Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mida tegite aastavahetusel ;) (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 4936)
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.01.03 15:19 Tsiteeri
Mida tegite aastavahetusel ;)



teema sai "varastatud" SR foorumist ja kopin siia ka kohe oma muljetamise. jään ootama ka teiste meenutusi ja mälestusi ;)

niih..


asi algas kodus suht karmi õhtusöögiga igasugu delikatesside saatel. siis kimasin marjasse tagala patti warangel-ile seltsiks ja vahtisime telekast esto tv-d ja edekabelit. siis kimas koju ja sealt edasi harku oangale, kust avaneb megahea vaade üle kogu tallinna ning lisaks veel keilale (oleks vaid ilm selgem olnud). sai siis oma pool tundi ilutuletikku vaadatud, mis kuidagi vaibuda ei tahtnud. siis jälle väike koduots ja sõber peale ja hakkasin linnas ringi cruisima. mingi aeg sai kuskil veskimetsa baaris veedetud ja üsna mitmel korral hea raha eest taksot sõidetud (kaine autojuhi võlud). sealt edasi kobisin šolnokisse mingile peole. sai seal oldud jne ning siis jälle veskimetsa tagasi. Sealt pidin ühe sõbra koju viima, kui viisin hoopis kuskile kakumäele mingile peole ja minust sinna ta jäigi. sealt tõmbasin uuesti "šolnoki peole" kus paar neiut oli soolas kuid üllatuseks sinna jõudes oli koht tühi. rahvas oli ümber kolinud teise kohta ning siis lõpuks maandusin ttü euroühikas ning seal tekkis olukord kella 5 ajal, et silmad ei tahtnud lahti seista enam. cruisisin siis vaikselt ja unest vildakana kodu ja maandusin pehmesse voodisse kust siis täna "hommikul" kell 15:30 umbes sai end üles kangutatud. üldiselt busy night oli.

ise olen aastavahetsuega rahul
kuigi šhampuse klaasi asemel lõin kokku tartu limonaadiga täidetud klaasikesi


(niipalju veel, et 2 korda "jälitas" mind politsei, kuid kinni ei pidanud, nägin kahte avariid (ise suutsin ka 2 korda libeda tõttu hanges käia.. oma lolluste tõttu loomulikult) ja ühte tulekahjut. kaklusi ei jäänud silma ühtegi kõik paistis olevat bro. kesklinn oli kuidagi kahtlaselt tühi kella 1.00-1.30 ajal.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 01.01.03 15:27 Tsiteeri


rass ma vaatan et sul ikka tihe öö oli!
mina kobisin uude Patricusse istusin seal sõpradega kuni mingi kella 23.40-neni ja siis kobisin Toomapeale kus oli ilutulestik ja siis sõbra poole ja siis kella 5 ajal koju, vähemalt ema väitis nii:P
ja joogist ME EI RÄÄGI!!!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 01.01.03 15:28 Tsiteeri


Aasta vahetus oli KUIV!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 01.01.03 18:52 Tsiteeri


jajah rallymees... kobisin koju... ma pakun ... kui sa oleks jala kodupoole astuma hakanud.. oleks see ikka päris pikalt aega võtnud...:P

niiniih... minu uusaasta.. algul olin sõbrajuures. sõin ja jõin vett:P järgmiseks asutusin korra sealt läbi kus rallymees enne uut aastat oli uues Patricus, siis enne aasta vahetust nii mõnitund... läksin ma koos kahe venelannaga.. krt kus olid ilusad... .. nengeda lahutasin oma meelt pea kella üheni ja siis suundusin jälle sinna kus rallymees oli:D ja toimetasin ta kella viie paiku koju... mind pani imestama, et mitte üks politsei mind ei kiusanud... :):):) rohkem detailsemalt ei taha nagu rääkida:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 01.01.03 19:18 Tsiteeri


No 24:00-ni olin kodus, mõned sõbrad ja asjad olid ka, võtsime siin juba veini ja värki ja siis läksime baari.. seal siis sai viint võetud ja koju jõudsin 7 ajal vist..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 01.01.03 19:34 Tsiteeri


No mina sõitsin eile 31.12.02 kella 16.00 paiku Peipsi järve äärde Kauksisse vana aastat ära saatma ning saabusin sealt täna tagasi.
Külma oli meil seal kandis - 29C ning uus aasta tuli meile peipsi järve peal :)
Lund oli palju raffast oli ka u. 10-15 inimest ja igati lahe oli.
Sai siis sampust ja Absoluti natukene joodud ja siis voodisse vajutud.
Uus aasta tuli meeldivalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 02.01.03 17:09 Tsiteeri


Aastavahetus sai võetud sõprade/tuttavate seltsis vastu vanalinnas. Kuna kella 2 ajal öösel otsustas võimendi läbi kärsata, kolis kogu seltskond club Hollywoodi. Kus sai hommikuni möllatud. 01.01.03 möödus 95% teki all ja oigatesel .


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 02.01.03 17:28 Tsiteeri


Minu aasta vahetus jääb küll igaveseks meelde. Nimelt otsustas Radikas otsad anda (tallinn-pärnu teel 10 km ennem märjamaad) Radikas lihtsalt külmus puruks (Auto seisis talinnas 3 päeva ja siis tuli mõte et läheks uut aastat pärnusse vastu võtma. Auto käivitus suurest külmast hoolimatta. Esimene asi oli jahutusvedeliku potsik millesse pilgu heitsin. Segu paistis igati ok. Alustasime sõitu pärnusse 19.00 Pärnusse Koju jõudsin aga 5 tundi hiljem Täpselt kell 00.00 )
Radikas külmus vist lõhki sellipärast et polnud õige kangusega segu. Ps. väljas oli -22 kraadi külma ja kõva vastutuul oli.
Nii kui autost enam asja polnud hakkasin hääletama. Pidas pidas keegi kinni. kõik sõitsid kaarega mööda. Lõpuks helistasin pärnust sõbrad vastu. Hääletasin edasi kuni üks pidas kinni ja mind 10 km edasi londi otsas vedas. Olin jõudnud Shelli kus juhuslikult seisis Pärnu kaubik. Rääkisin mure ära ja nad olid kohe nõus aitama Võtsid mind londi otsa ja vedasid peaaegu pärnusse. Sealt jätkus auto vedamisteekond sõprade auto taga. Kus juures mul oli autos hästi soe autot ei saanud ju käima panna.
Lõpuks kell 00.00 olin täpselt kodu maja ees. Paugud käisid, raketid lendasid mina rookisin sõbraga lund ,et saaks auto hoovi lükata.....
Jube meeldiv aasta vahetus oli...
Õnneks on inimesi kes teisi hädas olijaid aitavad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 04.01.03 07:17 Tsiteeri


a ma olin hoopiski tööl :(.aga see eest 01.01. oli väga hea olla, pea ei valutanud, ei ajanud iiveldama jne. :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 07.01.03 23:10 Tsiteeri


algul möllasin naasama linnas, kus rahvast nagu muda oli.
Pärast läxin Audrusse kohalikku baari kus oli sammuti päris palju rahvast selle baari kohta:P aga jah lõpus suht ära sai vajutud ja koju jõudsin kell 7 hommikul:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.5% - SQL: 36.5%]