Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Tervitused rohelise A3 juhile (Vastuseid: 81 | Vaatamisi: 12082)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.10.08 15:10


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Mul juhtus just täna õhtul selline asi, et sõitsin Põlvast Tartusse mingi 90-100 km/h ja jõudsin järele ühele uuemale Mitsubishile, kes sõitis u 75-80km/h, sõitsin tema järel u km ja siis hakkasin temast sis möödasõitu tegema ja sis tema lisas kiirust. Lõpuks kui tema autost mööda sain oli minu kiirus juba u 130-140. Nii sõitsime u poolteist kilomeetrit ja siis hakkas ta maha jääma. Ma lasin ka kiiruse 90 peale aga järgi ei tulnud! Ei tea mis mõtles - algul magab roolis ja sis ärkab kui teine mööduma hakkab ja siis kõvasti gaasi juurde, et ei saaks ohutult mööda sõita!!! Krdi palju idioote on ikke rooli lastud!!!!:mad:


Mind vb lüüakse nüüd klubist välja, aga miks ma ei võiks sellisele hea paugu panna kuhugi küljepeale vms. Tema võiks veel süüdi ka jääda selles. Ok nali naljaks, aga selline käitumine maanteel võtab ikka närvi mustaks. Oli ka endal samasugune juhus ühe Tojota Landcruiseriga. Oli mul siis veel 7A 90 ja jõudsin talle tiba alla saja sõites, järgi. Tuli võimalus mööda sõita ja seda ma ka alustasin. Rahulikult nagu muuseas hakkasin tagasi reastuma ja vaatasin peeglisse, aga mida seal polnud oli see Džiibi näru. Vend sai vist valesti mu pilgust aru või läks väga hinge, et katkise pepuga auto temast mööda sõidab. Ühesõnaga otsustas ta mind mitte mööda lasta. Mul siis ei jäänud muud üle kui ka juurde lisada, sest olin juba peaaegu möödas. Aga see tont ei jätnud ikka järele imes end pikapeale mulle peesse kinni, mille peale ma uuesti kiirendasin u 180 ni ja siis lükkasin 5-nda peale, aga vend ähkis ja puhkis lõpuks ikka järgi. Mingi ajapäeast pidin ise kodu teeotsa keerama ja mõni aeg hiljem sõitis ta mulle järgi blokeeris mu tee parkimiseks, lasi akna alla ja küsis, et miks ma tast mööda kihutasin, et temal kruiis peal:D:D:D SO what...sry dude mul sellel vanal pannil on ka cruise, aga sellepärast ei hakka ma teist möödasõidul takistama. Ühesõnaga kahju, et olin tol hetkel üksi ja tema kolme sõbraga Cruise-ga maasturis. Tõesõna oleks põnevaks seal läinud.

Sry for OT see ju rohelise A3 auto teema:D:D:D

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 20.10.08 15:33


Selliste yoyotnikute kohta kehtib lause: Numerus stultorum infinitus est.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 20.10.08 16:04


Mina näiteks üritasin eelmisel nädala üht ford transitit enne vatla lennuvälja teelt välja sõita, kuna ta sõitis minust nii mööda et mina oleks oma koormas veoautoga kraavi sõitnud, see järel kui mina sõitsin eelnevalt ca70 70 alas asus tema minu ees 50 sõitma peale lennuvälja on lubatud 90 ja ta raibe sõidab ikka50. Siis kui olin tema kõrval et ise mööda sõita leidis ta jälle pedaali üles. Muuseas ainus asi millest mul tõsiselt kahju on on see et see värdjas jäi teele.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.10.08 19:43


Tundub, et see on saanud mingi klanni spordialaks. Ju vist parandavad oma suhtumisega maailma. Kuna ise harrastan päris palju ringi sõita nii, et ka gps tomtom'iga jookseb, siis see näitab ka hetke kiirust (tõsi küll mõningase viivitusega), aga ikkagi on võimalik suhteliselt adekvaatselt näha reaalset sõidukiirust ühtlasel sujuval sõidul. Viimane kord oli Eile, kus tomtom näitas ees sõitva liikuri kiiruseks 83kmh (ehk siis tõenäoliselt jah seier oli sel kodanikul kindlasti 90 juures). Tee oli sirge ja inimtühi ja ei hakanud üldse käikudega jändamagi vaid vaiksel viiendaga kruiisides mööda minema. Vend kiirendas ja pmst püsis poole autopikkusega minu kõrval prses kinni, õnneks mul oli mootorit pisut rohkem, aga peale mööda jõudmist vilgutas vend tulesid lasi signaali ja vist ei vaadanud enam üldse kellale (150kmh). Minul oli võimalus ainult kiirendada, sest möödas olles pidurdama hakata, et uuesti auto taha jääda, on pigem ohtlik kui tervislik (mõned korrad on hakanud selle peale ka p*dereeriv autojuht hoogu maha võtma ja see muutus ikka väga ohtlikuks). Peale piisavat pikivahet ja möödas olemist virutasin mina vihaga pidureid kuni ABSini ja kuni 90kmh'ni. Peale seda vend vaikselt kadus tahavaate peeglist peale rehvisuitu tõusmist. No kurat ei saa inimesed aru, et mõni võib idiootsusele veel suurema idiootsusega vastata :mad:. No ei olnud nolk roolis vaid ikka selline ~40+ aastates, ei tea kas mingi teine noorus kätte jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gorm
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4.2Q

postitati 21.10.08 07:31


Selleks peabki olema auto varustatud asjakohase mootoriga. Näiteks see eksemplar: http://www.youtube.com/watch?v=L13UCJMJh0s :)

Siis saab rahulikult sõita ja iga neljas ei ürita võidu rallit teha maanteel, samas "hädaolukorras" on võimu küllaga..

Järgmine jutt võiks küll rohkem Tartu liikluskultuuri teemasse minna, aga eks sama jama ole igal pool. Nimelt viimasel ajal ajavad mind närvi rollerimehed kes üldse sõita ei oska. Üleeile Tartus Aardla-Võru Risti taga ootasin punase tule taga üle ristmikku pääsemist, kui 2 rolleridebiili võidu tagant mulle lähenesid. Noja üks panigi kerge kõksu ära. Õnneks midagi hullu ei juhtunud, tagastange jäi terveks, ainult teetolmu lükkasid maha. Osta või maastur, siis saab selliste napakate kaitseks korralikud rauad taha panna..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 21.10.08 08:16


Selleks, et selliseid möödasõite vältida on 3 käik ja 1,5 bari ülerõhku ning mittekeegi enam su kõrval ei kiirenda. Üldiselt on automargist näha kes võib hakata kõrval tõmblema ja kes mitte.

Sõites pean alati meeles lisaks liikluseeskirjadele kahte reeglit:
1. möödasõit peab olema kiire ja ohutu;
2. ristmikule tuleb läheneda aeglaselt ja ettevaatlikult, lahkuda sealt aga kiiresti.

Sry OT ja tervitused rohelisele A3 juhile ka ikka. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.08 08:56


Tsitaat:
Algselt postitas: altz
Täna sai tüüp liiga lähedal taga sõites ka karistuse. Hommikul u. 8.40 tööle sõites nägin, et ta oli Ahtri tänaval Olerexi ja Rotermanni kvartali vahelisel ülekäigurajal tagant sisse kühveldanud c6 kerega A6 - le. Sõitsid nad keskmisel rajal ja vend oli üritanud veel vasakule põigata aga ei õnnestunud - sai ikka pihta. A6 - l ei saand aru, et oleks midagi viga aga "troikal" oli parem nurk päris segi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]