Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi 80-st s2 sedan (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 4448)
audi20v
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.07
Asukoht: -
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.07 14:11 Tsiteeri
audi 80-st s2 sedan



vabandan kui teema vales kohas aga plaan selline et tahaks audi 80 b4 sedaanist teha s2 aga ei tea millist audit endale osta kas audi 80 2.0 doch või siis 2.3q et naq teema selles et ise tahaks 2.0 competitionit osta aga kas sinna annab s2 tehnikat peale panna kuna 2.0 on radikas mootori ees ja häkki on veel teisi asju ka mis on teisiti kui s2.

VASTAKU AINULT TEADJAD VENNAD



www.zone.ee/smsauto


-
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.07 14:13 Tsiteeri


Odavam oleks ju kohe S2 osta,kui siin tehnikat ümber hakata tõstma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 07.10.07 14:42 Tsiteeri


põhimõtteliselt saad enamvähem iga 5 silindrilise mootori asemele mõne s2 mootori paigutada, selle mõttekuse pead enda jaoks ilmselt ise välja arvutama.

paar vihjet sulle - originaal sedaan s2 306 tk tehtud 6000 €
klubikaaslase ICE ehitatud s2 sedaan 9600 € - müügi kommentaaris - Raha on kulutatud ümberehitustele üle paarisaja tuhande.


tee ise enda järeldused, kui ehitada viitsib ja jubedalt tahtmist on, siis miks ka mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.07 14:46 Tsiteeri


misasja?
ma lugesin 3 korda su postituse läbi ja ikka aru ei saanud

autot sul siis veel ei ole?
tahad osta b4q, et sinna s2 tehnika peale panna?
on sul aimu, palju selline ümberehitus maksma läheb?

võtame nii ligikaudsed numbrid:
b4q normaalses seisukorras 40-50k
20vT mootori koos kõige juurdekuuluvaga 20-30k
ümberehitamine, kui kõik ise teha läheb suurusjärk kuni 10k, kui teha lasta, siis 2x rohkem
siis oleks ka suht mõistlik tegu veermik s2 oma vastu vahetada, ~10k
kokku teeb see 80-100k
ja see number ei tähenda siiski, et sa sõita saaks selle autoga, vaid nõuab veel timmimist, remontimist jne.

auto24 annab hetkel päringu peale:

1. Siimu ümberehitatud 80 sedaan
2. ragnari originaaliks tagasi tehtud coupe
3. veel üks vähe timmitud coupe
4. veel üks coupe
5. carla avant

klubis peaks vist tegelikult üks S2 avant veel müüa olema, auto24-s kuulutust enam vist ei ole, või on auto müüdud, pead küsima kodanik Maku käest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi20v
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.07
Asukoht: -
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.07 17:01 Tsiteeri


auto pärast ma mõtlengi et kas osta 2.0 doch rida 4 või siis 2.3 rida 5 kumb oleks mõtekam ja mul terve s2 olemas mis on teinud avarii aga sealt lappaks kõik ümber teisele ja põhimõte on saada sedaan s2 sest see haruldasem.


-
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.07 17:07 Tsiteeri


siis juba 2,3 R5, kuna R4 on kinnitused teistsugused. ja ümberehitamist on sellega siiski piisavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 07.10.07 18:45 Tsiteeri


Ja kindlasti Q


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.10.07 19:34 Tsiteeri


Competitioni puhul ka kast vahetusse, aga kas ka peale seda tagantpoolt veel midagi istub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 07.10.07 19:40 Tsiteeri


Eks kui ess olemas, on tõesti lihtsam. Ja muidugi alati, et mis tasemel ehitada. Mõni tõstab kone vahele ja on õnnelik. Mõni läheb mõned sammud veel :) Ja igasugune ümbertegemine on kallis.
Tõsta sealt S2 alt püstakud ja rummud ka ümber, siis saad 5*112 auguvahe, vajadusel suured pidurid nind muidugi korralikud veovõllid ette.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 07.10.07 20:08 Tsiteeri


