Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: urs4 tagatiivad? (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 4065)
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.08 20:59 Tsiteeri


Ma tean mõnda kontakti, kes on suuteline seda tegama, aga nagu ma ütlesin, siis tegemine ei vasta eesti keskmisele plekistandardile. Ja asub Tartus...

Niiet kui on huvi, siis U2U, mitte avalik läbu

PS. Ja ma ei kavatsegi sinu rahakotti uurida, aga lihtsalt see "hea hind" tekitas selliseid emotsioone. Kui sa teed selle operatsiooni maitsekalt, siis 6-pack minu poolt. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Smileman
:mad: ja kes eestis seda võik teha siis,kui juba ütlemiseks läks.Ja no maksab siis mis maksab.Kas teie loete minu rahakotti



If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.08 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Carla
Ma tean mõnda kontakti, kes on suuteline seda tegama, aga nagu ma ütlesin, siis tegemine ei vasta eesti keskmisele plekistandardile. Ja asub Tartus...

Niiet kui on huvi, siis U2U, mitte avalik läbu

PS. Ja ma ei kavatsegi sinu rahakotti uurida, aga lihtsalt see "hea hind" tekitas selliseid emotsioone. Kui sa teed selle operatsiooni maitsekalt, siis 6-pack minu poolt. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Smileman
:mad: ja kes eestis seda võik teha siis,kui juba ütlemiseks läks.Ja no maksab siis mis maksab.Kas teie loete minu rahakotti

Mida te kemplete...
Kui on tehtud mees ja kuldsete kättega (kogemused ja riistad) siis saab ka kodu garages palju keerulisemaid asju teostada. Kellel raha vähe, sellel pea nokkib. Kellel aga raha palju siis pole ka viitsimist asja õppida ja harjutada, et midagi oma peaga teha.
Minu jaoks on 10 000 kr ka suur raha kuid "Savisaarov" võib selle peale vaid naerda. Kõik on suhteline;)
Tean vendi kes 100 krooniga teevad disladel kontrolli (reguleerimine) kuid samas maksad mingile suurele nimekale firmale 7500 töö eest ja keeras asja ikka "pekki" (Endal just läbi elatud etapp:(). Seega on kõik suhteline. Lihtsam varjant oleks kasutada teiste autode tiibu (on kasutatud ju audidel V8 tiibu+ muude massinate) millel on siis suuremad põsed ja tulemus jääb hea. Need tuuning pildid siin pole ju ainult tiivad, sest tegu seal kogu bodykittyga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.08 13:05 Tsiteeri


Asi selline, et õige oleks sinna keevitada laiad tiivaääred, mitte painutada olemasolevaid laiemaks. Painutades / tagudes jäävad plekile pinged sisse ja pahtel kipub lahti tulema peagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Smileman
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 1.8t

postitati 06.02.08 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Asi selline, et õige oleks sinna keevitada laiad tiivaääred, mitte painutada olemasolevaid laiemaks. Painutades / tagudes jäävad plekile pinged sisse ja pahtel kipub lahti tulema peagi.


aga kuidas jääb siis velgedega,üks mees rääkis et velgi koobastele järgi tuua(väljapoole siis) pidi kahjulik olema ja kas seda on võimalik üldse teha.
Sest siis kui koobas lai ja kumm ikka sama siis jääb vast inetu


a4 1.8t
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]