Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 95a vs 97-99a tagatuled (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1330)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 27.05.07 20:39 Tsiteeri
A4 95a vs 97-99a tagatuled



Kuna nendel tuledel on erinev nn pirniplaat, siis sellest olen teadlik ja lahendatud mure.
Aga nüüd on küsimärk selles, et kas erineb ka pistik 95 vs 97 tuledel? Või saab selle pistiku 1:1le panna uuema tule pirniplaadile?
Mehed, kes olete vahetanud neid tulesi, mis öelda oskate :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 28.05.07 09:17 Tsiteeri


Mina nagu mäletaksin, et pistikud ei istu 1:1-le, aga klubiline ka4la vahetas oma autol uuemate vastu, uuri temalt.
edit: märkasin oma viga, jutt pole siiski facelift tuledest - sry.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.05.07 15:21 Tsiteeri


Mis mõte on 95a tuled vahetada 97a vastu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 28.05.07 16:51 Tsiteeri


Maitse asi on selle asja nimi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.05.07 17:10 Tsiteeri


Ma lihtsalt mõtlesin et sisuliselt ju vahet pole neil tuledel välimuselt. Ilmselt 95a on H4 aga 97a juba H7 ja koos udutuledega.
Saaks aru kui tahaksid 98-.... tulesid mis oleks juba klaarklaasiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 28.05.07 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Ma lihtsalt mõtlesin et sisuliselt ju vahet pole neil tuledel välimuselt. Ilmselt 95a on H4 aga 97a juba H7 ja koos udutuledega.
Saaks aru kui tahaksid 98-.... tulesid mis oleks juba klaarklaasiga.

Siin on tegemist vist ikka tagatuledega, mitte esimestega :P


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Lemboss
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 V6

postitati 28.05.07 18:17 Tsiteeri


probleem selles et tahan forsist tellida tagatulede pirniplaani aga selleks on vaja mõne 99 aasta ja edasi vin koodi , õigemini tähekombinatsiooni paari viimast tähte , numbrid on olemas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 28.05.07 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Ma lihtsalt mõtlesin et sisuliselt ju vahet pole neil tuledel välimuselt. Ilmselt 95a on H4 aga 97a juba H7 ja koos udutuledega.
Saaks aru kui tahaksid 98-.... tulesid mis oleks juba klaarklaasiga.

1. Nagu öeldi, huvitavad mind just konkreetselt 97a tagatuled. Ja jah, vabandan, unustasin teemasse kirjutada, et pean silmas tagatulesi - pidasin seda iseenesest mõistetavaks, et saadakse aru :)
Lihtsalt pole kohanud neid tuuning tulesi mis mulle meeldiks ja loobusin ka heast pakkumisest 99a tuledetest, kuna meeldib siiski 97a omad ja keegi ei pea minuga vaidlema. Tean, et sellised kõigil jne, aga see polegi mu eesmärk :)

2. A4l on 95a nii H7 kui H4 tuld, minu autol siis näiteks H7 ja koos nn udutulega, mille udutule funktsioon on üks suur küsimärk ja mida lihtsam kasutada päevatuledena koos pargiga :)
Mis hinnaga neid forsis saada on? Kas pistikust ka midagi juttu?

Linna peal näeb paljusi vanemaid A4si uuemate tagatuledega, ja üha rohkem ja rohkem, nii et ootan veel kommentaare.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 29.05.07 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audiboy
Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
Ma lihtsalt mõtlesin et sisuliselt ju vahet pole neil tuledel välimuselt. Ilmselt 95a on H4 aga 97a juba H7 ja koos udutuledega.
Saaks aru kui tahaksid 98-.... tulesid mis oleks juba klaarklaasiga.

Siin on tegemist vist ikka tagatuledega, mitte esimestega :P
Siin on tegu hoopis vahepeal muudetud pealkirjaga...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 29.05.07 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Ja jah, vabandan, unustasin teemasse kirjutada, et pean silmas tagatulesi - pidasin seda iseenesest mõistetavaks, et saadakse aru :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 31.05.07 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audivend
mille udutule funktsioon on üks suur küsimärk


OT: lihtsalt jäis silma see lause, kui nad sul küsimärk on siis sul mingi kala nendega, sest mul töötavad täitsa udukatena ja öises linnas annavad nad palju juurde, auke ikka näeb tunduvalt paremini ja vaade laiem.

