Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: käetugi c4- paigaldatud (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1265)
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 18.12.07 21:09 Tsiteeri
käetugi c4- paigaldatud



selline küsimus siis , et kas keegi on endale käetoe ise külge pannud? Mina endale tahtsin panna, istme seljatoe sees oli selline auk, kuhu see peaks sobima, aga seda osa, mis selle käetoe peaks fikseerima seljatoe sees on, seda asja mul küll pole. Et siit ka küsimus neile, kes on endale selle ise kinnitand...kuidas te seda tegite:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 18.12.07 21:53 Tsiteeri


mina olen :) võtsin kuuskant torujuppi ja keevitasin sinna külge. väikene tugevdus ei tee paha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 19.12.07 09:37 Tsiteeri


Mina tegin VW Passat B3 nii- sain romulast mõõtudelt ja pehmuselt sobiva (Mitsubishi Galant) tagaistme keskel oleva käetoe. Ühelt poolt saagisin teljeks oleva pulga maha, teise poole keermestasin. Võtsin jämeda poldi M12 või M14, mis mahtus läbi istme seljatoe raami sees oleva ja kõrguselt sobiva ebakorrapärase ava (Audil vist üsna sarnane raam). Poldi sisse puurisin augu ja keermestasin käetoe pulgale vastava keermega. Polt läbi raami ja kinnitasin poldi suure mutriga. Kuna iste oli autost välja tõstetud, siis keerutasin käetoe vinti sisse niikaua, kuni käetugi liibub suht-koht tihedalt istme seljatoe vastu. Kuna käetoe laius sobis üsna täpselt ruumiga kahe istme vahel, siis saan käetuge vajadusel üles tõsta ja mingil määral püsib ka vahepealses asendis (kerega muidugi peale ronida ei maksa).
Käetoe muidugi enne paigaldamist katsin istmeriidega (täpselt sobis universaalistmekatete kasutamata tagumiste peatugede riie- keskelt kokku õmmeldud).
Kasutades tundub see mugavam kui Audi käetugi (polster pehmem ja kuna käetugi pikem, siis toetab ka rannet). Miinuseks vast see, et kui väiksem inimene istme ette lükkab (mul kõige tagumises asendis), siis käetugi ronib käigukangile väga lähedale. Samuti katab turvavöö kinnituskohta, peab veidi võimlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.12.07 11:09 Tsiteeri


Mina olen ka pannud.Sai siis mingilt istmelt see oma istmele ringi tõstetud.Käetugi küljest ära ja siis võtsin rellakaga selle käetoe kinnituse ära teiselt istmelt ja panin katuse kruvidega oma istme külge,lihtne.Mingi 1h tööd ja olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]