Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A4 suusaluugi tekitamine (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 6031)
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 12.12.15 15:12 Tsiteeri


Äkki on meil auto otstarbest erinevad arusaamised: ühele on ta liiklusvahend, teisele aga muusikakeskus.
Maitse asi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.12.15 20:24 Tsiteeri


Lahendus peitub sõnas Avant :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 12.12.15 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
Tsitaat:
Algselt postitas: SLaurit
Kas keegi allaklapitavale istmele ei ole ise seda auku teinud? Oleks vaja suppar salongi mängima saada. Eriti huvitab just, kuidas selle riide normaalselt kinni saab uuesti.

Tõstaks vanat teemat ja oleks täpselt sama küsimus.


Et oleks rohkem valikuvõimalusi, siis võid ka vaadata (kui juhtumisi pole juba tsekanud) YouTube´is VAZ subwoofer v lihtsalt subwoofer otsingus. Ei tehta seal mingeid suusaluuke ega augukesi supaka jaoks. Seal ikka tõsimeeli lastakse insenerimõttel lennata. Mõne bändi kontsertvõimendus kipub ka alla jääma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 12.12.15 21:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Lahendus peitub sõnas Avant :).


Kahel autol 3st on olemas olnud see luuk ja pole kordagi tekkinud vajadust seda kasutada. Kas nagu reaalselt läheks ka seda vaja või ainult arvate, et teil on seda suusaluuki vaja sest siis oleks üks lisa juures? Minul pole need ehk kasutust leidnud, kuna kõik need 3 on Avandid olnud, võibolla sedaani puhul, millel istmed alla ei käi, oleks sellest ka reaalselt kasu. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 13:45 Tsiteeri


Kui keegi taga istub siis ei saa ju paraku istet alla lasta. Käetugi nagunii all. Istet all hoida=muu müra tuleb ka salongi.
Avanti nüüd ka ostma hakata ei saa :P

Ega muud otstarvet sellele ei leiakski, kuid ainult subwoofer suunata läbi suusaluugi. Pordi suunamisest pole ka mõtet tulla rääkima kuna kinnine kast.

100% muusikakeskus see mulle paraku pole jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 13.12.15 16:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
Kui keegi taga istub siis ei saa ju paraku istet alla lasta. Käetugi nagunii all. Istet all hoida=muu müra tuleb ka salongi.
Avanti nüüd ka ostma hakata ei saa :P

Ega muud otstarvet sellele ei leiakski, kuid ainult subwoofer suunata läbi suusaluugi. Pordi suunamisest pole ka mõtet tulla rääkima kuna kinnine kast.

100% muusikakeskus see mulle paraku pole jah.


Istme saab alla lasta ikka, kuna tagumine seljatugi ju jaguneb pooleks käetoe kõrvalt, ehk siis üks osa suurem koos käetoega ja teine väiksem (alla saad lasta ju selle väiksema, seega jääb taha alles poolteist istumis kohta). Ja mis müra see sealt tagant ikka salongi tuleb. Universaalidel kõigil pagasi ruum osa salongist ja ei ütleks, et oleks rohkem müra selle võrra. Woofer oleks ehk kõige otstarbekam sedaanil sobitada mütsiriiuli sisse (kas siis freeair või ehitada allapoole lisaks kast).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 16:45 Tsiteeri


Kaks inimest taga või muud asjad istme peal siis paraku ei saa mõlemat alla lasta.
No ma olen proovinud iste all ja paraku tekib metalli vibratsioon subwooferi tõttu kui on suunatud pagasiluugi poole. Avantil on ruumala suurem ja ei lähe rõhk nii suureks äkki? Samuti rehvimüra on suurem, avantil kas müraisolatsioon teistmoodi või ei teki lihtsalt resonantsi nii nagu sedaanil. Proovitud ja ei meeldinud see lahendus. Jääbki ainult suusaluugi idee praegu. Taha aknalauale jääb paraku liiga julmaks ümberehituseks kui koos kastiga teha.

Lihtsalt vaja teada kas keegi on lammutanud enda tagaistme laiali. Tahaks teada kas on võimalik miskit teha ilma retsimata või lihtsalt otsida suusaluugiga tugi. Ma olen proovinud ning mõelnud erinevaid lahendusi, et tundub parim lahendus mulle ;)
Olen istunud E39 sedaanis kus oli suunatud suusaluugi kaudu sisse ja kuidas see ikka lammutas. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 14.12.15 07:49 Tsiteeri


Inimesed, kes tegelevad suusatamisega (nojah, viimased paar talve vähem) on suusaluugi olemasolu üle päris õnnelikud. Lisaks on see luuk enamasti veel koos suusakotiga kah, seega jääb salong kuivaks ja ei pea pidevalt istmeid üles ja alla kaarutama (sest tänavale parkides ju istet alla ei jäta, et pagassi sisu kätte paistaks.)

Mis aga puudutab selle augu tekitamist siis tegelesin asjaga pikalt ja põhjalikult ja lõpuks oli kõige kvaliteetsem ja mõistlikum leida mõni seljatugi, kus juba auk sees on ja seejärel istmekate lihtsalt ära vahetada. Kes tahab proovida, siis mul peaks kuskil vedelema üks ilma suusaauguta facelift A4 seljatugi. Võite augu saagimist jms harjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 30.12.15 18:37 Tsiteeri


Selgus et mul keldris on üks A4 Avant pre-facelift suusaluugi ja suusakotiga seljatugi ülearune koos peatugedega. Kui kellegi huvi, vöin selle ära müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]