIREMINI, KUI SU KAITSEINGEL.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: skyaudi
Minu meelest üks suuremaid põhjusi selleks kuni +20 sõitmiseks on see, et väga harva juhtub, kui selle eest kinni peetakse ja trahvi tehakse, kui praegune +21 trahvimäär algaks +31 pealt, siis me räägiksime siin praegu kiiruseületamisest +10 kuni +30 km/h.


Õnnestus eile paarkümmend minutit politseiautos istuda. Kõik kes sellel ajal maha võeti sõitsid lubatust 10-18km/h rohkem. Mõõdeti 110 alas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
skyaudi
huviline



Registreerunud 23.05.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Õnnestus eile paarkümmend minutit politseiautos istuda. Kõik kes sellel ajal maha võeti sõitsid lubatust 10-18km/h rohkem. Mõõdeti 110 alas.


Kui ma õieti mäletan, siis kevadel nende 100 ja 110 märkide üles panemise ajal öeldi ka uudistes, et nendes alades ollakse kiiruse ületamise suhtes karmimad aga enamjaolt meil siiski igal pool on 90 ja seal 100-105 ikka tavaliselt rajalt maha ei võeta. Samas riigil rasked ajad, raha vaja, inimesed harjunud vähemalt +10 sõitma ja sealt on hea lisa kopikat teenida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 20:59 Tsiteeri


mina panen maanteel kliima kiirust näitama,sõidan selle järgi ja jäävad ikka kõik jalgu.Lubatule panen lisaks +5 kuni+7 km/h.
Kiirust näitab täpselt,kuna jaanipäeva paiku saime politseiga tulemused 1:1.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.07.08 21:00 Tsiteeri


Näe, minusugune rullnokk hambusse võetud. Massipsühhoos vist. Ega ma tegelikult taha halba eeskuju anda, pigem lasen nõrga inimeseloomana ise end liiklusvoolust kanda. Vahel vaja praamile jõuda ja seal on alati iga minut arvel, hakka sa siis kodust minema millal tahes. Tossava bussi või rekka taga ei taha ka venida. Muidu on mul ka tegelikult cruise maanteel 90 alas enamasti 100 peal ning 100 ja 110 alas tavaliselt km ei lisandu. Aga nagu ma juba seal trahvide teemas mainisin, siis linnas Sõpakal 50-ga sõitjat vaadatakse kui värdjat. Hea, et keegi foori taga sõimama ei tule. Kes meist tahaks, et teda nii vaadataks? Mina pooldaks tegelikult seda, et teel olevad patrullid võtaks iga päev (mitte ainult vastavate kampaaniate puhul) ka kõik need kuni +20 sõitjad rajalt maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 31.07.08 22:06 Tsiteeri


No ise ma sõidan oma autoga ikka 90 -ga aga kui satun vanamehe toyota rooli, siis 100km/h. Mõlema auto puhul ma tean 100% et mu enda auto spidokas näitab õieti aga vanamehe toyota valetab 10km/h vähemaks. Linnasõidus kipub see kiirus jääma 55km/h peale(ei jää vähemalt väga palju teistele jalgu), mis sest et kõik lähevad suure hooga mööda.
Ja lisan siinkohal et kui tln lube sai tehtud, siis mu esimesel õppesõidutunnis tähetornijuures, lasin ma juba linnavahel 70km/h teistega ühes taktis ja kui õpetaja ütles et ikka hoogu maha võtaks siis tuli selline pasuna vile nagu oleks ma kõige suurem värdjas ja uimerdis 50km/h-ga sõites
Kuna minu kodukandi juures on hetkel parjalt suur teeremont, siis ma olen märganud, et ega need 110 ja üle selle sõitjad ei võida ajas mitte midagi. Nad lihtsalt peavad selle võidetud aja maha passima kas foori või siis autode taga sõites. Ajavõit tuleks neil kuskil 160 ja üle selle lennu juures (eeldavalt et meid "pidureid" teepeal ees ei ole) aga miski pärast selliseid napakaid ei leidu just palju, leidub neid kes lihtsalt sõidavad selle käibemaksu piiril.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
at60
huviline



Registreerunud 19.02.06
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant quattro

postitati 01.08.08 09:35 Tsiteeri


Hiljuti sai natuke Stalkerit käes hoida.Suurem enamus keda mõõtsin ,Kaamera näitas 84-86km.h.Eeldan et kõik kes pollarit nägid hoidsid oma spidoka näidu 90peal või veits alla.Nii et kui sõidan oma spidoka järgi 95-100 siis tegelt ma kiirust ei ületa.Ja 100ga sõita on paras kah,ega eriti jalgu ei jääda ja ei jää minagi.Eelnev jutt ei käi Tartu-Tallinn mnt kohta.Seal käib ikka hoopis teistsugune elu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 01.08.08 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
linnas Sõpakal 50-ga sõitjat vaadatakse kui värdjat. Hea, et keegi foori taga sõimama ei tule

Ära nüüd liialda, sõidan seda teed iga päev juba aastaid ja pole veel kunagi seal kiirust ületanud (st sõidan reaalselt 50-ga, mitte mingi valetava spidoka 50 järgi) ega vaata keegi viltu ja neid tuusasid, kes autode vahelt nõeludes teistest kiiremini tahavad saada, on ikkagi üksikud, selge vähemus. Kui omale meeldib kiirust ületada, miks ei või seda tunnistada ja on vaja otsida ettekäändeid nagu lasteaias et "tema tegi ju ka"... Ma ise olen kah krooniline kiiruseületaja, teen seda alati maanteel möödasõite tehes, aga kuna see on vaid hetkeline, siis vahelejäämisvõimalus sellega sisuliselt puudub (ei ole vähemalt minul senise ca 1.5 miljoni km jooksul veel õnnestunud, aga küll tuleb kord ka minu mihklipäev:))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.5% - SQL: 67.5%]