Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mure audi 100-ga c4 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1600)
ammerinius
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.07
Asukoht: tallinn/türi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2.8

postitati 10.03.08 17:41 Tsiteeri


niuke värk et kui ma saksast auto sain siis mul oli sama jama et just juhipoolsed.autoks siis b4. vaata kapoti alla kust vesi ära jookseb kojameeste juurest. sealt peaks minema juhipoolsest nurgast see kapoti avamis tross kere sisse ning seal ümber peaks olema mingi tihend.minu autol oli igastahes sellega probleem panin tihendi ilusti paika ning silikooni ümber ja pole siiamaani seest märjaks läinud.anna tead kui jagu saad asjast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ammerinius
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.07
Asukoht: tallinn/türi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2.8

postitati 10.03.08 19:03 Tsiteeri


no siis ei jää muud üle kui vihmaga kontrollima hakata.kas tuleb sõidu ajal või ka niisama seistes?mina kiskusin põranda polstri ära ja lasin vett peale ja siis nägin kuidas kohe sisse nirises:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priit85
huviline



Registreerunud 22.04.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.08 13:42 Tsiteeri


oli juhus kus peugot 406-l tuli esiklaasi vahelt vesi sisse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 03.05.08 21:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fear30
Eks tuleb kuidagi see viga üles leida, aga kui kellegil on kogemusi olnud, siis andke teada

kaku rooli alune lahti, põrandapolster ja jalgade juurest küljeplastid lahti ja vaata kust see vesi jookseb. Ju ta ikka juhi jalgade juurest tuleb kusagilt- pleki peal sellest kindlasti pruunikad-hallikad vee jooksujutid olemas. Tegin endal samamoodi ja enam ei jookse midagi. Mul tuli kusagilt kere liidete vahelt- pidin rooste(kivi)kaitset porikoopast eemaldatud logari alt keredetailidele vahele pihustama ja korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r2its
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5

postitati 03.05.08 21:55 Tsiteeri


mul on selline probleem olnud 2 audiga c4l ujus aga kõrvalistuja pool ja siis oli viga tagaklaasi tihendis ja tuli sealt, soovitan sinna mitte vett lasta sest üks aju on kõrvalistuja jalge all ja kui see ära upub nagu minuomal on kulutus suur, coupel aga ujus juhi alt ja siis oli veaks esiklaasi tihend, muud ei oska soovitada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.8% - SQL: 68.2%]