Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: a4 17tolli veljed b3-le (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1338)
krynt
huviline



Registreerunud 24.05.07
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E

postitati 05.11.07 22:37 Tsiteeri
a4 17tolli veljed b3-le



Tahaks teada, kas oleks mõttet üldse b3-le panna audi a4 17 tolli velgi ja kui palju ka raha peaks sinna alla panema, et seda tulemust saada,sest veljed üsna ilusad ju.


-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 05.11.07 22:40 Tsiteeri


B3-le ei lähe alla A4 veljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krynt
huviline



Registreerunud 24.05.07
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E

postitati 05.11.07 22:45 Tsiteeri


aukude poolest jah, kuid kas saaks b3 nõnda muuta et läheks, ühesõnaga ratta kinnitus kohad ära vahetada, olen näinud, et b3-l on all viie auguga veljed


-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 05.11.07 22:46 Tsiteeri


Mis mõttega ??
Otsi b3 poldivalemiga ning b3-le sobivad 17 veljed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krynt
huviline



Registreerunud 24.05.07
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E

postitati 05.11.07 22:59 Tsiteeri


asi selles, et need veljed saaks tastuta, nende originaal hind on 20tonni plus rehvid, vaid kolm kuud on sõidetud nendega


-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 05.11.07 23:06 Tsiteeri


Tasuta 20 kilosed veljed võta muidugi ära. Müü kasvõi maha ja osta B3-le sobivad veljed ning raha jääb ülegi :D
Nende velgede b3-le alla aretamine minu arust suht mõttetu, aga kui on kange tahtmine - miks mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.07 08:24 Tsiteeri


S2 Coupe veermik alla. Odav lõbu see just pole... Eeldab ka seda, et Su B3 oleks quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 06.11.07 08:31 Tsiteeri


On olemas ka mingid veidraid vaheplaadid, mis kruvitakse sinu puhul siis 4 auguga külge B3 kinnitusele ja omab ise siis vastavalt 5 auku kuhu siis 5x112 külge läheb. Ma ei tea kas need olid self-made aga selliseid näinud.
Offsetist vist ei ole mõtet väga rääkidagi.
Kas A4-jal originaal ei peaks olema B5 kere puhul 15" ja B6/B7 kere puhul 16"?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.11.07 08:56 Tsiteeri


4x108 ja 5x112 on vaheplaatide või rummude ja ketaste üle puurimise teel omavahel suht raske ühitada. Avad jäävad ülekattesse. ET suurendamine paarikümne mm võrra pole B3 pisikesi koopaid arvestades ka väga hea mõte. A4 alla on 16- ja 17-tolliseid orig velgi pandud küll.

Ma ise olen kõik need mõtted korduvalt läbi mõelnud, kuna minu lemmikveljed on 5 (need 16/17" laiade kodaratega A4/A6/A8 omad) või 10 kodaraga (Bolerod) kuid 4 katmata poldiavadega 5 ja 10 kodaraga veljed näevad äärmiselt nõmedad ja ebaharmoonilised välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krynt
huviline



Registreerunud 24.05.07
Asukoht: Muhu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E

postitati 06.11.07 13:50 Tsiteeri


Tundub, et see asi jäb katki, oleks vaid see lihtsam, siis teeks igal juhul ära.


-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.7% - SQL: 65.3%]