Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: vesi salongis ?!?! avant c4 (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 6614)
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 26.06.08 17:50 Tsiteeri


Töökaaslase B3 oli sama jama ja viga peitus kapoti trossi vaheseina kummi tihendis :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.08 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Töökaaslase B3 oli sama jama ja viga peitus kapoti trossi vaheseina kummi tihendis :D

jah, seda trikki me juba teame, rääkige mõni midagi mida veel ei tea


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 26.06.08 19:19 Tsiteeri


Kapotialused avad lahti(vasakult ja paremalt) aga sügiseti vesi juhi jalgade all, olen kõik laiali lammutanud, kusagilt märke ei näe- müstika.Kaldun arvama et mingi kerevahelised liidesed lasevad läbi. Keegi ammu mainis et esitiiva vahel peaks olema mingid kanalid, need võivad küll puhtad olla, aga kerevahelised ühendused ei ole tihedad ja nii see vesi ronib sinna kust me seda oodata ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimeesandrus
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.08 20:30 Tsiteeri


Kas see plastik mis vett suunab on väga tähtis? kas sellepärast võib vesi minu audi90 sisse joosta, kuna mul see puudub ning küsimus kus on äravoolu kanalid audi 90 täpselt .http://fotoalbum.ee/photos/andruspoiss/31393157


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Priit85
huviline



Registreerunud 22.04.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.08 19:36 Tsiteeri


tuttava a4- l oli ka vesi salongis ja juhi poolt oli ühel uksel mingi liist puudu. kui liistud ilusti auto külge jõudsid siis oli ka vesi läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 02.07.08 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
Keegi ammu mainis et esitiiva vahel peaks olema mingid kanalid, need võivad küll puhtad olla, aga kerevahelised ühendused ei ole tihedad ja nii see vesi ronib sinna kust me seda oodata ei oska.


Minul oli probleemne kapotihinge juures olev nurk, klaasilt allajooksev vesi jooksis sealt pilust sisse ja A-piilari juurest juhi jalge alla. Peale tihendamist salong kuiv (väga kehv juurdepääs, kapotihing jääb ette)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.07.08 18:56 Tsiteeri


Võtsin siis täna pardaka maha et ehk on näha midagi. jah on küll näha, vesi tuleb kusagilt. võtsin ka salongi filtri maha ja selle aluse kus filter sees, puhastasin, seal kõik kuiv. selline tunne nagu läbi seina tuleks vesi. kapoti hinge nurka vahtisin ka, ei näinud küll kohta kust see vesi sealt salongi võiks saada. kas tõesti läbi klaasi kusagilt küljepealt? klaas eelmine suvi muidu vahetatud, see ju liimitakse ette. minul on mõistus täiesti otsas igatahes:(
Tsitaat:
Algselt postitas: tiitk
Minul oli probleemne kapotihinge juures olev nurk, klaasilt allajooksev vesi jooksis sealt pilust sisse ja A-piilari juurest juhi jalge alla. Peale tihendamist salong kuiv (väga kehv juurdepääs, kapotihing jääb ette)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Romb
huviline



Registreerunud 12.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 66kW

postitati 08.07.08 17:31 Tsiteeri


Sain oma autol kümmekond päeva tagasi samast probleemist lahti.
Oli ka mõni aasta tagasi klaasi vahetatud, aga tihend oli vana. Tegin siis algul spets kummihermeetikuga alumise ääre. Ei midagi. Edasi sama möksiga küljed. Natuke vähem, aga ikka jooksis. Oli kah mõistus otsas, sest selle hermeetiku vahele ei tahtnud kruvikas ka minna- kinni, mis kinni. Ülevalt serv oli nii ilus, et ei uskunud kuidagi seda. Lõpuks tegin selle ka ära ja... kuivus saabus minu autosse! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.08 17:42 Tsiteeri


Kuhu sa seda hermeetikut lased? teed klaasile tiiru peale sisuliselt? ei mõista ka muud enam teha kui sedasama asja proovida. mida sinna püssist pigistada? silikooni?:D
Tsitaat:
Algselt postitas: Romb
vana. Tegin siis algul spets kummihermeetikuga alumise ääre. Ei midagi. Edasi sama möksiga küljed. Natuke vähem, aga ikka jooksis. Oli kah mõistus otsas, sest selle hermeetiku vahele ei tahtnud kruvikas ka minna- kinni, mis kinni. Ülevalt serv oli nii ilus, et ei uskunud kuidagi seda. Lõpuks tegin selle ka ära ja... kuivus saabus minu autosse! :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Romb
huviline



Registreerunud 12.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 66kW

postitati 09.07.08 11:22 Tsiteeri


Ilmselt võid ka neutraalset silikooni proovida. Võib-olla ei nakku nii hästi, aga ega seal vahel peale tihendamise polegi muud vaja.
Tegin nii kere, kui klaasi poolt ringi peale. Ainult ülevalt klaasi poolt ei teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.08 17:35 Tsiteeri


mnjah, sai hulk aega katsetatud ja vett valatud ja hermeetikut raisatud, vesi ikka tuleb. klaasis ei ole küsimus, vist on see salongifiltri alus omadega pekkis, ei tõmba ligi ja kõik, nagu vesi sinna taha jõuab on kohe salongis kah


