Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16550)
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 30.05.08 21:09


No siit saame teha teatud isikute suhtes omad järeldused. Mina vähemalt teen.
Kui viitsiks nii "kunniga" vaielda nagu seda on A4TQ siis mul peaks vist midagi viga olema. Aga jah..Eks igasugu frukte on maailmas:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.08 21:47


Nüüd, kui 10 lehekülge on jahutud, võiks keegi siia kirjutada, milleks selline teema üldse tehtud on :) Küll viitsitakse ikka kobiseda ja ma vaatan, et mõni mees on kohe liikluseeskirjadest paragrahvide numbrid välja otsinud. Või on sul peas need juba ? Ise pole kordagi ühtegi reeglit rikkunud ?

Kui ma paneksin siia kirja kõikide Audide numbrid, mis minust mööda sõitnud / kiirendanud / vahele trüginud on, siis mul vist poleks enam tundigi vaba aega. Milleks ? Las sõidavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 30.05.08 22:02


Teema pealkirjaks tuleks äkki hoopis panna "auto mis minust mööda sõitis".:D Ja siis siia registreerima hakata kõikide sõidukite numbreid mis möödasõite sooritanud on.:D

Ka minu meelest on kihutajatest (olgem ausad- päris debiilselt hullumeelseid kihutajaid on ikka üsna vähe) oluliselt suuremaks probleemiks kodanikud kes ilma igasuguse põhjuseta suurimast lubatud kiirusest oluliselt aeglaselt kulgedes enese järele kilomeetriseid kolonne tekitavad (selliseid tegelasi on päris palju) sundides seetõttu teisi korduvaid möödasõite sooritama. Omaette klass on kodanikud kes iga hinna eest püüavad teiste möödasõitu takistada kas siis kiiruse lisamise või võimalikult tee keskel kulgemisega. Ka sihukesi frukte on lausa hämmastavalt palju.:o

Kõige hullem on see, et politsei sellistele tegelastele praktiliselt mingit tähelepanu ei pööra kuna selliseid jõhkralt ohtlikke rikkumisi on ju väga raske fikseerida ning tõestada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 30.05.08 22:22


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Oled kuulnud soovitust:Sõida ja ära mõlise.


Lõpuks ometi ... hädavajalik teema on kirjutada kes kellest kus kiiremini sõitis ... igaüks sõidab nii nagu heaks peab ja südametunnistus lubab - selge on see, et see ilkumine siin ei muuda mitte kui midagi.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.08 22:25


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Oled kuulnud soovitust:Sõida ja ära mõlise.


Lõpuks ometi ... hädavajalik teema on kirjutada kes kellest kus kiiremini sõitis ... igaüks sõidab nii nagu heaks peab ja südametunnistus lubab - selge on see, et see ilkumine siin ei muuda mitte kui midagi.

kiirendage ac dragil. ilkumine ei aita muidugi, möelda tuleb.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.05.08 23:17


AC Dragile sõites sain isegi GMC bussi roolis vanduda isikuid, kes madalamal olles ei näinud kottigi ette, kihutasid mööda ja siis jäid toppama, ning hakkasid minu hoogu pidurdama kuigi tee oli kaugelt eest puhas kõrgemalt ette nähes. Lasin siis jälle neist sama hooga rahulikult mööda ja nii käis see kepp mingi kolm või neli korda, kus minust mööda ronisid samad autod ning jäid siis jälle minu ette oluliselt aeglasemalt toppama. Lõpuks käis pedaal põhja ning PASUNAT idiootidele. Kuni Haapsini oli rahulik ja mina oma 100kmh'ga sõites ei näinud rohkem ühtegi möödasõitjat :D Ja noh midagi pole parata, üks neist oli ka c5 kere 2,5tdi Q :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 31.05.08 22:43


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
AC Dragile sõites sain isegi GMC bussi roolis vanduda isikuid, kes madalamal olles ei näinud kottigi ette, kihutasid mööda ja siis jäid toppama, ning hakkasid minu hoogu pidurdama kuigi tee oli kaugelt eest puhas kõrgemalt ette nähes. Lasin siis jälle neist sama hooga rahulikult mööda ja nii käis see kepp mingi kolm või neli korda, kus minust mööda ronisid samad autod ning jäid siis jälle minu ette oluliselt aeglasemalt toppama. Lõpuks käis pedaal põhja ning PASUNAT idiootidele. Kuni Haapsini oli rahulik ja mina oma 100kmh'ga sõites ei näinud rohkem ühtegi möödasõitjat :D Ja noh midagi pole parata, üks neist oli ka c5 kere 2,5tdi Q :(

