Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S6 2.2tq at või 4,2 manual? (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 5914)
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.04.07 07:21 Tsiteeri
S6 2.2tq at või 4,2 manual?



Et siis teema suhteliselt aktuaalne ja küsin ka targemate käest mis siis teha ja mida teie arvate kumba valida?
midagi kindlat vaadanud välja ei ole.
Kumba remondi kulud oleks mõistlikumad?
Kütusekulu võiks omanikud ära mainida(mitte need kes ütlevad et kõik võtab ära jne) Kütusekulu teemast leidsin ühe s6 at kes oli ka sina kirjutanud.

Tänan ette MÕISTLIKE postide eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 17.04.07 07:29 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=33326


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 07:49 Tsiteeri


kui sa nüüd vastupidi paneks:

4,2 automaat ja 2,2 T manual siis oleks ehk isegi mõeldav variant.

Ise pooldan ainult manual kaste,


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.04.07 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vvv
kui sa nüüd vastupidi paneks:

4,2 automaat ja 2,2 T manual siis oleks ehk isegi mõeldav variant.

Ise pooldan ainult manual kaste,


nu vot selles asi ongi et tegelikult koguaeg ihkanud automaati ja kui päev otsa manuaaliga sõidad(tööautoga) siis nv-l või õhtuti tahaks inimesena tunda :D Ise mõtlen nagu ka seda et 2,2 saab äkki mingi ok variandi sest at pole nagu eriti võimalik peedistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RadioActive
huviline



Registreerunud 01.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 09:14 Tsiteeri


2,2 automaadina hirmus uimane pill. Kui tahad ennast inimesena tunda, siis suur mootor ja automaat kast.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stk
huviline



Registreerunud 14.06.04
Kasutaja on eemal

Auto: S6 avant 4,2 V8

postitati 17.04.07 09:50 Tsiteeri


Ise pooldan ka suuremat mootorit ja automaati.


äkki pakub sulle huvi?


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=39019


suur mootor on ikka suur mootor
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 14.12.03
Asukoht: Rakvere ja Tallinn vaheldumisi
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 635 CSI, E34 M5, E23 , Audi A6 quattro Avant

postitati 17.04.07 10:06 Tsiteeri


Mina kaldun ka sinna inimeste leeri kus pooldatakse 2,2t manuaali ja 4,2 automaati.
Ise nagu valiks selliste vahel.
Ja muidugi kui tahad autot paugutamiseks siis pigem 2,2t ja kui niisama mugavaks sõidusk siis 4,2 või mis iganes V8 mootoga masin koos automaat kastiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 10:22 Tsiteeri


Eks ole tõesti nii, et turbo+automaat ei ole päris hea lahendus. Muidugi kui sulle üldse ei lähe korda pikem viivitus ja suur osa mootori võimete mitte kasutamine ja veel mõned nüanssid, siis võid vabalt võtta ka 2,2T+AT.
Ise olen küll jõudnud veendumusele, et AT sobib ainult V-mootorile, millel on hea madal moment.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 10:44 Tsiteeri


Rahulikuks mugavaks sõiduks soovitaks hoopis 1,8 automaat- 4,2 automaat on küll mugav, kuid rahumäe teel tuleb tihti käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.04.07 11:20 Tsiteeri


eks vast kõige parem jah provida oma peega ära mis on mis sis saab aimdust. Tänud vastamast igatahes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 11:38 Tsiteeri


Ei taha küll see vastuväitleja pool kogu aeg olla aga ma olen omanud nii V8 automaati, kui ka 2.2t automaati ja minu seisukohalt on V8 mootoriga Audi, millel on automaatkast, üpriski janune masin. Eks see ole tõsiasi, et Audi V mootorid on janusemad, kui enamus teised baierlasi.

Omasin ise 2.2t automaati ja sai seal ühtteist tehtud. Mineku üle küll ei kurtnud, edasi käis ta täitsa OK. See nö madala väände tundmine sõltub väga palju ka käigukastist. Kui see on ikka eriti uimane ja pikk, siis võib ta ka V10 otsas istuda aga ikkagi ei tunne sa seal erilist väänet.

Samas sai siin proovitud ühte V6 142kw A6 C5-e ja üldse ei kurtnud. Väga bro oli sõita. Kahjuks ma ei oska midagi täpsemat selle masina kohta rääkida.

Momendil sõidan ise BMW E39 535 V8 automaadiga ja olen rahul. Trassi ja linna keskmine kütusekulu on 10.5l (sajani kiirendab ca poolteist sek kiiremini, kui A8 3.7 V8) ja ikka sigamugav masin on. Kuigi kui ma ausalt ütlen, siis mind enam suurt ei huvita see liiter ees või taga, sest olen hakanud mugavust ja töökindlust rohkem hindama. Selles suhtes oleks võib olla tõesti lollikindlam valik V8, kui kindlasti ihkad automaatkastiga autot. Samas mina ei pelgaks ka kohe ära turbokat. See valik on väga subjektiivne. Mine ja proovi, siis saad öelda, mis sulle rohkem meeldib.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.04.07 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ei taha küll see vastuväitleja pool kogu aeg olla aga ma olen omanud nii V8 automaati, kui ka 2.2t automaati ja minu seisukohalt on V8 mootoriga Audi, millel on automaatkast, üpriski janune masin. Eks see ole tõsiasi, et Audi V mootorid on janusemad, kui enamus teised baierlasi.

