Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: roolivõim sigarile (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1548)
morpheus
huviline



Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.03 14:33 Tsiteeri
roolivõim sigarile



sai siis soetatud endale sigar aga kahjuks ilma roolivõimuta :(
küsimus ongi, et kas on võimalik sinna roolivõim peale aretada? ja palju see maksma võiks minna?

enne audit on kõik mu autod olnud roolivõimuga ja noh tänu sellele ei ole kätes jõudu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 06.11.03 14:42 Tsiteeri


jah tuleb trenni minna muidugi pikemas perspektiivis tasub muidugi võim panna. :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.03 14:42 Tsiteeri


Ma usun, et asi peaks võimalik olema küll. Ma enda b3-le panin roolivõimu peale(1.8 karpa). Ostad roolivõimupumba, teise roolilati, potsik(kus sees roolivõimu vedelik käib), vajalikud voolikud, üks rihm ja peakski olema. Kui pumpa ostad siis vaata, et seib oleks õige ja sirge. Kui ei siis tuleb sul endal meisterdama hakata. Kui hästi otsid siis saad kogu krempli 1 tuhande krooniga kätte.
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.11.03 14:46 Tsiteeri


Omasin ka r.-võimuta sigarit ja haudusin sama mõtet. Tõenäoliselt odavaim variant jubinate soetamiseks oleks lehest varuosi uurida ja ei tuleks alla 3-4000. (Latti tõenäoliselt alla2000.- ei leia) Eeldatavasti tuleks sellel uuel latil ka kohe remont ära teha, see oleks u1000 (kui õieti mäletan). Mina igal juhul jõudsin järeldusele, et on mõttekam otsida roolivõimuga eksemplar kui võimu ise paigaldama hakata!
PS! Tuli meelde, et roolivõimuga masinal on ka teistsugused õõtsad, nii, et lisada tuleb summale veel vähemalt 2500.- Ja s...a moodi tööd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morpheus
huviline



Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.03 15:56 Tsiteeri


selge...
asi jääb ära...teen parem trenni ja järgmise liikuri ostan roolivõimuga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]