Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Lisapiduritule ühendamine ? (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3517)
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 17.11.03 12:27 Tsiteeri
Lisapiduritule ühendamine ?



Paigaldasin lisapiduritule, aga ükskõik kumma piduritule külge ühendan, näitab kompuuter piduritule märki, ühendan lahti, kompuuter tumm, kuidas kellelgi on ühendatud ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 17.11.03 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja audifan
Paigaldasin lisapiduritule, aga ükskõik kumma piduritule külge ühendan, näitab kompuuter piduritule märki, ühendan lahti, kompuuter tumm, kuidas kellelgi on ühendatud ???


muide sama asi võib juhtuda ka käru pistiku ühendamisel... (omad kogemused)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
grynno
huviline

Avatar


Registreerunud 18.06.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,8

postitati 17.11.03 12:47 Tsiteeri


Aga tuli iseenesest põleb?
Arvan et kompuutri jaoks muutub piduri tule lambi oomiline takistus.
Põhimõtteliselt koormad kompuutri jaoks ühe tule üle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 17.11.03 12:56 Tsiteeri


Ühendatud piduritule alla ja komp.ei oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 17.11.03 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja grynno
Aga tuli iseenesest põleb?
Arvan et kompuutri jaoks muutub piduri tule lambi oomiline takistus.
Põhimõtteliselt koormad kompuutri jaoks ühe tule üle!


mingit lahendust ei ole siis ??? Olen jah kuulnud et käruga pidi sama jama olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 17.11.03 19:40 Tsiteeri
Pidurituli



Lahendus on kindlasti olemas. Näiteks vea lülitist mis paneb piduritulesi polema (pedaali kohal) lisajuhe kuni taha välja. Ise pole katsetanud kuid arvan, et mul ei lähe ka seda vaja kuna puudub sellin asi mis kontrollib tulede korrasolekut. Mõtetu jama. Mida vähem elektroonikat seda kindlam, et töötab. Pealegi olen sõitnud audi 200 mis viskas nii villast, et mõtlesin tule otsa panna, Laguneb nii mis jube. Küll näitab et pirn läbi ja nii edasi kuid viga midagi. Ja kas lisa tuli nii tähtis.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 19.11.03 13:13 Tsiteeri


Käru kohapealt - A6 pidi oleme müstika - osad töötavad nö odava (~250.-) juhtmesarjaga, osad aga tahavad orig. sarja, vist mingi 3 000 maksis. Ja teema pidi just kompuutrit puudutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.11.03 13:39 Tsiteeri


Päästaks ilmselt relee, kuid kui hästi mõelda siis ei ole seal tagaotsas vist toidet ikkagi kusagilt võtta. Nii, et ehitamisest (loe: juhtmevedamisest) ei pääse.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 19.11.03 20:37 Tsiteeri


kellelgi teisel pole seda probleemi olnud muidu, äkki miski muu jama veel siis, kui teised niisama hakkama saand !?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 19.11.03 21:00 Tsiteeri


ise ühendasin ka lisapiduri omale tahatiiva sisse ja juhtus sama kamm et kompu viskab villast.
Kuid mina harjusin sellega ära ja las põleb seal oma vabast ajast,vähemalt ei ole seljataga enam närvilist kummivilistamist kogu aeg.
Ütleme ausalt et originaal pidurituli on vähemalt sigaril küll üks väga nõrk asi eriti päiksega ja suvel,mitte sittagi ei näe mida mees sul ees teeb.Ja kohe tuleb ka talv,kus pooled vennad ei viitsi isegi tulesid puhtaks lükata lumest hommikuti,klaasidest ma parem ei räägi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.11.03 00:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Ütleme ausalt et originaal pidurituli on vähemalt sigaril küll üks väga nõrk asi eriti päiksega ja suvel,mitte sittagi ei näe mida mees sul ees teeb.Ja kohe tuleb ka talv,kus pooled vennad ei viitsi isegi tulesid puhtaks lükata lumest hommikuti,klaasidest ma parem ei räägi.


sama teema enamuses audidel vist. b3/b4 igatahes ka nadivõitu see. ise ühendasin tagumised udukad piduritega dioodide abil, säilitades samas uduka funktsiooni. nüüd kindel pauk et tagant näha kui pedaali tallan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 20.11.03 07:10 Tsiteeri


olen ka näinud mitmeid selliseid audisid millel pidurdamisel udutuled süttivad, ise mõtlesin nüüd selle välja, et kui panna siis kaks ühesugust tuld kõrvuti ja ühendada üks ühele poole ja teine teisele poole....peab proovima, või on kellelgi kogemusi ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.11.03 12:57 Tsiteeri


