Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: freeair kasti (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 2686)
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 09.01.04 13:32 Tsiteeri
freeair kasti



nimelt selline küse et kas 12 tolli freeair subwoofer sobix panna 65 liitrisesse kasti.suppar on jahutusega ja igati hea kvaliteediga.Kast ise on inverteriga,kuid vb olex parem kui võtax inverteri ära ning saax litraazhi juurde ning teex sellest suletud kasti.Igasugune abi ja nõuanded olex teretulnud.ette tänades...


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 11.01.04 15:53 Tsiteeri


minu teada freeairi ei panda kinnisesse kasti.
Kuid jah endalgi probleem selles, et kui panna ta inventer kasti siis jube suurt kasti tahab:(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 11.01.04 17:44 Tsiteeri


Ei soovita panna freeairi kasti!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 17:17 Tsiteeri


ei tea kas ta ei hakka siis heli tegema või.mis üldse vahe on neil.


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 19:12 Tsiteeri


ei hakka siia uut teemat eraldi püstitama seega olex tänulikud kui keegi oskaks nõu anda.Nimelt selline firma nagu KING AUDIO-kas ütleb kellelegi midagi.kas on hea kvaliteediga ma mõtlen 12" subwooferit,näitex kas on sisse ehitatud filter või midai taolist ning 100W on märgitud võimsusex kuid kas siis 100 w RMS või max


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 12.01.04 19:23 Tsiteeri


KA hoia eemale, pane natuke raha juurde ja osta midagi muud.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 19:37 Tsiteeri


kle ICE ole abix ja soovita näitex siis midagi 12" tollist 1000 eegu piires.olen nende firmade suhtes ausalt öeldes võhik.kaldun odavama poole kuid olen saand kõrvetada.muidu olen sellise firma kõlaritega rahul nagu CAR TECHNIC.250w coaxid mängivad küll hästi.kuid jutt oli siis supparist ja 1000 EEGU piires nats võib ka üle olla ning mitte kasutatud vaid uus nimelt on kavas ise kast teha kahele.


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 12.01.04 20:31 Tsiteeri


minu kenwoodi ei taha?
12´ 700w max 160w nom (freeair)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 12.01.04 20:33 Tsiteeri


kauple pioneer ts-w305c
saad matsu kyll ja kyll - võimendi on olulisem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 20:35 Tsiteeri


thänx pakkumast viljars kuid nagu näha ei sobi freeair kasti ning otsin nüüd tavalisi suppareid selles vahemikus.kuid kui viicid võid mulle seletada et kas võimu rms võib üle olla suppari rms ist ja kui palju.ootan igasugu soovitusi firmade kohta mis sellise hinna eest häält teeksid


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 12.01.04 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja keitz20
ei hakka siia uut teemat eraldi püstitama seega olex tänulikud kui keegi oskaks nõu anda.Nimelt selline firma nagu KING AUDIO-kas ütleb kellelegi midagi.kas on hea kvaliteediga ma mõtlen 12" subwooferit,näitex kas on sisse ehitatud filter või midai taolist ning 100W on märgitud võimsusex kuid kas siis 100 w RMS või max


subwooferisse filter?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 12.01.04 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja keitz20
thänx pakkumast viljars kuid nagu näha ei sobi freeair kasti ning otsin nüüd tavalisi suppareid selles vahemikus.kuid kui viicid võid mulle seletada et kas võimu rms võib üle olla suppari rms ist ja kui palju.ootan igasugu soovitusi firmade kohta mis sellise hinna eest häält teeksid


kas 1k ei tohi sadatki yle minna?

ideaalne on kui võimendi rms on sama mis elemendi nominaal.
kuid ära kunagi usu tootja antud andmete 100% õigsusesse. enamjaolt on võimendite rms võimsused ka eriti headel tingimustel arvutatud.
kui sa just 5k ja up võimu ei osta võid rahulikult tootja rmsist kõvasti maha võtta.
subidega enamasti ei peteta, kui siis suuremaks;) seega võiks võimu rms olla suurem kui subi nominaal, seda aga mitte kõigil. sa saad võimul nö volyymi (gain) alati maha keerata, juurde aga ei kuidagi.

mida sa saavutada tahad?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 12.01.04 20:53 Tsiteeri


freeair sobib väga hästi kasti!!! Ainult, et mitte kinnisesse vaid inventer kasti:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 21:17 Tsiteeri


viljars kle aga kas ikka 12" freeairile ei jää väixex 63 liitrit kast (inverteriga kast ma mõtlen)kas ta mingi alla 40 hz hakkab mängima ma mõtlen.


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 12.01.04 21:18 Tsiteeri


to AzA: tohib minna üle isegi 1k +300 eek


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 12.01.04 22:21 Tsiteeri


vat seda ma ei oska öelda.....
Mul oli muidu endal ta ennem 60L kastis ja mängis minu arust hästi.
Väike pilt ka http://www.hot.ee/viljarsaks/photos/photo_22.html


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.04 08:00 Tsiteeri


Kusjuures see Viljarsi F tüüpi kõlar mis muidu peaks ju ainult Free air olema... sellele on tehase poolt ka pakendi peale kirjutatud inverterkasti mõõdud, et seda võib kasutada nii kui naamoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 13.01.04 20:36 Tsiteeri


nii et ühesõnaga mängib hästi
TO Viljars:kle kas sa salongi ka midagi kuuled.muide olen proovind sama tüüpi audile supparit bakassi kuid heliga ma küll rahule ei jäänd sest midagi pold õieti kuulda.
Selle mis ise ehitada kavatsen on kavas panna coupe´i


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.04 20:45 Tsiteeri


Viljars tegi oma autol selle pleki seal üleval suht hõredaks... ühesõnaga õhuliikluse paremaks... ja salongi ikka miskit tuli küll. Siiski pole see see mis oleks siis kui ta tagakanal oleks, või otse salongi miskit muudmoodi mängiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 13.01.04 21:03 Tsiteeri


Jään endale kindlaks, et see freeair kasti pole hea mõte. Eriasi on, mida keegi heaks peab ja mida mitte. Tuhande krooni ringis suudaks pakkuda MDS AC12(1150.-) Veel võiks mõelda vanakooli Pioneer TSW-1200 (dvc), mida sa uuena vaevalt saad. Tundub, et need Pioneer 303 teevad ka norm häält. Kui saaksid kulutada 1600.- supparile, siis saaks pakkuda väga tegijat woofrit aga sellele vaja suht norm võimu ka. Võimu hinnaklass 2kanaliga on u. 2500.- uuena.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
keitz20
huviline



Registreerunud 21.11.03
Asukoht: Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4/C4

postitati 13.01.04 21:15 Tsiteeri


tjah kahjux pole mul nii palju neid ressursse.nii et jään vist selle freeairi juurde.


BMW- Big Mexican Woman :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 14.01.04 16:21 Tsiteeri


Palju pakud annan enda oma ära...Mul uued plaanid:)
Saada PS kui oled huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.6% - SQL: 34.4%]