Kusjuures kahjuks peab nentima, et sihuke asi ongi üsna levinud, et sõidetakse ühtlase kiirusega liikuvast autost mööda selleks, et siis ees venima jääda. Aru ma ei saa mis selliste debiilikute peas toimub või miks on tarvis niimoodi teha? Eesmärk ongi lihtsalt mööda sõita? A selle peale mõtelda ei oska, et teiste liiklejate eesmärgiks võib olla lihtsalt antud teelõigul lubatud suurima kiirusega ühtlaselt ja segamatult liigelda?.:o


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 31.05.08 23:23


kirjutaks ka siia midagi aga

mis seal vahet on...
lahmige terviseks!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
enddel
huviline



Registreerunud 15.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.08 01:12


Teema on ju iseenesest väga hea, kui suudetaks teemas püsida...
Miks mitte avaldada foorumis huligaanide "kangelastegusid"?
Ehk tuleb niimoodi mõistus kiiremini pähe ja väheneb klubi maine rikkumine?

Mul üks ettepanek seoses sellega.
Hetkel on vist kasutajatel ainult kolm staatust: staff, kasutaja ja banned
Võibolla võiks neid täiendavalt liigendada?

Näiteks:
1.staff (staatuse määrajad)
2.raudvara (pikaajalise kogemusega kasutajad, kelle arvamust võib usaldada ning kes hoiavad klubi mainet kõrgel)
3.kasutaja (tavakasutajad)
4.rullnokk (kasutajad, kes korduvalt suhtuvad (nii liikluses kui ka foorumis) teistesse lugupidamatusega, kuid kellest võibolla saab veel asja...)
5.banned (kasutajad, kellest enam asja ei saa)

Asja point oleks motiveerida kasutajaid klubi mainet kõrgel hoidma.
Ühesõnaga: ole asjalik, ole viisakas, ära ülbitse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 01.06.08 03:08


Tsitaat:
Algselt postitas: enddel
Teema on ju iseenesest väga hea, kui suudetaks teemas püsida...
Miks mitte avaldada foorumis huligaanide "kangelastegusid"?
Ehk tuleb niimoodi mõistus kiiremini pähe ja väheneb klubi maine rikkumine?

Mul üks ettepanek seoses sellega.
Hetkel on vist kasutajatel ainult kolm staatust: staff, kasutaja ja banned
Võibolla võiks neid täiendavalt liigendada?

Näiteks:
1.staff (staatuse määrajad)
2.raudvara (pikaajalise kogemusega kasutajad, kelle arvamust võib usaldada ning kes hoiavad klubi mainet kõrgel)
3.kasutaja (tavakasutajad)
4.rullnokk (kasutajad, kes korduvalt suhtuvad (nii liikluses kui ka foorumis) teistesse lugupidamatusega, kuid kellest võibolla saab veel asja...)
5.banned (kasutajad, kellest enam asja ei saa)

Asja point oleks motiveerida kasutajaid klubi mainet kõrgel hoidma.
Ühesõnaga: ole asjalik, ole viisakas, ära ülbitse.


6.Inimesed, kelle profiil on täitmata aga lahmivad siin :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrx123
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2.6aut.

postitati 01.06.08 09:23


meieseas on ikka palju politseinikke. See on muidugi hea, riik on uhke selliste inimeste üle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 01.06.08 15:30


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrx123
meieseas on ikka palju politseinikke. See on muidugi hea, riik on uhke selliste inimeste üle
Eks see ole nende töö, igale poole sisse imbuda ja infot koguda.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 01.06.08 16:19


Tsitaat:
Algselt postitas: enddel
Võibolla võiks neid täiendavalt liigendada?

Elu ise ratsionaliseerib välja kõik liigendused ja liigitused, mis ei ole ilmtingimata tarvilikud ning jätab järele ainult need, ilma milleta kuidagi hakkama ei saa. Lisaks kujunevad kõik vajalikud liigitused huvitaval kombel ise...
Seetõttu ei ole "Täiendavalt liigendada" reeglina meetod millegi paremaks muutmiseks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 01.06.08 21:43


Liiklushuligaanid olid, on ja jäävad. Pole ühtegi automarki millega neid ei liikleks.
Nendega tegeleb Eesti politsei niipalju, kui suudab ning see teema ei muuda kahjuks mitte midagi :(


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 01.06.08 22:03


Mind ka ei koti ja üldse poleks kahju kui sa vastu puud sõidaksid. :):P Ma ei uskunud, et sa nii ülbe inimene oled.... kahju sinust. Üritasin viisakalt rääkida ja ei saa ausalt aru, mis su elu moto on või mida sa meile tõestada üritad ?

