Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Jama Audi V8 91a kliimaga - aknad udused ?! (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1485)
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 23.10.07 20:40 Tsiteeri
Jama Audi V8 91a kliimaga - aknad udused ?!



Lugu järgmine akanad lähevad nii uduseks et mitte midagi välja ei näe lühikesi otsi sõites pole viga aga kui mingi 20 mintsa jutti sõita siis tõmba nii uduseks et mitte kottigi välja ei näe,olen proovinud sooja õhu panen põhja et käib ringluses mitte midagi läheb isegi hullemaks,külma õhu peale ikka mitte midagi paremaks ei lähe.Alles siis kui akand lahti teen kaob udu ära.Mida teha või milles võib probleem olla?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lzv8q
huviline



Registreerunud 04.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Renault 21 turbo; Jeep Grand Cherokee; Peugeot 405 Mi16x4; Mazda RX-8; Audi Allroad 3,0 TFSI

postitati 23.10.07 22:46 Tsiteeri


Mul oli kunagi sama jama. Vaata kapoti alla sinna vanni kus on kojameeste mootor. Mul oil sealt vee ärvoolukanal umbes ja vann vett täis. Kuna samast vannist võetakse salongi sisenev õhk siis imes soojendus sealt ka vett. Peale äüravoolukanali puhastust probleem kadus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 24.10.07 05:18 Tsiteeri


Mul oli ka sealt poolenisti vett täis.Kui soojaks hakkas minema,olid nagu aurusaunas.:P


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 24.10.07 08:44 Tsiteeri


ok vaatan järgi


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 24.10.07 12:46 Tsiteeri


Nonii sai kanalid üle käidu ja läbi loputatud veega aga aknad läehevad ikka uduseks ? Mida võix veel proovida?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 24.10.07 14:19 Tsiteeri


Ära kasuta siseõhu ringlust, pese klaasid seestpoolt puhtaks, vaata üle salongiõhufilter, samuti kontrolli, ega põrandal olev vaip niiske ei ole kusagilt.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.03
Asukoht: Rakvere ja Tallinn vaheldumisi
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 635 CSI, E34 M5, E23 , Audi A6 quattro Avant

postitati 24.10.07 15:01 Tsiteeri


Kui jahutus vedeliku ka veidike kaob võb põhjuseks olla ka salongi radika lekkimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 24.10.07 15:02 Tsiteeri


Tõenäoliselt on viga välisõhu klapis, mis ei avane. Vanemal V8-l peaks ju sama kliima olema mis C3-l?
http://www.sjmautotechnik.com/trouble_shooting/ac.html#recirc


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 24.10.07 16:03 Tsiteeri


Jahutus vedelikku ei kao ja matid olid naca niisked kuivatasin ära.Eks vaatan salongi filtri ka üle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.07 17:26 Tsiteeri


Soovitan salongi õhufiltrit uurida....Sest minul polnud vaja külmal ajal taga eriti sõita (talvel) enamuse ajast seisis garages. Ehk siis viimane aasta kui sõidimas käisin ei olnud mul ültse vajadust soojenduse peale panna ja seega on pääris kaua aega möödas sellest kui viimati soojenduse resiimi kasutati. Usun, et selles pigem probleem. Salongi õhu filter jäi mul endal küll tegemata, sest probleeme mul temaga ei esinenud. Mis puutub aga tosooli kadumisse siis sellel mootoril on neid tihendeid uutevastu vahetatud pea, et kõik. Ja minul ta tosooli ei kaotanud grammigi.
Mul ta viimase aasta jooksul seisis palju seega kahtlustan...kõige pealt filter ja siis selle klapi kallale võimalik, et mitte pikalt kasutamise pärast ei toimi . Jah sellel on sama süsteem mis C3 kliimal. 91 a lõpupoole hakkas alles kahepoolseid (uuemaid) kliimasid tootma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 24.10.07 18:16 Tsiteeri


Ma olen 99% kindel , et sul ei avane välisöhuklapp.....kui soendusradikas öhtal siis on keskonsoolikylgedel kohe rohelised triibud peal (tean omadest kogemustest ).....ja salongiöhufiltrit pole ma sellel autol veel leidnud kahe aasta jooksul ....tekkib kahtlus ,et seda polegi :(
Asu asja lammutama nii ; kapott lahti....tolmutihend maha ...siis ettevaatlikult plastikut kinnihoidvad klambrid lahti (paremalt poolt ....eestpoolt vaadates vasakult ) ja töstad plastiku serva yles ....selt peks sulle vastu vahtima kliimaradika koda ....pista käsi sinna taha ja seal on klapp 10 korda 20 cm ....lykka see lahti ja su mure kaob .....edu !!!!


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 24.10.07 18:50 Tsiteeri


tänud ma katsetan järgi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 24.10.07 18:54 Tsiteeri


Salongi filtrit polegi selle tüübi kliimal.
Klapi lahti lükkamisest ainuüksi pole tõenäoliselt abi, sest kui järgminekord auto seisma jätta, läheb klapp jälle kinni. Midagi peab olema viga, et klapp ise õigel ajal ei avane. Sigaril on seal vedru, mis klapi lahti tõmbab. Arvatavasti siis V8-l ka. See kipub katki minema.
Juba väga palju aega tagasi, siis kui Audi esindus veel Staadioni (Tln) tänaval oli, käisin sama murega seal Audi 100-ga. Lahendati probleem tookord nii, et pandi klapi vahele puupulk (või oli matallist... ei mäleta), et klapp koguaeg lahti oleks. :D Oh ajad, oh kombed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 25.10.07 11:10 Tsiteeri


Nonii leitsin klapi ülesse klapp oli kuskil 1 cm lahti ja tihed oli katki,lükkasin klapi käsitsi lahti,eks nüüd paistab kas läheb uduseks või mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Skrewdriver
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 3.6l Quattro,Audi 90 2.0l, Audi A4 1.6, Audi RS6 4.2

postitati 25.10.07 22:04 Tsiteeri


Tänud kõigile kes viitsisid midagi kirjutata,eriti Arsi-le viga leitud asi oli klapis ! Probleem lahentatud !


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.6% - SQL: 55.4%]