Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: b3 katuseluuki ei saa kinni (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 782)
vindi
huviline



Registreerunud 04.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b3 87'

postitati 12.06.08 16:12 Tsiteeri
b3 katuseluuki ei saa kinni



pole kaua aega luuki nokkinud... aga nüüd siis:
mehaaniline luuk, lahti tuli vabalt, kuid kinni pannes jääb umbes 5cm enne kinnimineku asendit seisma. Vänt jääb kinni nagu oleks lõppu jõudnud. Väga suurt jõudu kah ei julge rakendada, ja käsitsi lükates läheb samakaugele. Kuidas ma ta nüüd kinni saaks?

edit:
uurisin ja puurisin natuke, ja hetkel tundub mulle, et see nupp mis seal lukustuse jaoks on, läheb alla valel ajal. Umbes siis kui luuk on poole peal, tuleb nuppu vajutada, ning kui nupp alla vajutada siis ta lähebki veel natukene edasi kinni, kuni jääb seisma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vindi
huviline



Registreerunud 04.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b3 87'

postitati 12.06.08 19:55 Tsiteeri


ise küsin ise vastan.

niisiis, pekkis oli see pisike hammasratastega julla seal laetule plaadi all.... Kuna ta liigub ainult mingi 5 ringi ühtepidi + 5 ringi teistpidi, ja mul viskas algul luuki avades paar hammast üle, siis läkski õige sulgemiskoht mööda. Lahenduseks oli see julla maha keerata, korralikult ära õlitada et hambaid üle ei viskaks, luuk käsitsi maksimumini lahti lükata, samas julla pealt kah justnagu kangiga lahti kerida, siis julla lakke ja kangiga luuk kinni. Segane jutt, aga ehk on tulevikus mõnele minusugusele abiks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.4% - SQL: 65.6%]