Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Veimel OÜ - Kvaliteetne autopesula Tallinnas (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 7224)
Veiko
huviline



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8 RS4 avant, Hummer H2.

postitati 22.12.06 20:13 Tsiteeri
Veimel OÜ - Kvaliteetne autopesula Tallinnas



Pesula asub Laagna tee ääres, täpselt Mustakivi keskuse vastas, Kivila 24.

Kasutame professionaalseid ning kvaliteetseid autode puhastamise jaoks mõeldud vahendeid.

Avatud:
E-R 9.00- 20.00
L-P 10.00- 20.00

Hinnad: (AC klubi mainimisel KÕIKIDEST hindadest kuni -15%)

Auto talvepesu al. 175.-
(pigileotuskeemia ja sampoonipesu + uksevahede ja velgede pesu + kuivatamine + matid)

Komplekspesu al. 350.-
(talvepesu + salongi puhastus tolmuimejaga. plastik pindade ja klaaside pesu)

Pigipesu al. 250.-
(talvepesu + täielik pigieemaldamine)

Poleerimine al. 2500.-
(pigipesu + poleerimine + vahatamine)

Keemiline puhastus al. 2000.-
(salongi kõikide pindade keemiline pesu)

Kõik hinnad sisaldavad 18% käibemaksu

Aegade broneerimine - 53467028

Me ei rõhu kiirusele vaid kvaliteedile !

Samuti on oodatud teemasse küsimused ja kommentaarid.

Kommentaarid SR foorumist: www.streetrace.org


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 26.02.07 19:36 Tsiteeri


Sai siis seda pesulat külastatud, soovitan kõigile.
Nii korralikult puhtaks on tallinnas raske autot saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vvv
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.07 12:17 Tsiteeri


soovitan ka väga soojalt, väga asjalik koht !


MiniSMART autode ilusalong
www.minismart.ee Kvaliteetsed pesuteenusedwww.cleanservice.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.03.07 22:30 Tsiteeri


sai siis ka täna käidud ja väga rahul.. soovitan soojalt..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
M-Tuning
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: wannabe Mugen

postitati 23.03.07 20:10 Tsiteeri


Tere.

Kui olin auto pesulasse ajanud ja avastanud, et mul pole kuskile minna, siis palusin luba jääda kohapeale tolgendama. Kahest noormehest vanem vastas kurbusega, et kahjuks neil ei ole spetsiaalset ooteruumi, kuid kuna mina tahtsin lihtsalt pesulas olla, siis see Talle sobis.
Kohe sai mulle selgeks, et seekord olen mina see, kelle autot peseb algaja/õpipoiss. Iseenesest ei ole selles midagi hirmsat, sest me kõik oleme kunagi kuskilt alustanud. Nii ma võtsingi äraootava seisukoha, ilma mingite eelarvamusteta.
Porimatid võeti korrektselt autost välja ja riputati seinale. Poiss lasi auto ja matid ilusti leotusainega üle (isegi väga ilusti, sest nii palju pole kunagi keegi ühtegi mu autot leotanud) ja pesi survega esimest korda suurema sita maha. Tubli.
Siis teine leotus ja teine pesu. Tubli.
Mis mind ehmatas oli see, et siis tehti autol uks lahti ja lasti survega küljekarpi puhtaks. Mina eeldaksin, et nii saab auto ka seest märjaks, aga ma olen pesualal amatöör ja võin eksida.
Siis aga tehti pagass lahti ja hakati usinalt tolmu imema :o
Õnneks läks vanem mees ja luges nooremale sõnad peale, et targem oleks ikka enne üks asi ära teha ja siis teisega alustada. Tolmuimeja lükati eemale ja noorem mees, koos vahepeal tekkinud tüdrukuga, hakkasid usinalt shvammidega autot nühkima. Jälle tubli.
Siis mul hakkas natuke imelik ja ma läksin üle tee ühte kohta ühtesid burgereid sööma.
Tagasi tulles muutusin ma veidi murelikuks, sest minu kõrvu kostis vanema mehe jutt, et "midagi on kuskilt tuksi keeratud ja keegi hakkab selle eest maksma" :( Ega ometi?!
Sujuvalt hiilisin ümber auto, fikseerisin pesemata või halvasti pestud kohad ja otsisin suuremaid-väiksemaid anomaaliaid. Ainsad, mis leidsin, olid suured "kivitäkked" kapotil, milledest ma enne midagi ei teadnud, omaarust ei ole kuskil kivirahet ka saanud pärast eelmist pesu. Siit ka küsimus (mitte süüdistus), kas survepesuriga on võimalik värvist tükke välja lasta? Auto on eelmisel suvel poest uuena ostetud, seega mingit roostet vms ei tohiks kuskil veel esineda.
Vanem meestest käis ja riidles koguaeg noorema kallal ja suunas kuidas oskas, et see ikka näeks kust peab tegema ja kust ei pea.

