Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Ei leia termostaati ja temperatuuri andurit... (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1857)
El Nino
huviline



Registreerunud 09.05.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel ei ole enam audi

postitati 19.02.04 18:39 Tsiteeri
Ei leia termostaati ja temperatuuri andurit...



Mul selline probleem ,et kus kohas see termostaat üldse mul on? Autoks B4 2,8. Ega seal uurimiseks suurt ruumi pole.Korraga küsiks seda ka ,et temp andur tahaks ka vahetamist ,aga leidsin vee voolikute küljest kaks andurit-üks 4 ja teine 3 juhtmega.Kumb see õige on ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.04 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja El Nino
Mul selline probleem ,et kus kohas see termostaat üldse mul on? Autoks B4 2,8. Ega seal uurimiseks suurt ruumi pole.Korraga küsiks seda ka ,et temp andur tahaks ka vahetamist ,aga leidsin vee voolikute küljest kaks andurit-üks 4 ja teine 3 juhtmega.Kumb see õige on ?

Termostaat on veepumbas sees põhimõtteliselt, vähemalt 2,3 variandil on nii ja ka 2,0lil ei usu et V6l ta mujale pandud oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.04 08:01 Tsiteeri


Termostaat asub V6 mootoriploki ees,paremal pool h-rihma all.V mootoril on termostaat hoopis teises kohas kui rida mootoril.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]