Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A3 - tsingitud või mitte (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2102)
liina
huviline



Registreerunud 27.04.07
Asukoht: Vaida
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 10:42 Tsiteeri
A3 - tsingitud või mitte



Kuulsin, et A3 on ainuke A-seeria audi, mis on tsinkimata. tahangi saada tõestust selle kohta. natuke ikka kahtlen, et on tsinkimata.

Plaanis osta ja ei meeldi kui oleks tsinkimata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 11:03 Tsiteeri


no mis jutt see on, A3 on ikka tsingitud. Kõik Audid on tsingitud, see tehnoloogia viidi sisse juba u 20a tagasi.

Mul küll roostega probleeme pole ja sõidan aastaringselt

btw - plaanid osta või on konkreetne masin ka valmis vaadatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
liina
huviline



Registreerunud 27.04.07
Asukoht: Vaida
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 11:17 Tsiteeri


plaanin osta, konkreetene masin pole veel valmis vaadatud, aga umbes selline max 10 aasta vanune auto


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 28.04.07 09:41 Tsiteeri


Naised saunas rääkisid ,et kui VIN koodis on järjestiku zzz siis on kere tsingitud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 28.04.07 16:16 Tsiteeri
zzz



zzz on koodis vaid tühjade kohtade täide, midagi see ei tähenda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 29.04.07 23:31 Tsiteeri


Mul peres olnud kaks A3 -me. Üks 97 aasta ja teine 2000. (mõlemad uued/üks kasutaja/ regulaarselt hoolduses käinud jne)
Mõlemal oli/on rooste. Ühel tekkis siis 3 aastaga, teisel hiljuti. Samas kohas. Uste alumistes nurkades.

Reval ei tunnista oma viga,parandada ka ei taha. Ütleb et garantii kehtib läbiva rooste puhul. Samas kui ütlesin,et eks ma ootan paar aastat, siis on auk ka , siis selle peale öeldi ,et mind süüdistatakse auto eest mitte hoolitsemisest.

Eks tehke ise järeldusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.07 07:32 Tsiteeri


Kui hull see tekkinud rooste siis on - mõned täpid või ikka korralik? Uste alumiste servedega võib see juhtuda, et teed ukse kõnnitee ääres lahti ja uks läheb vastu äärekivi ja kraabib alt värvi ära.

Ja lihtsalt huvi pärast (ei süüdista milleski) - selle hoolitsemise all mõeldakse ilmselt sagedast pesemist/vahatamist, kui tihti sa seda teinud oled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.07 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
Kui hull see tekkinud rooste siis on - mõned täpid või ikka korralik? Uste alumiste servedega võib see juhtuda, et teed ukse kõnnitee ääres lahti ja uks läheb vastu äärekivi ja kraabib alt värvi ära.

Ja lihtsalt huvi pärast (ei süüdista milleski) - selle hoolitsemise all mõeldakse ilmselt sagedast pesemist/vahatamist, kui tihti sa seda teinud oled?


..üks koht veel kuhu rooste võib tekkida on katuse siinide ümber aga see on tingitud juba auto projekteerimisel tehtud vigadest (vesi-niiskus jääb plastliistu vahel).
..minu 98a autol küll kuskil roostekobrutamist värvi all näha pole va. see katuseala.
..kriimustustele on ka se kere üpris tugevasti vastu pidanud-sõitsin vahepeal pool aastat tugeva kriimustusega k.a talvel ja see koht ei läinud ültse rooste kuniks sai üle värvitud.
..netis on ka väljas videoklippe kuidas A3 vabrikus kokku pannakse alates terasetööstusest kuni müügisalongini välja ja seal on näha ka üksikasjalikult tsinkimis liinilt läbimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ooooquattro
huviline



Registreerunud 29.04.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.07 08:58 Tsiteeri


Tsink ei peata roostet vaid aeglustab.
Ma arvan, et pole ühtegi Audit, mis oleks Eestis sõitnud alates ...-2000 aastast ja ei roostetaks veidi(v.a. need, mida on juba üle värvitud) . Tähelepanelikul vaatlemisel leiab igaüks mingi mulli või rooste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 30.04.07 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
Kui hull see tekkinud rooste siis on - mõned täpid või ikka korralik? Uste alumiste servedega võib see juhtuda, et teed ukse kõnnitee ääres lahti ja uks läheb vastu äärekivi ja kraabib alt värvi ära.

Ja lihtsalt huvi pärast (ei süüdista milleski) - selle hoolitsemise all mõeldakse ilmselt sagedast pesemist/vahatamist, kui tihti sa seda teinud oled?


Väikesed täpid ikka. Mõnes kohas on väikesed mullid ka, mis peaksid varsti roosteni viima. Kui on väga suur huvi, siis võin mingi päev fotosessiooni teha nendest kohtadest.
Kuna roostetundemärgid on mitme ukse juures, siis ei tahaks uskuda , et iga uksega on tänavakive nühitud.

Samuti üllatas mind see, et tagumiste klaaside ja kummi vahele on tekkinud hallitus ning klaasiservade (see must parem alumine nurk) on ka hakanud värvist kooruma.

No min 1 kord kuus käib ikka pesemas korralikult käsipesulas. Samas tunnistan ka oma viga - pole kordagi teinud korrosioonitõrjet.

Võimalik on ka see, et süüdi on väike läbisõit. Ema pole veel endiselt 50,000 täissaanud. :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.07 11:09 Tsiteeri


minu jaoks pole pilte vaja teha :)

ma küll ise pesen autot sagedamini (min kord 2 nädala jooksul), aga minu tegevus on roostet ära hoidnud viimased aasta aega, eelmised 9 aastat oli seda teinud eelmine omanik ja ma ei tea kuidas :P

väike läbisõit seletaks ära niiskuse tekkimise salongis ja sellest niiskusest võib äkki hallitus tekkida. niiskus soodustab muidugi ka korrosiooni teket
mida sa mõtled korrosioonitõrje tegemise all? niipalju kui ma manuale jms olen lugenud, siis parim korrosioonitõrje ongi auto puhtana hoidmine, sh ka põhjapesu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rahzel
huviline



Registreerunud 25.10.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 & A3

postitati 30.04.07 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
minu jaoks pole pilte vaja teha :)

ma küll ise pesen autot sagedamini (min kord 2 nädala jooksul), aga minu tegevus on roostet ära hoidnud viimased aasta aega, eelmised 9 aastat oli seda teinud eelmine omanik ja ma ei tea kuidas :P

väike läbisõit seletaks ära niiskuse tekkimise salongis ja sellest niiskusest võib äkki hallitus tekkida. niiskus soodustab muidugi ka korrosiooni teket
mida sa mõtled korrosioonitõrje tegemise all? niipalju kui ma manuale jms olen lugenud, siis parim korrosioonitõrje ongi auto puhtana hoidmine, sh ka põhjapesu


http://www.termak.ee/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.07 18:16 Tsiteeri


Mai Tehnikamaailmas on artikkel ja uuring autode roostekindlusest, uuriti 1998-2001a mudeleid, Audisid esindas A4 ja uuringu tulemuste järgi on Audi kõige roostekindlam.

Samuti oli seal kirjas, et teatud mudelitel (nn VW Golf) täiendavat roostetõrjet ei soovitata teha (tehase garantii katkeb).

Põhjalikumalt saab uuringu tulemustega ja autode roostekaitse süsteemidega tutvuda siin (soome keeles)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]