Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kuivanud puu-õied kerel (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 963)
timeandspace
huviline



Registreerunud 26.01.07
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.07 11:32 Tsiteeri
kuivanud puu-õied kerel



kas keegi oskax öelda millega on võimalik kere külge kuivanud õied maha saada? auto seisis puu all kevadel ja päike kuivatas ned kinni sinna ja siiani ple üxki pesuvahend seda maha võtnud. proovisin ka rasvaeemaldusvahendiga aga ei midagi. küünega vaixelt kraapides ka kõike maha ei saa. oskab keegi aidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaspa
huviline



Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Setumaa.
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.07 11:54 Tsiteeri


Üldiselt on nii, et kõike ei saagi alati maha just kõige kangemate vahenditega. Tavaline vesi ja lapp vahest kõige parem abimees. Näiteks ei tule vereplekid kindlasti bensiiniga maha.
Mitte, et ma kedagi kunagi maha oleksin koksanud ja siis jälgi üritanud likvideerida :D. Aga kui ma veel mopeediga sõitsin, olin teise kusagil verega ära plökerdanud ja mõtlesin kohe esimese varjandina, et bensiin,(tollajal valasid zillimehed teist isegi maanteekraavi:o) on hea puhasti küll, kuid võta näpust. Aitas tavaline soe vesi. Ja nüüd, alles paar päeva tagasi kui otsustasin oma võsasaage peale trimmerdamist heinapritsmetest puhastada kogesin seda uuesti. Muruplekid bensiiniga maha ei tule, küll aga sooja veega. Ehk ikkagi korralik autošampoon, hari ja pikemaajalisem leotamine aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.8% - SQL: 64.2%]