Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Külmunud ukselukud (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2394)
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 22.01.07 21:03 Tsiteeri
Külmunud ukselukud



Kas kellelgi on esinenud probleemi, et uksed väljast ei avane, kuid seest saab probleemivabalt ust avada. Kesklukust nupud jooksevad üles. Kordamööda jama kõigil ustel olnud. Soojenemise järel käib asi normaalselt. Auto A6 C4. Lahendus?
Krt eelmine auto oli Volkswagen, siis oli see võimlemine kõrval- ja tagauksest sisseronimisega ja ukse sõidu ajal käega hoidmine nii-öelda firmamärk. Mõtlesin, et Audi sellest jamast prii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.07 21:15 Tsiteeri


jah, mul on ka sedasi olnud.

Lahendus - teed seest lahti ja siis käsitsi liigutad ukse küljes seda sulguri mehhanismi, siis ta hakkab ise ka liikuma. Paremini ei oska seletada, aga vaata kuidas uks kinni käib ja mis detail seal liikuma peab - see on kinni külmunud ja ei liigu korralikult, et aita seda detaili siis oma käega veidi :)
Lukusula/õli peaks ka sellele mehhanismile laskma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 22.01.07 21:19 Tsiteeri


Ainus nähtav liikuv detail liikus küll jumala vabalt. Õli sai ka kõvasti pihustatud, eks homme vaatab, mis tulemus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 22.01.07 21:53 Tsiteeri


Mis õli panid? Vale õliga võib külmade saabudes hoopis asja hullemaks ajada, sest õli külmaga määrimise asemel võib hoopis takistama hakata asja.
Ise olen lukumehhanisme talve saabudes teflonspreiga abistanud, aga enne peab lukusüsteem olema kuiv ja puhas igasugu saastast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
UFC
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,3

postitati 22.01.07 23:00 Tsiteeri


mul taga kõrvalistuja uks jebib samamoodi..väljast uks ei tule lahti..kuigi link tõmbab..aga seest avaneb kohe..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jyri172
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 1,8t man c5

postitati 23.01.07 11:20 Tsiteeri


mul oli sama moodi aga ei olnud külmund vaid takerdus kuskile taha kinni võtsin lahti puhastasin ära ja enam ei mingit brobleemi!;)


audi on auto :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxic
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: metsas
Kasutaja on eemal

Auto: auditu

postitati 23.01.07 11:29 Tsiteeri


Ma sain kah pühapäeval üllatuse osaliseks, kui tagumine parem uks ei lukustunud peale avamist. Liigutasin nii sisemist linki kui ka välimist, kuid mitte mingit abi.
Muud üle ei jäänud, kui uksepolster eest ära võtta. Sai uuritud teda seestpoolt, kuid kuna süsteemi ees on veel eraldi plekk, siis sinna ligidale ei pääsenud. Sai sõidetud koju ning sõber hoidis seestpoolt ust kinni, et see kurvis lahti ei läheks. Jõudes koju oli süsteem arvatavasti lahti sulanud ning kõik töötas korralikult. :P
Kõike seda sai tehtud mõnusas lumesajus.
Mis aitaks selle vastu, et järgmine kord seda ei juhtuks ? Õliga kõik ülelasta korralikult ? Kui, siis millist soovitatakse ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.07 11:37 Tsiteeri


Päris hea õli on WD 40. Korralikult kogu süsteem täis pihustada ja liigub küll.
Minul kipub juhiukse link kinni jääma. Seda aga sellepärast, et sai kõvasti vett enne külma. Proovin päikese käes sulatada-kuivatada ja siis WD 40. Küll saab käima jälle.

Edu teile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
at60
huviline



Registreerunud 19.02.06
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant quattro

postitati 23.01.07 11:42 Tsiteeri


Mina lasin sama silikooni mis uksetihenditele ette nähtud kõigist võimalikest lingi ja lukuaukudest sisse.Siiani käivad kõik uksed ilusti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.07 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: at60
Mina lasin sama silikooni mis uksetihenditele ette nähtud kõigist võimalikest lingi ja lukuaukudest sisse.Siiani käivad kõik uksed ilusti


Kõva külmaga võib silikoon paksuks minna, aga asja ajab ära küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 23.01.07 12:17 Tsiteeri


Hommikul ainult üks uks veel streigib- kesklukk teeb mingit kahtlast kolksu ja seda ust nagu ei avaks. Vanas teemas http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=13789#pid108607 soovitati filtrit vaakumtorustikule, kuhu selle peaks panema- kas pumba juurde või suvalisse kohta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.07 12:52 Tsiteeri


mul oli ka see, et külmaga alguses ei tulnud uks lahti ja siis kui seest ukse lahti tegin, siis ei saanud ust enam kinni.
üks võimalus on tõesti ust seest kinni hoida ja siis oodata kuni sõites mehhanism üles soojeneb :P

aga teine võimalus on selgeks teha, kuidas see lukustusmehhanism töötab ja siis käsitsi see liikuma aidata. hoiad ust lahti, aga paned mehhanismi peal "ukse lukku", siis lingist avad ja teed mehhanismi peal ise "ukse lahti", paar korda sedasi käsitsi teed, siis hakkab juba ise liikuma. aga enne tuleb jah aru saada, kuidas see värk töötab

ja kolmas võimalus on ka kui külmunud uks kinni ei jää - minu ülemus oli terve eelmine talv sõitnud ringi nii, et naise hommikumantli vöö ühe otsa sidus ukse käepideme külge ja teise otsa käsipiduri hoova külge :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]