Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Süüde korda! (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2854)
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 22.02.04 18:12 Tsiteeri
Süüde korda!



Selline küsimus siis Tallinna teadjatele meestele... Et mul nüüd juba kolmas rull ja rihm vahetatud ja kopp on ees... nüüd sai paar päeva tagasi siis taas kõik ilusti ära vahetatud aga see süüte paikaajamine on ka üks paras... khm... probleem :) Nüüd kui olen paarsada kilomeetrit taas sõitnud JÄLLE kuradi jube lõgin sees... Ise olen positiivselt meelestatud ja loodan et asi selles et noh... mõelge ise.. KUI TÄPSELt sa ise kõrva järgi seda süüdet ikka paika saad.. . JA olen siis tüdinenud sellest muretsemisest ning sooviks teda et kuhu te soovitaksite minna, kus stendiga asi ilusasti paika aetakse... Olen korra käinud Balmoralis ja see täidsa kena koht ka.. aga seekord mõtlesin et laseks päris Revalis siis korda ajada.. tekitab rohkem kindlustunnet!?! Küsimus siis teile mis arvate? kiidate heaks või teate paermat kohta.. Ja loomulikult asi miks siia kirjutan - et äkki on Teist endal kellegil käpp sees, et saaks alet vms.. oelks ju väga meeldiv.. kellel see kott ikka rahaga seljas on :)
Tegu siis 95 aasta a6-ga. Et oleks tore kui keegi ühendaks end minuga sel teemal.
51 848 19


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 23.02.04 09:40 Tsiteeri


Sai nüüd ka oma autol quattro abiga rihmad, rullikud ja pumba vahetatud ning süüte panime ka oma arust enam-vähem paika. Siis sai võetud ette külaskäik Joe`s garaazi ja seal selgus , et meil kõik märgid paigast ära.
Nüüd mootor käib jälle nagu kulda ja ise neid rulle ega rihmasi ei puutu enam.
Hinna kohta pead ise küsima kuna kõik sõltub sellest mida seal vaja teha on.
Mob : 5236018 Anton ( mees kes teeb diagnostikat. Aadress vist oli Türi tn 9


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 23.02.04 11:11 Tsiteeri


Tänan Sind! Sain juba ühe sõbra abiga end Balmorali kirja... käin vaatan mis seal mehed räägivad ja kui targemaks ei saa, siis kindlasti võtan ülaltoodud meistriga ühendust!

PS. Küsimus veel selline, et ma kuulsin et enamvähem kõik diislid mis Revalisse viiakse, saadetakse edasi Karlasse. Ja siis kliendile antakse pärast ainult suurem oma protsendiga arve. Lihtsalt huvi pärast küsin, et keegi teab, peab see külajutt paika ka?


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 23.02.04 16:51 Tsiteeri


põhimõtteliselt jutt õige

saadavad küll edasi Karla Autosse aga vaheltkasu kohta ei oska midagi öelda

mul seal üks tuttav tööl ja ütles et pole mõtet diisli küsimustega siia tulla(et mõttekam otse Karlasse minna) kuna nemad tegelevad rohkem bensukatega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 23.02.04 17:08 Tsiteeri


Selle auto süüte saab stroboga paika ning märkide kontrollimine ei võta kah nüüd palju aega. St suurt arvet nagu ei peaks kartma. Küll aga kohanud (remonditud?) 1.6TD mootori puhul seda, et "õieti" paika pandud süüde on tegelikult vale (käinud 3 eri teeninduses) ning kogemustega inimene on lõpuks ikkagi kõrva järgi pannud ja ka paika saanud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 23.02.04 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
[
PS. Küsimus veel selline, et ma kuulsin et enamvähem kõik diislid mis Revalisse viiakse, saadetakse edasi Karlasse. Ja siis kliendile antakse pärast ainult suurem oma protsendiga arve. Lihtsalt huvi pärast küsin, et keegi teab, peab see külajutt paika ka?


Suuremat pläma pole kuulnudki:mad::mad::mad: ja kuulmise järgi sellel mootoril küll midagi paika ei panda, seal piisab juba valest pingsusest, et asi ei tööta, aga kui topelt tööd tahad teha, siis palun:D PS kui märgid paigast ära, siis tuleb teha põhimõtteliselt sama hulk tööd, mis rihma vahetuse puhulgi


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 23.02.04 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Suuremat pläma pole kuulnudki:mad::mad::mad:


Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
põhimõtteliselt jutt õige
saadavad küll edasi Karla Autosse aga vaheltkasu kohta ei oska midagi öelda
mul seal üks tuttav tööl ja ütles et pole mõtet diisli küsimustega siia tulla(et mõttekam otse Karlasse minna) kuna nemad tegelevad rohkem bensukatega


Hmm... järelikult päris pläma ei ole ju... Minu peale pole nagu küll mõtet kurjaks saada... lihtsalt küsisin...


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 04.03.04 22:55 Tsiteeri


Üks koht veel Eestimaa pinnal. Järvamaal Oisus ajudega mees, diislispets. Aastaid tagasi sai tema juures käidud oma igivana Audi 1,6TD-ga oli ka hirmus kolin sees. Mees pani stroboga süüte väegade ilusti paika.
Kontakti peab muidugist uurima. Viimati kuulsin, et üks kamraad jooksis oma Opel Vectraga(auto 90-te lõpust ja TD mootor) mööda teenindusi probleemiga miks ei taha külmalt korralikult käivituda? Loeti ette igasugu võimalikke probleeme - kütusepaak liiva täis, korralikult ei saa kütet kätte, filtrid umbes, pump kutu jne, jne.:D
Oisus selgus lihtne põhjus: paari pihusti seibid olid teadmata põhjustel lihtsalt ära väsinud ja kogu lugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 05.03.04 11:39 Tsiteeri


Jah, seda Oisu härrat ma tean... Minul remontis ta kütusepumba... Selles ei kahtle et parim vend! aga mehel koguaeg järjekord uksest väljas kah :)


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.6% - SQL: 37.4%]