Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: OÜ Ahti Auto, Mustamäe tee 44a - Autode remont (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 6862)
AhtiAuto
huviline



Registreerunud 15.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.07 11:17 Tsiteeri
OÜ Ahti Auto, Mustamäe tee 44a - Autode remont



Teostame järgnevaid töid:

• Sildade reguleerimine
• Veermiku remont
• Summutite remont
• Rehvitööd
• Õlivahetus

Soodustus Audiklubi liikmetele: -10%

Täpsem info ja hinnad.

Ahti Auto OÜ
Mustamäe tee 44a, Tallinn
Tel. 6552251

Lahtiolekuajad E - R 09.00 - 18.00, L - P kokkuleppel.

http://veebi.info/v2/files/ahtiauto/20081016161055-2-kaart%20lahe.gif


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 30.07.07 15:40 Tsiteeri


Väga positiivne koht soovitan kõigile, igatahes sain palju rohkem abi sealt kui joes garaazist. Hinnad ka täiesti taskukohased ning tuntakse asjade vastu huvi ning järjekorrad puuduvad. Soovitan kõigile omast kogemusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 31.07.07 18:48 Tsiteeri


ise ei läheks never sinna oma autoga :cool: olen seal korra käinud(mitte küll remondis) ning näinud ja minus ei äratanud see koht küll vähimatki usaldust,et oma autot julgeks nende meeste kätte jätta!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 31.07.07 18:55 Tsiteeri


Me kasutame viimased 3 kuud selle firma sillapinki ning just seetõttu, et saab kiiresti ja konkreetselt.
Kiro: ma olen oma autot jätnud sinna paariks päevaks ja on nende auto olnud minu juures mitmeid päevi. See, et koht nurga taga on, ei ole küll mitte-usaldamiseks mingi põhjus.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.07 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiro
ise ei läheks never sinna oma autoga :cool: olen seal korra käinud(mitte küll remondis) ning näinud ja minus ei äratanud see koht küll vähimatki usaldust,et oma autot julgeks nende meeste kätte jätta!


sellist avaldust tehes oleks mõistlik seda ka põhjendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maestro
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,8 142kw -98

postitati 31.07.07 19:32 Tsiteeri


olen ka käinud seal....midagi halba pole õelda! ;) kohe plaanis uuesti minna!!! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KarlKlamber
huviline



Registreerunud 05.12.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.07 21:16 Tsiteeri


huvitav miks väljakuulutatud -15% allahindluse asemel öeldakse, et saab ainult -10%. Ja küsimuse peale miks ainult -10% öeldakse, et kõik saavad ainult 10. Aga miks siis välja kuulutada 15 ?


foto ja disainiguru.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 01.08.07 09:39 Tsiteeri


Ei küsinud üldse alet ja läheb auto kuu keskel uuesti sinna tagasi viimaseid asju lõpetama. Koht natuke kehva poolne aga siiski maja kena ja korras. Tööd teevad huviga ja helistavad alati kui midagi leiavad. Teevad suht kiirelt oma tööd ning jõudlust on palju. Kes firmat maha teeb pole arvatavasti teenuseid kasutanud ja ei tea mitte halligi nendest. Igatahes siiani eelnevalt erinevate firmade teenuseid kasutanud ja see firma nagu kõige positiivsema mulje jätnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 01.08.07 11:40 Tsiteeri


ok põhjendan siis oma mõttevälgatust: Tean inimesi kes on tema käe all tööd teinud ja need pole just mitte kõige usaldusväärsemad/vilunumad tüübid. Antud tegelase hallata on ka autopesula Männikul ning selle kohaga on mul kokkupuuteid rohkem. Ühel õhtul leppis mu sõber kokku ,et jätab auto õhtul sinna ja hommikuks olgu siis puhas ning pestud. Oh üllatust suurt kui mees autole järgi läks. Masin oli veel mustem kui enne ning 500km oli maha sõidetud. Samas see pole ainus taoline seik. Isiklikult tean veel teist sellist vahejuhtumit sama asutusega. See sama tüüp kes seda tsirkust korraldas töötas ka vahepeal teie kiidetud töökojas, ning olgu öeldud ,et mehel pole minisugust väljaõpet ,et autosid remontida (täielik tainas on). Tean veel päris mitut inimest kes tema alluvuses tööd teinud ning tegemist on olnud tavaliste tüüpidega tänavalt kellel pole mingit kvalifikatsiooni ega oskusi. Ja kui väga meenutama hakata tuleks mulle kindlasti veel neid sigadusi meelde millega hakkama on saadud (N: pesti autot velje happega mis pole just kõige õigem toode vist jne). Sellepärast ei julge mina ka antud tegelastega tegemist teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 01.08.07 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KarlKlamber
huvitav miks väljakuulutatud -15% allahindluse asemel öeldakse, et saab ainult -10%. Ja küsimuse peale miks ainult -10% öeldakse, et kõik saavad ainult 10. Aga miks siis välja kuulutada 15 ?


