Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Pestav paneelfilter (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3876)
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 20.11.03 17:10 Tsiteeri
Pestav paneelfilter



kas pestav paneelfilter võib tuksi keerata õhulugeja. revalis proovivad nad nii väita. loogiliselt võttest ei tohiks õhulugejal sooja ega külma olla mis filter tal ees on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.11.03 13:57 Tsiteeri


Ei tea täpselt, kuidas see õhulugeja seal teostatud on, kuid kui ta on köetav traat, mida õhuvool jahutab ja mille takistust mõõdetakse, siis teoreetiliselt võivad pestavast filtrist tulevad õliosakesed sellele sadestuda ja selle ümber "kasuka" moodustada küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joosu
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: tln/harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.03 14:02 Tsiteeri


Võib küll,kuna pestav filter laseb rohkem tolmu läbi kui tavaline.Suurem tõenäosus on sellel siis kui sõidetaxe üsna palju kruusateid.Näitex uuemate diisel vw-tel on see päris tihe asi mida tuleb vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 21.11.03 16:40 Tsiteeri


Nüüd on siis selge miks mul õhulugeja tuksi läks.Olen umbes aasta sõitnud rikkis õhumõõtjaga ning kas ma peaks siis selle pestava filtri välja vahetama, et see rikkis õhulugeja kauem vastu peaks??????Ma ei ole ikka veel suutnud leida sobivat õhulugejat ja 8kilo eest uut ka ei taha osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joosu
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: tln/harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.03 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja marcopolo
Nüüd on siis selge miks mul õhulugeja tuksi läks.Olen umbes aasta sõitnud rikkis õhumõõtjaga ning kas ma peaks siis selle pestava filtri välja vahetama, et see rikkis õhulugeja kauem vastu peaks??????Ma ei ole ikka veel suutnud leida sobivat õhulugejat ja 8kilo eest uut ka ei taha osta.




Bensukal pole see asi üldsegi nii hull.Mäletamist mööda oli sul 3A mootoriga B3,nendel lähevad need pritsepead nii sama ka p..sse,arvan ,et sul ei ole küll see filtri viga vaid lihtsalt vanax jäänd see junn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marcopolo
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2,6 V6 96

postitati 22.11.03 02:22 Tsiteeri


to joosu: äkki aitad leida kust saada see uus kasutatud junn!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.0% - SQL: 62.0%]