Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.8 Turbo - 1997 - audi97 (Vastuseid: 58 | Vaatamisi: 10483)
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.03.07 20:29 Tsiteeri


Heli läheb veel paremaks kui suppari aknalauale paned:D tuleb õppida oma vigadest,olen kuulnud supparit aknalauas mängimas ja kinnises kastis ning enam küll ei ole mingit tahtmist suvalist helipeegeldust kuulata:D mul see töö veel ees:D Proovi ära ja saad kogemuse juurde:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 01.03.07 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raigo
ilus auto,aga see esimene kroom stiilis numbrialus on küll väheke kahtlane :o jätab siukse bling bling mulje.


:D eks neid bling-blinge on veel ...:D Vähemalt on need korralikud asjad mitte säästu kraam, millel tuleb kroom paari pesuga maha;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.07 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi97
Vähemalt on need korralikud asjad mitte säästu kraam, millel tuleb kroom paari pesuga maha;)

on ta kallis kroom ("öige siis vöi nii") vöi odav aga ühe teeb välja ju ikka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 01.03.07 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiin21
Heli läheb veel paremaks kui suppari aknalauale paned:D tuleb õppida oma vigadest,olen kuulnud supparit aknalauas mängimas ja kinnises kastis ning enam küll ei ole mingit tahtmist suvalist helipeegeldust kuulata:D mul see töö veel ees:D Proovi ära ja saad kogemuse juurde:cool:


pole veel kuulnud kellelgi. Kui töö ära teed siis saame kokku ja võrdleme heli üksteise autos;)


siin siis paar teistsugust pilti (paraku on fotokas nagu ta on nii et ilusaid pilte ei saand. Üritan Tarmo kätte saada, et ta teeks mõned head pildid). Muideks pirnid on mingid odavad junnid hetkel, kuna näpud põhjas:D Kohe kui saan ostan philipsi omad sisse (head kogemused nende pirnidega)

http://img69.imageshack.us/img69/4214/61372361vn6.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 14.03.07 06:55 Tsiteeri


AUTO MÜÜGIS :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.07 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi97
AUTO MÜÜGIS :(


ilus auto on ! kas siis plaanis vägevam osta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 14.03.07 21:51 Tsiteeri


jah plaanis on..kui keegi ei osta siis jätan endale ega mul kahju pole- niigi müügi plaani mõtlesin paar nädalat, kas müün või ei müü. Plaane on jah s4 või bmw uuem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 16.03.07 14:02 Tsiteeri


Esimene inimene käis vaatamas- auto BRONEERITUD, arvata voib, et auto jääb Haapsalu.


Mul üks küssa, seoses selle map sensoriga. Mis see on, kust seda saada ja kus ta asukoht on ning loomulikult palju ta maksta voib. Asi selles, et kiirendamisel kolmas neljas käik teeb hullud jõnksud sisse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi97
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.06
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 523i :(

postitati 30.03.07 14:30 Tsiteeri


Nii auto viidi just minema ehk siis auto müüdud.. Mega kahju oli vaadata kuidas ilus auto mu garaa˛ist ära sõitis .. ja mis ma nüüd tegelt asemele saan :(- valik on küll suht nadi:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.0% - SQL: 46.0%]