Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mure originaal xenonitega (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1440)
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.07 14:52 Tsiteeri
Mure originaal xenonitega



Mure järgmine, et sai tehtud väike kõks mille tagajärjel läks vahetusse üks esituli.
Nüüd uus tuli ees ja tuled reguleerimata.OK, lasen tuled reguleerida, aga millegipärast ei toimi mul selline asi, nagu automaatne tulede kõrguse reguleerimine.
Kas see võib tuleneda sellest, et esituled on regullimata?
Praegu on tuled reguleeritud silma järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 06.08.07 15:10 Tsiteeri


Mida moodi sa tahad näha, et ta automaatselt regullib, sul peaks olema 2 andurit kõrguse regullimiseks, 1 on esimese vasaku ratta koopas ja 2 on taga vasaku ratta juures põhjakatte all. Automaatne reguleerimine peaks olema ikka nii, et sõltuvalt kere asendist tulede sisselülimisel, ta reguleerib nad alkõrgusele. Kontrollida võiksid ju nii, et paned auto korralikule tasapinnale ja keerad tuled kõigepealt ühtemoodi paika ja lülitad nad välja koos süütega. Seejärel ronivad 3-4 sõpra sul tahaistme peale ja lülitad jälle süüte sisse, seejärel tuled ja teoreetiliselt, peaks automaatika nad paika seadma algkõrgusele. Nii palju kui mina aru sain, ei regulli see automaatika sõidu ajal, vähemalt minul on nii. ahad veel lihtsamat moodust, käi diagnostikas, seal teeb tulede testi ära ja ütleb, kas kõik töötab, diagnostikas laseb läbi arvuti tulede kõrgust regullida.
Kui aga t


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.07 15:17 Tsiteeri


Põhimõtteliselt sul õigus.Mure oli nimelt selline, et ennem kui auto käivitasin ja tuled põlema lülitasin siis automaatika kõigepealt siis nn.keeras tuled ülesse ja siis asetas tuled õigele kõrgusele.
Nüüd kui panen tuled põlema siis nad lihtsalt lähevad põlema ja seda nn.tulede liigutamist ei toimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 06.08.07 15:44 Tsiteeri


mine sinna tagasi kus paigaldati ja räägi mure ära, garantii peaks paigaldusel olema ja pärast kõksu kõik samamoodi olema, nagu enne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.07 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
mine sinna tagasi kus paigaldati ja räägi mure ära, garantii peaks paigaldusel olema ja pärast kõksu kõik samamoodi olema, nagu enne.



Soovitus hea, aga.....
Sinna tagasi ma enam ei lähe, kuna see tsirkus mis seal korraldati jättis sellise sügava jälje minusse, et ma pigem otsin mõne teise koha kus see korda teha.
Ma mainisin seal ka muidugi seda aga nad vastasid mulle sellepeale, et nemad tulesid ei reguleeri:o:o:o
Armatuuris põleb mul siiani märk, et reguleeri tulesid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.07 16:17 Tsiteeri


ja sellepärast ongi paljudel teenindustel savi, mis autost hiljem saab, just soovitaks sinna tagasi minna ja kõva häält teha, mitte alla neelata, uude kohta minna ja pappi köhida. milleks??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 06.08.07 16:18 Tsiteeri


Kõigepealt lase tulede veakood arvutiga ära kustutada ja siis on mõtekas tuled paika reegullida! Mul oli sam jama A4


Õllesõber :P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.07 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
ja sellepärast ongi paljudel teenindustel savi, mis autost hiljem saab, just soovitaks sinna tagasi minna ja kõva häält teha, mitte alla neelata, uude kohta minna ja pappi köhida. milleks??



:D:D:D Ok ma saan teist inimesed aru, et mulle seda soovitate aga ma annan teile siit väikese vihje, miks ma sinna tagasi ei lähe.Nimelt läksin ma sinna esiotsa remonti tegema ja asi lõppes orig.automaki värvimisega :o:o

Tegelikult ei ole asi nii hull.Ma lihtsalt taksin teada, et miks mul tuled seda nn.automaat kontrolli ei tee?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.07 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
:D:D:D Ok ma saan teist inimesed aru, et mulle seda soovitate aga ma annan teile siit väikese vihje, miks ma sinna tagasi ei lähe.Nimelt läksin ma sinna esiotsa remonti tegema ja asi lõppes orig.automaki värvimisega :o:o

Tegelikult ei ole asi nii hull.Ma lihtsalt taksin teada, et miks mul tuled seda nn.automaat kontrolli ei tee?


OT:
sel juhul küsiks juba, et kas selliste tagajärgede likvideerimisega tegelemisel odavam revalis ei tuleks käia?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.07 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
:D:D:D Ok ma saan teist inimesed aru, et mulle seda soovitate aga ma annan teile siit väikese vihje, miks ma sinna tagasi ei lähe.Nimelt läksin ma sinna esiotsa remonti tegema ja asi lõppes orig.automaki värvimisega :o:o

Tegelikult ei ole asi nii hull.Ma lihtsalt taksin teada, et miks mul tuled seda nn.automaat kontrolli ei tee?


OT:
sel juhul küsiks juba, et kas selliste tagajärgede likvideerimisega tegelemisel odavam revalis ei tuleks käia?



Paraku oli see kaskoga seotud ja ise vabatahtlikult suundusin sinna kuna sõbral tehti auto väga hästi korda .MInuga aga juhtusid sellised õnnetused.
Ega mul köhida eriti midagi pole kuna omavatutus jäi neile maksmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 07.08.07 13:48 Tsiteeri


Kui kindlustus maksis siis võid ka kindlustusse kaebe kirja saata.
Muidu ikka tagasi nende kraesse.
Sulle vändati võibolla lambi tuli ja kseno sinna sisse millel pole kõrguse regulaatorit.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 07.08.07 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Kui kindlustus maksis siis võid ka kindlustusse kaebe kirja saata.
Muidu ikka tagasi nende kraesse.
Sulle vändati võibolla lambi tuli ja kseno sinna sisse millel pole kõrguse regulaatorit.


Vaatasin üle ja Hella tuli on ette pandud.Kui kõrguse regulaatorit pole uuel tulel kas siis mitte vana tuli ei peaks ikka kõrgust reguleerima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 08.08.07 08:23 Tsiteeri


Vana peaks ikka toimima.
Äkki vaja ajust laks ära nullida.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.8% - SQL: 64.2%]