hmm kahtlane, enne oli 15% soodusutus ja nüüd uuesti vaadates on see tõesti järsku kuidagi 10% peale kukkunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.08.07 14:40 Tsiteeri


Mina muide aitasin selle teema siia vormistada. Firmaga mul otsest seost pole, küll aga on Ahti mulle hea tuttav nüüdseks juba pea pool elu. Käisime kunagi koos laevamehhaanikuks õppimas, seega ma usun, et natuke tehnilist taipu peaks tal olema. Tema Männikul asunud autopesulas (mis nüüdseks on müüdud) käisin ma ise tihti oma autot pesemas. Mulle ei hakanud kordagi kliendi vara kuritarvitamist silma. Samuti ma ei kujuta ette, kes neist seal nii oinas olnud oleks, et tervet autot veljehappega pesnud oleks. Või mis eesmärgil, kui selleks on sobivamaid ja efektiivsemaid vahendeid?

Tead Sa, Kiro, kui suur on autopesulas kaadrivoolavus? Arvad, et usaldusväärsed koolitatud autopesijad seisavad ukse taga järjekorras? Isegi kui korralikku palka maksta, on tööline enamasti mõne kuu pärast kadunud. Täpselt siis, kui on töö enamvähem selgeks saanud. Olen ise ka mõnda aega autopesulat pidanud ja tean, kuidas asjad on. Tänavalt püütud ahvi õpetab ka ühe päevaga välispesu tegema. Kui aga on vaja poleerimist, vahatamist või keemilist teha, siis ma ei usaldanud kunagi töölist seda üksi tegema. Vahel tegin ise, enamasti olin vähemalt näppupidi juures. See ei ole sedatüüpi äri, et keerad aga kraani lahti ja väljuv vesi muutub iseenesest kullaks, mis tuleb ainult kotti kühveldada. Omanikul on ropp vastutus. Tihti käisid läbi üle miljoni maksvad autod. Oleks neile happepesu teinud, istuks vast juba võlavanglas. Samas ei saa kunagi välistada, et tööline teadmatusest/hoolimatusest/idiootsusest seda ei tee. Paras pinge on pidevalt peal.

Töökoda on tal koos mitme kompanjoniga. Nii palju, kui mina seal oma asju tegemas käinud olen, on kogu kaader normaalse mulje jätnud. Oleks vastupidi, poleks ma seda teemat lasknud siia üles panna. Ma arvan, et hetkel seal olevad töölised saavad oma tööga igati hästi hakkama ja on tublid ja abivalmid.

Kui midagi on, tuleb kohe teada anda, mitte tagaselja kiruda. On vast üldteada, et häid asju ei mäleta keegi, jamad jäävad igaveseks meelde. Tegijal juhtub. Ma arvan, et iga firma kohta on kellelgi midagi halba öelda. Alati saab aga kokkuleppele jõuda, kui tegija ja tellija nägemused tööst päris samad olnud pole.

Soodustuse protsendi muutsin ma esimeses postis reaalseks. Minu viga ilmselt, et algul sinna 15% pandud sai.

Kordan veel kord, et mina ei saa selle arvamuse avaldamise eest sentigi. Pigem tõmban kogu pasa ka enda kaela, kui midagi kogemata nihu läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahtix
huviline



Registreerunud 15.06.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.07 08:08 Tsiteeri
tegutseb pettur.