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 14.07.08 13:33 Tsiteeri


Enda A4-jal hakkab ka vaikselt sinna aku juurde ujula tekkima. Mõne päevaga kaob vesi ära, aga ei tahaks asja nii kaugele lasta, et täiesti umbes lõpuks. Pole nagu välja lugenud teemadest, kus seal need äravoolukanalid on? Äkki keegi seletaks või paneks mingi joonise?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.08 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Enda A4-jal hakkab ka vaikselt sinna aku juurde ujula tekkima. Mõne päevaga kaob vesi ära, aga ei tahaks asja nii kaugele lasta, et täiesti umbes lõpuks. Pole nagu välja lugenud teemadest, kus seal need äravoolukanalid on? Äkki keegi seletaks või paneks mingi joonise?

võtad aku maha, aku all on üks äravoolu auk. kummilutt on umbes. teine auk on pisut maad edasi juhi pool selle suure ketta all, mingi piduriasjandus vist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.07.08 18:18 Tsiteeri


Mina sain kah natuke aega kukalt kratsida kui olin oma vanemal c4 saanil kapotialuse ja luugikanalid üle käinud. Vesi krt ikka tuli. Kui lõpuks ka soojendusradikani hakkasin kaevuma, siis selgus lahe tõde, et keegi tark oli soojendusradikat vahetanud ja vendikesta ja kere vahele polnud mingit tihendust pandud :mad::D. Aga noh mis seal ikka, ühele poole ei tohi lihtsalt vihmaga kontratada kuni jõuan hermetsi vahele lasta :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 14.07.08 19:34 Tsiteeri


Mul vihmasajuga kiirendades lööb vett jalgesoojendusest sisse jalgadele. Kuskilt äravoolu auk kinni? Kus see olla võib ja kust otsida viga. Liivast vett nagu tuleb. Autoks A6 c4 sedaan 2.5 TDI


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.08 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Mul vihmasajuga kiirendades lööb vett jalgesoojendusest sisse jalgadele. Kuskilt äravoolu auk kinni? Kus see olla võib ja kust otsida viga. Liivast vett nagu tuleb. Autoks A6 c4 sedaan 2.5 TDI

on siin veel mõni audi millel ei oleks vett sisse tulnud? tõesõna noh, naljakas on juba


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.07.08 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olc
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Mul vihmasajuga kiirendades lööb vett jalgesoojendusest sisse jalgadele. Kuskilt äravoolu auk kinni? Kus see olla võib ja kust otsida viga. Liivast vett nagu tuleb. Autoks A6 c4 sedaan 2.5 TDI

on siin veel mõni audi millel ei oleks vett sisse tulnud? tõesõna noh, naljakas on juba

Mul teise avantiga pole kunagi probleeme olnud, isegi peale salongiradika vahetust, lasin kenasti hermetsi vahele ja pole tulnud siiani tilkagi st. ~7.a. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MdG
huviline



Registreerunud 07.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.10 19:39 Tsiteeri


Audi 100 "93" peale tänast vimast päeva tööjuurest minema hakates tuli korralik hulk vett jalgadele ja ka kõrvalistuja matile, lugesin siin vanu teemasid aga pole eriti selgeks saanud et kust kohast ma peaksin nendele vee äravoolu kanalitele lähenema, oskab keegi lollile seletada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rtc
huviline



Registreerunud 16.09.08
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5TDi & A4 1.9TDi Quattro

postitati 27.07.10 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Mul vihmasajuga kiirendades lööb vett jalgesoojendusest sisse jalgadele. Kuskilt äravoolu auk kinni? Kus see olla võib ja kust otsida viga. Liivast vett nagu tuleb. Autoks A6 c4 sedaan 2.5 TDI


kusjuures mul sama probleem , peres 2 C4 kerega audit ( A6 sedaan ja A-100 avant ) ning mõlemal sama probleem et gaasipedaali peale tuleb vihmaga vesi ja vasakult alt juhi jalgade juurest samuti . Oskab keegi mingit nõu anda ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 27.07.10 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Mul vihmasajuga kiirendades lööb vett jalgesoojendusest sisse jalgadele. Kuskilt äravoolu auk kinni? Kus see olla võib ja kust otsida viga. Liivast vett nagu tuleb. Autoks A6 c4 sedaan 2.5 TDI

Mul oli sama jama lahenduseks oli tolle äravoolu läbipuhumine millest konditsoneeri kontentsvesi tilgub. Mingi ajaga läheb jälle umbe ju sel mingi sodi sees a lahti ka ei viitsi lammutada. Meil pole vihma ka muidugi kaks kuud mitte tilkka tulnud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]