Ma saan aru, et sul on palju sõpru ja palju rikkaid ja kahtlase taustaga sõpru ja ise oled maffiosnik ja tahaksid juba mulle suure rusikaga pähe virutada.. seepärast ütled mida tahad ja kellele tahad.. aga jää inimeseks! Eriti kui siia klubisse kuulud võiksid oma sõnavara valida.

Kellegi mõte pole siin tülli minna. On lihtsalt asju mida me kõik valesti teeme ja ilmselt sina vägagi, aga sa ei suuda seda tunnistada.. samas sellise suhtumisega kuhu sa jõuad ? kui see siin on delfi, siis sina oled streetrace.org ;):D

Ega ma enam ei oska midagi öelda jah, ei viitsigi. Sinu võit mees! ;) Nii et näed, andsin alla ja loobusin. mis see loll ash ikka möliseb :D sorry poisid..!:(:P

Parimat sulle elus ja kõiges! :P:)



Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ
Mölamehed äkki aitaks.
Olen sõitnud 20a.alati kuni +20kmh spido järgi ja mind ei koti üksikute (delfi debiilikute) arvamus.
To ash
Mida Sa si.aratas piksud kui ei tea situatsioonist maad ega mütsi.
Oled kuulnud soovitust:Sõida ja ära mõlise.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.08 06:56


Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrx123
meieseas on ikka palju politseinikke. See on muidugi hea, riik on uhke selliste inimeste üle
Eks see ole nende töö, igale poole sisse imbuda ja infot koguda.:D

Su ajunatuke seda ei võta, et äkki mõni korravalvur võib ka audisõber olla?

Sinu sõnavõttudest, mis käivad politsei pihta, võib järeldada, et sa oled kõvasti "peksa" saanud (rahakoti pihta). Lugedes nüüd su postitusi ka, siis ma olen 100% veendunud, et need olid asja eest.

Mis üldse karistamist politsei poolt puudutab, siis minuarust on need trahvisummad juba ammu ajale jalgu jäänud, lähtuda tuleks siiski inimesest ja tema sissetulekust näiteks. Mõnele on tõepoolest ka see 600.- niuke litakas et tõmbab kuuks ajaks hinge kinni, teisele on see 18k kommiraha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.06.08 10:34


Mida te mäurate selles teemas, konkreetne koht on olemas kuhu konkreetseid juhtumeid pista, kasutage seda:

http://www.krimi.ee/kat/liiklushuligaan/

Kas sellest ka maailm paraneb on juba iseasi ja rikkuja ei pruugi ise sellest üldse teadagi, et tema autost pilt kuskil netis kahtlases kohas üleval ripub.

Peace ja pange see kuradi teema lukku või kustutage ära. Pointless BS :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 02.06.08 15:37


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrx123
meieseas on ikka palju politseinikke. See on muidugi hea, riik on uhke selliste inimeste üle
Eks see ole nende töö, igale poole sisse imbuda ja infot koguda.:D

Su ajunatuke seda ei võta, et äkki mõni korravalvur võib ka audisõber olla?

Sinu sõnavõttudest, mis käivad politsei pihta, võib järeldada, et sa oled kõvasti "peksa" saanud (rahakoti pihta). Lugedes nüüd su postitusi ka, siis ma olen 100% veendunud, et need olid asja eest.

Mis üldse karistamist politsei poolt puudutab, siis minuarust on need trahvisummad juba ammu ajale jalgu jäänud, lähtuda tuleks siiski inimesest ja tema sissetulekust näiteks. Mõnele on tõepoolest ka see 600.- niuke litakas et tõmbab kuuks ajaks hinge kinni, teisele on see 18k kommiraha.
Mida minu ajunatuke võtab või ei võta pole Sinu otsustada! Staffi staatus ei anna õigust laduda solvanguid ,kui kellegi arvamus ei ühti Sinu omaga ja seda on Sulle ka nii mõnigi teine foorumis osaleja mõista andnud. Mis puutub nn. kõvasti peksa saamisse siis selle koha pealt eksid rängalt ja Su veendumus on tõesti 100% vale. Parem targuta nendega kes siin ülbitsevad, et neil on kõigest p.....ui ja kellegi asi pole mida nad teedel korraldavad. PS. Huvitav on jälgida kui kiiresti see postitus ära kaob.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 02.06.08 15:40


Olen seda teemat pikalt jälginud ja saanud hea kõhutäie naerda.Tore et inimesed on huvitatud teiste sõidustiilist.Isegi vahest loljusi teinud ja ei ole õnneks kellegile jalgu jäänud.Õnne ja edu jauramisel. :D:cool:


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.06.08 17:39


Teema tundus alguses asjakohane, kuid nüüd on vaatamata minu ja indro vahepealsetele hoiatustele käest ära läinud. Mis siin ikka jälle niisama tühja lahmida. Lukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]