Pole vahet, ahela sisetakistus muutub ikkagi ja juhtblokk lülitab armatuuris märgutulukese sisse. Ainus võimalus on võtta lisatule toide enne juhtblokki. Kuna dioodidel põhineva lisatule voolutarve pole suur, siis ilmselt lisareleed vaja ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.11.03 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Pole vahet, ahela sisetakistus muutub ikkagi ja juhtblokk lülitab armatuuris märgutulukese sisse. Ainus võimalus on võtta lisatule toide enne juhtblokki. Kuna dioodidel põhineva lisatule voolutarve pole suur, siis ilmselt lisareleed vaja ei lähe.

Releed pakkusingi seepärast välja, et see ahela takistust minimaalselt muudab ja seega tõenäoliselt sihukesi lolliksminemise sümptomeid esile ei kutsu. Tõenäoliselt dioodidega tulega ka seda probleemi pole. Kindel muidugi ei ole, eks proovides saab teada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 20.11.03 16:25 Tsiteeri


Dioodidega tulega seda probleemi tõesti pole. Ma juba mõtlesingi, et mis te siin ajate nii lihtsa asja nii keeruliseks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 20.11.03 18:22 Tsiteeri


mul omal on küll ledid taga aga krt teab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kaktus
huviline



Registreerunud 18.10.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant Quattro 3,0 TDI; VW Golf II 1,6

postitati 22.11.03 20:54 Tsiteeri


minul on eelmine omanik lisapiduritule nii ühendanud,et kui lülitada suund vasakule ja samas pidurile vajutada,siis hakkab lisatuli ning suund vilkuma....ehk peaks massi ühenduse üle vaatama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audio
huviline



Registreerunud 11.01.04
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.04 21:30 Tsiteeri


mul oli ka audi 100-l (1992) sama probleem, kuni üks elektrik oskas vist mingi relee vahele pista ja veatuli kadus igaveseks (või vähemalt nii kauaks, kui see auto mu käes oli pärast seda, nii 4-5 aastat)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 17.08.04 19:14 Tsiteeri
(lisa)pidurituledest



B4-l ühendatakse lisatuli piduritulede "kontrollunit"-i 3 klemmi alla.;):P
VAATA http://www.autolib.diakom.ru:8001/CARS2/index.html :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tomjimjack
huviline



Registreerunud 19.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 18.08.04 11:02 Tsiteeri


Ja tegelikult ongi lahendus üsna lihtne. Eespool on mainitud korduvalt releed ja selle paigaldaminegi pole keeruline. Minul näiteks selline lugu, et lisapidurituli oli ostes juba eelmise omaniku poolt pandud ja seda koos releega. See relee oli aga mingi vana vene värk ja talvel külmaga hästi ei töötanud. Ja et oli plaanis ka kärukonks paigaldada, siis mõtlesin, et panen korraliku relee kah. Et ma aga ise mingi elektrimees eriti pole, siis oli asi visa arenema, arvasin, et ei saa asjast ise jagu. Hakkasin siis elektrikku otsima, aga niipalju kui ma neid läbi käisin, jutule ei saanud kuskil - nii väikeseid töid ei tee, pole aega jne. Nii et sellele mina nii väga isegi ei loodaks. Relee võib aga saada tavalisest autoosade poest, või siis nagu mina - tavalisest elektrikaupade poest, peoga kaableid võtsin A-kaablist. Skeemi aitas kokku panna hoopiski releemüüja ja natuke vaatasin vana relee ühenduse pealt kah. Kliimaga sigaril on aku tagumise istme all, seega toiteküsimus lihtne. Kaitse, relee ja ühendused jäid kõik tagumise istme alla - kuiv ja puhas koht. Märkuseks võib veel lisada seda, et relee võib päris häälekalt plõksida, nii et lahtiselt salongi ma teda ei jätaks, aja jooksul hakkab närvidele käima. Ja tegelikult saab releede paigaldamise kohta netist lisa kah lugeda, ja minu arust on sellest varasemates foorumites ka küllalt juttu olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]