Mingi aeg töötas pesulas selline tüüp nagu Rauno Kivinurm. Kuna mingi aeg hakkas kassast raha vasakule minema, siis tema usaldusväärsuse puudumise tõttu olin sunnitud ta lahti laskma. Nüüd olen kuulnud, et ta võtab oma tuttavate käest autosid ettekäändega, et peseb need puhtaks, või siis nagu välja tuli remondib ära.
Kordan siis veelkord, et selline isik ei tööta ei autopesulas ega autoremondis ja tal ei ole mingeid volitusi tööde vastuvõtuks.
Kuidas sa üldse usaldad isikule oma autot, kes ei oma juhtimisõigust?
Ahti Peensaar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 02.08.07 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahtix
Mingi aeg töötas pesulas selline tüüp nagu Rauno Kivinurm. Kuna mingi aeg hakkas kassast raha vasakule minema, siis tema usaldusväärsuse puudumise tõttu olin sunnitud ta lahti laskma. Nüüd olen kuulnud, et ta võtab oma tuttavate käest autosid ettekäändega, et peseb need puhtaks, või siis nagu välja tuli remondib ära.
Kordan siis veelkord, et selline isik ei tööta ei autopesulas ega autoremondis ja tal ei ole mingeid volitusi tööde vastuvõtuks.
Kuidas sa üldse usaldad isikule oma autot, kes ei oma juhtimisõigust.
Ahti Peensaar


Ok ehk siis tõesti asi nüüd korras :cool: Ei viitsi siin pikalt arutleda sellel teemal. Aga siin kohal ei saa ainult Raunot süüdistada (algusest saati oli ju teada kellega on tegu ning ikka lasti tal erinevaid töid teha aga eks tutvus mängis rolli jne .Kahju lihtsalt ,et see niipalju negatiivset kaasa tõi). Eks osapooled teavad ise täpsemalt ning eks igalühel on oma vaba valik kus nad oma autodega käivad. :cool: Eks mina käin lihtsalt mujal ja kohtades mille kvaliteedis olen ammu veendunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 24.01.09 21:01 Tsiteeri
Ahti auto



Käisin täna Ahti Autos klapisääretihendeid vahetamas. 9 tundi oli töös, kuid korda sai. Kõik tihendid kinni põlenud ja jama kui palju, aga tehti lubatud hinnaga ära, hoolimatta sellest jamast ja jukerdamisest ning mehed olid veel positiivsust täis :) Oli küll plaan ise see ära teha, kuid tagantjärele mõeldes mõtlen, et hea, et ise ette ei võtnud. ;)
Julgen seda kohta soovitada küll - korralik töö ja lahedad mehed - ühesõnaga Nice place :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 24.01.09 21:11 Tsiteeri


Minu andmetel ei ole see ettevõte enam toimiv vähemalt oma väidetaval Vilde tee 155 aadressil ja seda juba pikemat aega, et kas nad siis ikka veel tegutsevad ning kus kohas?

Leidsin ise juba vastuse oma küsimusele, et tegutsevad aga uuel aadressil siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.01.09 21:37 Tsiteeri


Nüüd nad on tõesti juba hulk aega inimlikuma koha peal olnud. Muutsin pealkirja ja kontaktandmed ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 12.11.09 22:00 Tsiteeri


Väga positiivne teenindus. Töö kiire ja korralik. Auto viisin hommikul sinna, tööpäeva lõpuks olid kõik soovitud tööd valmis ja ka korralikult tehtud. Hinnad ka mõistlikud.
Juba suhtumine on kiiduväärt, mehed on huvitatud, et kliendi auto korda saaks, mitte ei püüta viimsetki senti taskust kätte saada.

*Erinevalt ühest teisest firmast millest siin laialt räägitud ning seal sai ka esmajoones käidud, tööd registreerides juba oli selline üleolev suhtumine, et soovitud remont võib väga kalliks maksma minna, registreerija vähemalt igas teises lauses olid sõnad "maksab" ja "raha". Viisin auto ainult uurimiseks sinna, mis tal võiks viga olla. Remonti autot sinna ei jätnud, kuna täpset diagnoosi ega abi ei saanudki, kehitati õlgu ja öeldi, et kui täpselt teada tahad mis viga on, siis see maksab kõvasti raha. Olen nõus, et kõik me tahame palka saada, aga selline suhtumine võiks küll olemata olla.

Ahti Autot aga soovitan julgelt, kõik mured autoga said lahendatud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.1% - SQL: 29.9%]