Siis oligi aeg käes, kui otsustati, et nüüd on puhas. Hakkasin maksma ja öeldi, et "sellise pesu eest ei saa kahjuks üle 250.- võtta" :D Irw, okei mehed! Maksin ära ja küsisin paberit, millega lasin ise sitasemad kohad (iluvõre, ukseääred jne) üle. Nihutasin paika kõik põrandamatid (mida keegi kunagi korrektselt ei paigalda!) ja kogu lugu. Ära sõites avastasin, et ilmselt seest esiklaasi puhastades on juhipoolne heleda riidega A-piilar ka ära mökerdatud. Kahju sellest.

Kokkuvõtteks ütlen, et võrreldes Spectra vms-ga, sain ma auto oluliselt puhtamaks, ka seest. Seega 250.- eest võiksin ma seal teinekordki käia ja pärast ise mustemad kohad lapiga üle lasta. Kui vaid rohkem kuskile "kivitäkkeid" ei tekiks ja midagi muud katki või mustaks ei tehtaks.

Jaanus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 24.03.07 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M-Tuning
Tere.

Siit ka küsimus (mitte süüdistus), kas survepesuriga on võimalik värvist tükke välja lasta? Auto on eelmisel suvel poest uuena ostetud, seega mingit roostet vms ei tohiks kuskil veel esineda.




Hea tahtmise korral ikka on ...sõltub kui suure survega vett lasta. Enda autol olen kogemata suutnud kapoti servast paar laki tükki maha pesta sedasi aga tegu ka vana masina ja värviga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.07 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M-Tuning
Tere.

Siit ka küsimus (mitte süüdistus), kas survepesuriga on võimalik värvist tükke välja lasta? Auto on eelmisel suvel poest uuena ostetud, seega mingit roostet vms ei tohiks kuskil veel esineda.


kui kapoti servas on väike täke, mis on löönud värvi sisse mõrad või selle pleki küljest lahti, siis survekaga laseb väga edukalt selle lahtise värvi pleki pealt minema, arvata võib, et need täkked olid juba varemalt seal, nüüd lihtsalt täkete ümbert värvi minema lendas ja sellega tulid nad rohkem esile lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.03.07 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Tsitaat:
Algselt postitas: M-Tuning
Tere.

Siit ka küsimus (mitte süüdistus), kas survepesuriga on võimalik värvist tükke välja lasta? Auto on eelmisel suvel poest uuena ostetud, seega mingit roostet vms ei tohiks kuskil veel esineda.




Hea tahtmise korral ikka on ...sõltub kui suure survega vett lasta. Enda autol olen kogemata suutnud kapoti servast paar laki tükki maha pesta sedasi aga tegu ka vana masina ja värviga:)

Lehvikuna lastes ei ole eriti tõenäoline, täpina lähedalt lastes võtab värvi maha küll. Seetõttu ei soovitaks täpina kunagi värvi pihta lasta. Jutt käib siis korralikust, mitte 1000-eegusest säästupesurist...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Veiko
huviline



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8 RS4 avant, Hummer H2.

postitati 24.03.07 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: M-Tuning
Tere.

Siit ka küsimus (mitte süüdistus), kas survepesuriga on võimalik värvist tükke välja lasta? Auto on eelmisel suvel poest uuena ostetud, seega mingit roostet vms ei tohiks kuskil veel esineda.


kui kapoti servas on väike täke, mis on löönud värvi sisse mõrad või selle pleki küljest lahti, siis survekaga laseb väga edukalt selle lahtise värvi pleki pealt minema, arvata võib, et need täkked olid juba varemalt seal, nüüd lihtsalt täkete ümbert värvi minema lendas ja sellega tulid nad rohkem esile lihtsalt.

Poiss on minu poeg. Värvi niimoodi maha ei saa. Apsakad võib ajada sünnipäeva kraesse, kuid see ei ole vabandus. Poiss sai väikse peapesu. Vabandust .... Kvaliteet on eesmärk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.07 23:23 Tsiteeri


Käidud. Aegadest kinnipidamise ja tulemusega rahul. Võib soovitada küll.

