Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Avus ja Spyder (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2646)
djquattro
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.0TDI quattro, A8 D4 3.0tdi quattro, A4 b8,5 2.0tdi quattro, A6 c5 3.0 V6 quattro

postitati 12.11.03 10:39 Tsiteeri
Avus ja Spyder



Kuradi kahju, et need kaks isendit ainult ideeautod on. Ok. sellest saan aru, et Avus ei tulnud välja mootori pärast, aga Spyder................. See olex ju suht poh olnud

http://www.audi.com/com/en/company/company_perspective/design/quattro.jsp


Diislis peitub jõud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 29.11.03 23:31 Tsiteeri


retsid mõlemad.... spyder s8-a baasil, teljevahe on vist isegi sama jms... mingi 600 heppa ei ole üldse paha...


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.1% - SQL: 83.9%]