Omasin ise 2.2t automaati ja sai seal ühtteist tehtud. Mineku üle küll ei kurtnud, edasi käis ta täitsa OK. See nö madala väände tundmine sõltub väga palju ka käigukastist. Kui see on ikka eriti uimane ja pikk, siis võib ta ka V10 otsas istuda aga ikkagi ei tunne sa seal erilist väänet.

Samas sai siin proovitud ühte V6 142kw A6 C5-e ja üldse ei kurtnud. Väga bro oli sõita. Kahjuks ma ei oska midagi täpsemat selle masina kohta rääkida.

Momendil sõidan ise BMW E39 535 V8 automaadiga ja olen rahul. Trassi ja linna keskmine kütusekulu on 10.5l (sajani kiirendab ca poolteist sek kiiremini, kui A8 3.7 V8) ja ikka sigamugav masin on. Kuigi kui ma ausalt ütlen, siis mind enam suurt ei huvita see liiter ees või taga, sest olen hakanud mugavust ja töökindlust rohkem hindama. Selles suhtes oleks võib olla tõesti lollikindlam valik V8, kui kindlasti ihkad automaatkastiga autot. Samas mina ei pelgaks ka kohe ära turbokat. See valik on väga subjektiivne. Mine ja proovi, siis saad öelda, mis sulle rohkem meeldib.


VOT sellist posti ma ootasin. Sellest loen mina välja seda ikkagi et pole selles 2.2tq aut. il ka midagi viga ja enda asi proovida kas meeldib või ei. Peale eelmis V6 ga madistamist lubasin et ei osta enam ühtegi v mootorit jah ja ta ka jõi päris ohtralt. rida mootor on ergem ja miks mitte ka juba turbokas. loodame et leian ka mitte ära hooratud turboka ja ka kast võiks ok olla. nii et elame näeme. nüüd ei jää muud kui praktika :D oma pee on kuningas!

Tänud Maku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.04.07 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
VOT sellist posti ma ootasin. Sellest loen mina välja seda ikkagi et pole selles 2.2tq aut. il ka midagi viga ja enda asi proovida kas meeldib või ei.

Ootasid seepärast, et tegelikult olid Sa oma valiku juba teinud. Maku ei öelnud oma postiga tegelikult midagi, keerutas, mis ta keerutas. :P

Osta ja sõida. Omad kogemused loevad. Võibolla hakkad kunagi jälle V-mootoreid ka hindama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.04.07 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: syo
VOT sellist posti ma ootasin. Sellest loen mina välja seda ikkagi et pole selles 2.2tq aut. il ka midagi viga ja enda asi proovida kas meeldib või ei.

Ootasid seepärast, et tegelikult olid Sa oma valiku juba teinud. Maku ei öelnud oma postiga tegelikult midagi, keerutas, mis ta keerutas. :P

Osta ja sõida. Omad kogemused loevad. Võibolla hakkad kunagi jälle V-mootoreid ka hindama.


Ma kartsin et hakkab kohe tulema:" mida sa loll teed 2,2 ja automaat jummal jummal"
V mootor jah.. nu elame näeme


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ootasid seepärast, et tegelikult olid Sa oma valiku juba teinud. Maku ei öelnud oma postiga tegelikult midagi, keerutas, mis ta keerutas. :P

Kui kogemustest rääkimist nimetada keerutamiseks, siis vb tõesti on see keerutamine. Eks igaüks saab asjadest omamoodi aru. :)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.07 14:06 Tsiteeri


Omalajal oli endal 200 134Kw manuaal ja sõbral 200 134kw 3k automaat. Ülejäänud varustus oli praktiliselt identne kaasaarvatud värv. Mulle meeldis tema autoga rohkem sõita(loe juhtida).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
krimix
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi s6 4,2 audi 80 2,0 audi a4 1,8T

postitati 17.04.07 19:20 Tsiteeri


aga mis te arvata 4,2 js manual või on mõtekam at otsida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 17.04.07 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krimix
aga mis te arvata 4,2 js manual või on mõtekam at otsida

Aga mis Sina arvad, kas tasub brünetiga suhtlema hakata või oleks targem ikka keegi punapea otsida?

Kass või koer, mersu või bemm, PC või Mac, vein või õlu, trance või jazz, roos või nelk, ema või tütar...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 21.04.07 22:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Tsitaat:
Algselt postitas: krimix
aga mis te arvata 4,2 js manual või on mõtekam at otsida

Aga mis Sina arvad, kas tasub brünetiga suhtlema hakata või oleks targem ikka keegi punapea otsida?

Kass või koer, mersu või bemm, PC või Mac, vein või õlu, trance või jazz, roos või nelk, ema või tütar...


Minu poolt võib teema arhiivi lükata auto olemas! Tänud kõigile kes aitasid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.4% - SQL: 35.6%]