Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: laes oleva katte vahetus? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3138)
mihael
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.06 18:10 Tsiteeri
laes oleva katte vahetus?



tervisi,
juhtus siis lõpuks nii et autos lagunes ära laes riie, ehk tuli tagant täiesti lahti, et siis aeg on oma tööga hästi hakkama saanud.
oskab ehk keegi öelda kus oleks mõistlikum lasta uus kate panna? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 26.11.06 18:58 Tsiteeri


Paigaldame Tartus, kui huvi 56 24 26 29

Hind sõltub sellest et, kas ise võtad lae alla või meie. Sõltuvalt 1000/2000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.06 23:03 Tsiteeri


osta uus polster ja vaheta ära. kõige lihtsam ja odavam moodus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 27.11.06 06:18 Tsiteeri


Vaheta ise julgelt ära. Vana tõmba küljest...katuseluugi ümbert, kui sul see on, on ehk raskem, seal need klambrid võivad kõveraks minna, aga painutad kenasti sirgeks tagasi. Uue polstri panekul pane kõigepealt eest kinni ning luugi ümbert - et otse saaks, sest tagaosa pead kleepima. Mina panin kahepoolse teibi ribasid tihedalt. Ilma luugita variandi puhul jälgi, et polster viltu ei jää, kui liimid. Ääred paika!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihael
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.06 17:11 Tsiteeri


tänud..olen mõelnud küll jah ise ka panna, kuid jah katuseluuk teeb asja natuke keerulisemaks. aga kui ise panna siis mis liimi ja materjale peaks kasutama, on selle katte ja lae vahele veel mingi materjali vaja panna nagu originaalis? või noh nii jääb lihtsalt nö ilma pehmenduseta vist siis.

to prix666: on teil muidu mingi materjali valik ka või pean ise muretsema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 27.11.06 18:08 Tsiteeri


Katuseluuk teeb asja pigem lihtsamaks - paigaldamisel. Ära võtta on tiba keerulisem.
Originaalis on polster katuse külge liimitud. Mina panin kahepoolse teibiga, arvasin ise ka, et ega ta kaua ei pea, aga seni, kuni auto veel minu käes oli(ligi aasta), ta lahti ei tulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 27.11.06 22:27 Tsiteeri


meil on originaal materjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.06 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihaelon selle katte ja lae vahele veel mingi materjali vaja panna nagu originaalis? või noh nii jääb lihtsalt nö ilma pehmenduseta vist siis.


kui leiad kellegi käest kasutatud laepolstri (papp on taga, õhuke poroloni kiht vahel ja riie peal). vahetamises ei ole ka midagi keerulist, max pool tundi ja asi unustatud. kui vaja, siis võimalik ka väike abi tallinna kandis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 29.11.06 14:44 Tsiteeri


Tee muidugi ise. Ma just lõpeatsin lae panemise ja olen tulemusega 100% rahul. Käisin kanga poes ja valisin endale musta plüüs riide. Kindlasti on soovituslik võtta lagi alla, sest ma küll algul mõtlesin, et olen supermees ja panen lage alla võtmata, aga nii ei saa. Kui lagi maas siis hea liimida, sest siis ei tule liim ka läbi riide kui seda pressida. Liimimiseks kasutasin mina S9 kontaktliimi ja tomis väga hästi. Ta on kiire kuivamisega ja saab teha jupp jupi haaval, riiet liimides. Ja auto salongi lakke liimisin valmis tehtud lae ka mõningate kahepoolsete teibi ribadega ja panin liimhermetsi FIXALL elastic (erinevad pinnad metall, plekk, alumin....kangad jne) Tee ära!!!
Edu sulle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihael
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.06 16:46 Tsiteeri


suured tänud info eest, eks ma siis pean ise üritama kõige pealt ja kui välja ei tule siis juba suuremat abi paluma;) peab nüüd ainult välja mõtlema kus seda toimingut teostada,kuna väljas ei ole just kõige ilusam ilm ja garaaži taolist hoonet pole ka nagu taskust võtta.
suuremt muret tekitab siiski just katuseluugi osa et see pärast korralikult tagasi kinnitatud saaks.
veel üks küsimus et teab keegi kust saaks muidu sarnast või originaalriiet, äärmiselt vahva oleks kui päikesesirmid oleks ikkagi samat värvi nagu lagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 18.01.08 10:32 Tsiteeri


mul on sama probleem aga kahjuks pole endal aega sellega tegeleda:(
Küsimus siis selline, et kas keegi Tallinnas ka laepolstri vahetusega tegeleb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.5% - SQL: 64.5%]