Tsitaat:
Algselt postitas: M-Tuning
Kahest noormehest vanem vastas kurbusega, et kahjuks neil ei ole spetsiaalset ooteruumi

Kuidas nii? Mina olin küll selle pesula ooteruumi - McDonalds'iga - rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veiko
huviline



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8 RS4 avant, Hummer H2.

postitati 29.03.07 15:48 Tsiteeri


Lisaksin ühe näite meil poleeritud Volvost:
http://img155.imagevenue.com/loc420/th_09060_P3282185_123_420lo.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ext
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7T '99

postitati 30.03.07 08:18 Tsiteeri


1,5 tundi ja masin nagu uus, nii seest kui väljast, tänud. väga kvaliteetne pesu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Veiko
huviline



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: Keila-Joa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8 RS4 avant, Hummer H2.

postitati 12.04.07 20:02 Tsiteeri


Enne poleerimist ->http://img130.imagevenue.com/loc561/th_04251_P4062296_123_561lo.JPGPärast poleerimist ->http://img34.imagevenue.com/loc708/th_04256_be_1_123_708lo.jpghttp://img163.imagevenue.com/loc519/th_04262_P4082318_123_519lo.JPGhttp://img149.imagevenue.com/loc400/th_04267_P4082319_123_400lo.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 27.04.07 14:54 Tsiteeri


Täna sai käidud. Eelnevalt aega kinni ei pannud kuid läksin kohale ja sain kohe pessu. Öeldi et 1,5 tundi läheb ära kuna tahtisn natuke mootorisse kah vett.:D

Vahtisin siis 1,5 tundi üle õla kui lasnamäe vahel jalutasin.

Pesula juures tagasi olles teavitati, et kule nüüd jamad majas!!!
Kuna auto oli ikka hullult saastane ja õli möllu täis siis pidavat rohkem aega minema. Noh läkski ja raha küsiti kah juurde aga see on mõistetav, sest auto oli ikka hullult must. Kui õieti aru sain siis lasti kapoti alt 2 korda üle. Sain auto käitte ja säras kui pühademuna. Küsiti 540 raha mis sai ka ilusti makstud.

Tõsiselt hea pesu. Kuigi mootor algul lonkas sain ka sellega pesulast abi mis nagu eriti hea.

Tänud, pesu eest ja abi eest
10 punkti ja soovitan soojalt.:cool:

Keep up the good work! DR.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 15.08.07 00:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tom
Sai siis seda pesulat külastatud, soovitan kõigile.
Nii korralikult puhtaks on tallinnas raske autot saada.


Siin vaidlen küll vastu, täiesti tavaline, võiks öelda, et isegi tüüpiline autopesula.
Miks?
Sest peab ikka ja jälle näpuga ette näitama pesemata kohti.
Ei hakanud vaidlema, kiire oli ja ei ole viriseja tüüp. Kergem ise lapiga üle tõmmata.
Mis puutub AC-le tehtavast soodukast, siis oli kõvasti tegemist.
Suure selgitamise peale tegin selgeks, et olen AUDICLUBIST, isegi numbrialuse logole näitamine ei mõjunud. Üks pesija väikemees, kes seal ilmselt emale abiks koolivaheajal oli, küsis, et kas see mitte porge ei ole, sai õiged vastused ja väikemehe nägu vajus naerule (ilus).
Aga ikkagi lõpuks päästis mind (õigemini minu rahakotti) võlusõna. Ja selleks oli Streetrace, ja eriti sõna Streetrace FOORUM. Siis hakati hinnas järele andma lõpuks. 50 eeku võitu.

Lõpetuseks: sõidad kuskile Lasnamäele karuper*e, ootad 1 tund ja saad tagasi ülehõõrutud auto, kuivatamata, mustad joad jooksmas mööda klaase. Tolm lendab roolisambalt silma ja spidokat ei näe, kuna seal on tuhandeid näpujälgi.

Jah, turbo kiusab inimesi. Sellest on siin ennem ka juttu olnud.
Aga mind lihtsalt sundis seda kirjutama kaks tõsiasja.
Esiteks. Kui sa ei ole parem kui teised, siis ära kirjuta, et sa oled parim.
Ja teiseks. Kui sa teed soodukaid, siis oleks mõttekas oma töötajaid ka valgustada sellest, sest AC-s on reklaam tasuline.
PS. mulle jättis kõige parema mulje Teie pesulast see väike poiss, kes emal abiks oli, igati tehnikahuviline noormees ja püüdis veel pesulast väljudes mu autot kuivatada. :)

Päikest,
turbo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.4% - SQL: 26.6%]