Omalt poolt lisaksin selle, et kui ise teed ja teine auto olemas, siis on kulud ikka üsna väiksed(kui üldse autondusest rääkida). Ise ehitasin b3 90 20v-st turboka. Kuna osad jupid olid endal olemas( mõned asjad tuli muidugi osta), siis kokkuvõttes mingit jõle suurt rahapuudust küll ei märganud(mingi rikkur ma pole).
Tõsi ta on, et jõudu on mul nüüd nagu s2-l, aga pidurid ja muu on nagu on. Mingi iluasi ta nüüd pole, aga see isetegemise rõõm oli.
Samas antud juhul saad teiselt autolt võtta ka muu peale moto.
Aga sellisel juhul on toorikuks kõige lihtsam ikka 2.3 q. Selle competitioni esistange ja muu saad hiljem lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 07.10.07 20:19 Tsiteeri


Kui tal piisavalt "uus" s2 varuosadena on, siis saab ta selle stange ka ;) Järelturul üksikuna asi ikka täielik rariteet.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 07.10.07 22:21 Tsiteeri


Ma küll ei mäleta hindu ja praegu ei jõua vaadata, kas pakutakse, kuid vahel kui olen käinud sellises kohas nagu Ebay, on mõni stange küll silma hakanud. Kui see koht veel võõras on, soovitan vaadata, sest tõenäoliselt on Sul palju muudki vaja, kuna vaevalt avariiliselt autolt kõike ümber saab tõsta. See on muidugi minu arvamus, kuid kui ma omale sellist autot teeksin, ma iga hinna eest õigeid juppe taga ajama ei hakkakski, sest niikuinii ei saa sellest kunagi üks kolmesajast tehasest välja sõitnud autost.

Ma vabandan kui teema liiga laiaks ajan, kuid mind pani natuke mõtlema Tarmo postitus. Palun ütle, kust saab 10000 krooni eest Audi S2 veermiku. Ma ei küsi seda vaidlemise pärast ja loodan, et Sa ka ei eksinud, sest tahaksin ka omale mõnda juppi. Kui Sa või keegi teine, kes teemat loeb, teab kohta, kus vedeleks korralik veermik, oleksin vihjete eest tänulik. Ma usun, et see väga teemast mööda ei lähekski, kuid võite minuga ka otse ühendust võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.10.07 07:15 Tsiteeri


Karel: täpsusta, mida sa S2 veermiku all silmas pead? Minuarust ei kõlba sealt peale 5*112 rummude midagi võtta!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.07 07:35 Tsiteeri


kui kellelgi miskit on vaja veermikust/piduritest, siis mul on S2 Avant juppideks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 08.10.07 10:06 Tsiteeri


Veermiku all pidasin silmas: amordipüstakud, amordid, õõtshoovad, sarniirid, pidurid, igasugused puksid, tolmukatted rattad. Poolraam läheb kataloogi järgi vist juba muu kui veermiku alla, kuigi on veermikuga otseselt seotud. Vägagi tõenäoline, et loetelus on midagi üle või puudu, kuid sellistest värkidest mõtlen esimese hooga mina kui räägitakse veermikust. Kindlasti teab keegi täpsemalt ja paremini ning ma ei pane üldse pahaks kui nüüd mõni ütleb, et rumal loetelu ja et ma olen täiesti valesti aru saanud. Selleks me siin olemegi, et targemaks saada. Muidugi siia teemasse arutelu selle üle, mis täpselt on veermik ja mis näiteks turvavarustus, väga hästi ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.10.07 11:38 Tsiteeri


Ma pigem pidasin silmas, et mida sa mõtled nende S2 veerimukujuppide all, mida sa sealt saada tahaksid... Sõnastus ei olnud mul vast parim :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.07 16:20 Tsiteeri


noh, mina sain 5k eest: püstakud, poolraamid, sarniirid, rummud, pidurid, stabikad, amordid, vedrud jne. aga see oli ka suht vedamise asi. tegu siis s2coupe veermikuga. endal mul midagi pakkuda ei ole :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 08.10.07 18:22 Tsiteeri


Esisillad on kõigil vist ühesugused. Vähemalt tootekoodide järgi on ühed jupid. Tagant on kupee ja Avant juba erinevad. Sedaani kohta igaks juhuks midagi kindlat ei ütle, tõenäoliselt nagu Avant, kuid kui keegi kindlasti teada tahab, võin kataloogist mõne pildi siia üritada panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 08.10.07 18:56 Tsiteeri


Sedaan ja avant on jah ühesugused, kupeel on taga ka samasugused amordipüstakud, nagu ees.
RS2 vedrustus sobib näiteks 4vedu sedaanidele, kuid miks seda keegi tahtma peaks kui on olemas KW või HR coiloverid.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.1% - SQL: 32.9%]