Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sigari armatuur (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1193)
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 09.08.07 22:43 Tsiteeri
Sigari armatuur



Asi siis niikaugel, et võtsin vana armatuuri välja ja mõtlesin, et lasen ära nahatada kuid vanal juba päris mitu pragu sees. Siis mõtlesin, et oleks õige panna uuem armatuur ja keskkonsool. Tahtsin sellist asja teada, et kas on väga suur vahe uuema sisuga sigaril ja C4-l? Kui juba teha siis valiks selle viimase variandi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 10.08.07 05:50 Tsiteeri


Olen seda armatuuri ise asendanud. See uus armatuur ei sobi täpselt sinna. Ei sobi käsipiduri hoova asukoht seda tuleb muuta, teostatav. Keskkonsool pole kah probleem. Armatuuri kinnitused ei sobi külgedelt. Spidomeeter on elektriline, ja kellade ühendamisel kindlasti probleem. Uksepolstrid ei jookse kokku ka neid vaja. Asi on teostatav kuid vaeva on liiga palju, et sellist ettevõtmist teha, usu mind.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 10.08.07 06:53 Tsiteeri


Aga see eest peaks istuma C3-e uuem armatuur.
Sõltub, mis sul muidugi praegu on :P
Aga igaljuhul mõtlen seda nn suurte kelladega.
Ja näeb ta tiba parem minu arust välja, kui too C3 alguse oma.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 10.08.07 10:57 Tsiteeri


c3 armatuuriga on ka tükk tegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.08.07 13:00 Tsiteeri


Siis proovin seda C3 uuemat varianti. Kuigi tegelikult on mu uksepolstrid juba küljes ja nendega ei tohiks probleeme tekkida. C3 omal ei ole elektriline spidokas ju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 10.08.07 15:32 Tsiteeri


Trossiga ta igatahes ei ole. Just jaman enda omaga.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 10.08.07 15:37 Tsiteeri


Kirjade järgi sul C4 ju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 10.08.07 15:42 Tsiteeri


Sry oli näpukas sisse tulnud. Tänud et sellele mu tähelepanu juhatasid ;)


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 10.08.07 19:14 Tsiteeri


Minu viga, ei lugenud hoolikalt C3 vana armatuur ja C3 uut armatuuri pidasin silmas. Sinu postituses C4 armatuur. Uksepolstritega ei tekigi probleemi need uksed ühesugused. Minu sigar on aastast 84 ja ka sisse aretatud 89 aasta sisu. Ringi on tõstetud palju juppe. Alustades mootorist, käigukastist juhtmestikust jne. Kuna vanal sigaril oli spidotross uuel elektriline. Kellade pistikud ei sobi. Keskkonsooli jalad tuleb lihtalt läbi käigukasti tunneli kinnitada. Usun et soojendustorud vajavad vahetust. Käsipidurikang on teise kujuga. vaja asendada kogu kupatus muidu see käsipiduri ümber olev konsool ei istu. Armatuuri kinnitused külgedelt ei sobi, pead teisele kohale tõstma, kui sa seda ei tee siis pead külgedelt rõvedalt poldiga kinnitama.
Kui juhtmestik jääb kõik vana siis pead kõvasti neid ringi tõstma kuna pistikud omavahel ei sobi. Kardaanitunnel on kõrgemaks tõstetud uuematel viltpadjaga ja põrandavaip on tunneli kohalt suurem. Kui sa seda ei tõsta jääb käsipiduri konsooli vahele rõve vahe. vaja ka uut põrandavaipa. ja nii see lumepall veereb. see vana armatuur on tõesti rõve kuid kui alustad ehitamist siis on hea, et doonor oleks kõrval, lõpuks ma vahetasin selle armatuuri endal ära uuema vastu kuna ehitasin terve auto nullist, vahepeal olin piiripeal ja mõtlesin milleks seda armatuuri oli mul vaja vahetada. Lihtsalt sulle mõtlemisainet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 11.08.07 20:43 Tsiteeri


Aitäh põhjaliku teksti eest. Huvitav kas netis mingi skeemid ka olemas on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.5% - SQL: 65.5%]