Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Tagastange ja kärukonks (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1673)
Energeetik
huviline



Registreerunud 03.12.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 - C4

postitati 02.08.07 21:54 Tsiteeri
Tagastange ja kärukonks



Pikemat aega mõlgub mõttes, et võiks C4 avantile kärukonksu külge kruttida. Mingi emotsiooni ajendil saigi ta Laki autost ära ostetud -Bosal on tootjaks. Nüüd mõistatan kuidas ta autole külge saaks. Otsingus kaevates leidisin, et tagastange käib kinni raami küljes mis omakorda on kusagilt pagassist kinni nelja jämeda poldiga. Siit küsimused - polstreid eemaldamata ma neid polte kusagil taga ei märganud - kuidas ma neile ligi pääsen. Teine küsimus - kuidas on tagastange taga koopas kinni. Uurisin seal natukene ja jäi mulje, et stange on kinni sealt mingite tihvtidega (taga logari küljes) mida tervelt ei tundu küll kätte saavat.
Kas on keegi seda tagastanget eemaldanud/tagasi pannud nii, et oskaks seleta detailselt kuidas ma ta kätte saaksin ilma, et autole püsivaid kahjustusi tekitaksin.
Tänud juba ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 02.08.07 22:06 Tsiteeri


Need neli polti saad sealt tagant polstri alt kätte, kuskilt tagavaraatta juurest, ning stange kinnitus külgedelt on selline "kõrvade" otsas, et äravõtmiseks lihtsalt liigutad stanget tahapoole, kui need 4 polti on lahti, tagasipanemisel surud paika, või kerge löögiga. Eks näed, kui juba lahti on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Energeetik
huviline



Registreerunud 03.12.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 - C4

postitati 03.08.07 21:19 Tsiteeri


Nonii need neli polti on leitud. Avantil tuleb pagassi vahepõhi välja võtta ja siis kummalgi pool olevalt kattevaiba ribalt kolm plekikruvi eemaldada - vaibariba ära sikutada ja käes nad ongi.
Segaseks jääb endiselt et kuidas see stange tõmmates maha peaks tulema? Ma ei hakanud veel jõuga kangutama kuna tahaks enne kindel olla mida ma teen.
Stange rattakoopa poolsetel otstel on mingi trikiga küljes koopasse sisse ulatuvad plastmass osad. Mis trikiga need sealt lahti peaks tulema. Asja uurides tundub mulle küll et need plastitükid on stange osad ja seal niisama tõmmates lahti ei tule. Kui siis murduvad ära, see aga pole eesmärk. On kellegi ideed/kogemust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siim76
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.04
Asukoht: Jõhvi - Toila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5´05

postitati 03.08.07 21:24 Tsiteeri


Kui poldid lahti siis lükkad stanget natuke tahapoole ja samal ajal kas siis lükkad stange nurka (rattakoopa juures) üles või siis tõmbad alla, ei mäleta enam täpselt, erilist lõhkumist vaja ei läinud kuigi nuputasis ja otsisin siit foorumist mingi tunnikese.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 04.08.07 08:52 Tsiteeri


Tõmba. Loksuta. Võibolla on seal sodi täis, siis ei taha tulla. Seal on nagu plastikust konksud, suunatud üles ja alla, mööda neid konkse stange libiseb, kui tõmbad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Energeetik
huviline



Registreerunud 03.12.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 - C4

postitati 05.08.07 21:54 Tsiteeri


Asi korras, tänud kõigile vastajatele. Tõepoolest piisas nelja poldi lahti päästmisest ning logari küljest (rattakoopast kahe kruvi lahti laskmisest) ning käes ta oligi. Hämmastav oli kui "emane" see tagapamper ja ta kinnitused ikka olid. Kärukonksu raami on ikka vihane tükk metalli kogu selle konstukstiooni juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.3% - SQL: 64.7%]