Ja nende ~97 tagatulede kohta niipalju, et ostsin endale ka sellised (kuna tõesti tuuningtuled ei ole just kõige ilusamad sellele autole) ja ostsin kasutatud, koos piripesade ja TIHENDITEGA!!! (need peavad kindlasti nende tulede omad olema, sest muidu varsti järv tuledes, sest tagaklaasi vee äravool hoolitseb selle eest). Nende tulede paigaldamine oli lihtnet Plug&Play, pistik ja kruvikohad samad. Ja ega uutemategi (99-01) mingit erilist keberniiti pole, tuleb lihtsalt pistikus paar juhet ümber tõsta ja voilaa


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 31.05.07 20:50 Tsiteeri


Tänan Sind vastuse eest :)
Oligi vaja seda teada, just paar tundi sain siis kasutajalt Marauder tuled kätte, koos tagumise pirniplaadiga. Pistikuid ei viitsinud täna enam proovida :P
Aga tihendite teema jälle uus - polnud aimugi sellest ja mul küll tihendit kaasas ei olnud, ei osanud küsida ka :(
Äkki oskad soovitada, kust saab? Revalist?

Ja nende udukate kohta - jaa, need näitavad kõrvale ja ma kasutan neid koguaeg, päeval vaid need koos pargiga ja õhtul koos lähituledega, need näitavad u 2-3m auto kõrvale rohkem kui ilma), aga sellegi poolest udus näiteks nendest küll ei piisa, samuti pole udus vahet, kas nad põlevad või ei. Või siis ma olen lihtsalt tavaliste udukate põhifunktsioonist valesti aru saanud, et udus kaugemale valgustada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marauder
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.07 23:01 Tsiteeri


Tihendid olid kaasas ikka minuarust. Tihend on siis see hall ribake mis seal tule tagaküljel jookseb...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 01.06.07 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Tänan Sind vastuse eest :)
Oligi vaja seda teada, just paar tundi sain siis kasutajalt Marauder tuled kätte, koos tagumise pirniplaadiga. Pistikuid ei viitsinud täna enam proovida :P
Aga tihendite teema jälle uus - polnud aimugi sellest ja mul küll tihendit kaasas ei olnud, ei osanud küsida ka :(
Äkki oskad soovitada, kust saab? Revalist?

Ja nende udukate kohta - jaa, need näitavad kõrvale ja ma kasutan neid koguaeg, päeval vaid need koos pargiga ja õhtul koos lähituledega, need näitavad u 2-3m auto kõrvale rohkem kui ilma), aga sellegi poolest udus näiteks nendest küll ei piisa, samuti pole udus vahet, kas nad põlevad või ei. Või siis ma olen lihtsalt tavaliste udukate põhifunktsioonist valesti aru saanud, et udus kaugemale valgustada?


vat tihendite kohta ei oska kohe öeldagi kust saada, eks revalist neid saab kindlasti, iseasi on kui palju raha eest ja mis ajaks aga võimalik ka kusagilt lammarist küsida, mul endal on üks tuli vana tule tihendiga ja see raibe hakkas lekkima kuna neil pirniplaat erinev ja ma ei pingutanud tuld korralikult ära, saab kindlasti panna küll vana tihendi aga sa pead siis korralikult vaeva nägema, et need erinevused uuema ja vanema vahel likvideeritud saaks.

Udukate kohta, siis ma loodan, et ma pole valesti aru saanud aga nad vist peavadki nina ette näitama ja maha, sest nende eesmärk ongi vist valgustada maasolevat teekattemärgistust, et saaksid vähemalt nendegi järgi sõita eriti tiheda udu korral(kehtib siis eesmiste kohta). Ja tegelt see, et nad laternatega ühes on, on tegelt väga hea, sest mina sõidan nad koguaeg peal ja siiamaani pole keegi tulesid vilgutanud ja politsei tähelepanu nad ka ei köida ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 01.06.07 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marauder
Tihendid olid kaasas ikka minuarust. Tihend on siis see hall ribake mis seal tule tagaküljel jookseb...

Ahaa, väga hea siis. Ausalt öeldes ma ei vaadnudki veel tulesi :)
Igstahes praegu installima neid :)

Ja sama siin - keegi ei ütle selle kohta mitte midagi, et need põlevad, sest nad näevad välja täpselt nagu lähituled, nii palju vaid erinev, et põleb tule alumine osa, mitte nagu lähituledel, et tule keskel. Ja jah, tõesti nii palju on neist abi, et nurkasi valgustab paremini. Ju siis ma arvasin lihtsalt valesti, et nad pevad suht kõvasti valgust näitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marauder
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.07 11:56 Tsiteeri


udukate kohta mul sama asi, et nina ette näitab natuke. Ning kui täistuled peale panna, siis udukad kustuvad ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 01.06.07 20:45 Tsiteeri


Vot ma seda polegi vaadanud, et kas nad põlema jäävad.

Igastahes, tänan tulede eest, Marauder :) Ning eriti veel seepärast, et sain tuled koos pirnidega, just ennem mõtlesin, et peab hakkama katsema milles on kahe hõõgniidiga pirn.
Koos pirniplaadiga on tuled tõesti plug&play ja kõik töötab, v.a parem gabariit mis arvatavasti lihtsalt läbi põlenud ja homme vahetan selle ka ära (päeval lihtsalt ei saanudki aru, nii ere valgus oli)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]